Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|śląska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-11-2020, 10:24   #1
Spiolo
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 02-11-2020
Model: Ford Mondeo Mk5 Vignale
Silnik: 2.0 TDCi 180 km
Rocznik: 2016
Postów: 3
Domyślnie wymiana oleju w skrzyni PowerShift - adres

Hej,
Proszę o podanie jakiegoś dobrego warsztatu z okolicy Chorzów, Katowice, Bytom, w którym sprawnie i dobrze wymienią olej w automatycznej skrzyni biegów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

Spiolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-11-2020, 11:21   #2
manixzabrze
ford::amateur
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 08-11-2020
Skąd: Zabrze
Model: mondeo mk3
Silnik: 2,0 benzyna
Rocznik: 2004
Postów: 0
Domyślnie Odp: wymiana oleju w skrzyni PowerShift - adres

MIWOKAR ul.Bocheńskiego 74 Katowice tel. 795-278-660
manixzabrze jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-11-2020, 15:47   #3
mondeo70235
ford::professional
 
Avatar mondeo70235
 
Imię: KRIS
Zarejestrowany: 26-10-2008
Skąd: ŚLĄSKIE
Model: MONDEO MK5 ST LINE
Silnik: 2,0 TDCI 218KM 476NM
Rocznik: 2016
Postów: 1,303
Domyślnie Odp: wymiana oleju w skrzyni PowerShift - adres

Time car specjalizacja ford katowice ul.żeliwna 26b tel.798-090-070
__________________
BYŁO- SCORPIO MK1 2,9 PB - CZARNE /MONDEO MK1 2,0+LPG - SREBRNE /FOCUS MK1 1,8 PB+LPG - BORDOWY /MONDEO MK3 2,0 TDCI - CZARNY / MONDEO MK4 2,2 TDCI TITANIUM S - SZARY /JEST MONDEO MK4 TITANIUM S - BIAŁY / JEST MONDEO MK5........ - CZARNY
mondeo70235 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-11-2020, 21:04   #4
Patryk725
ford::amateur
 
Imię: Patryk
Zarejestrowany: 14-11-2020
Skąd: Katowice
Model: Fusion
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2014
Postów: 7
Domyślnie Odp: wymiana oleju w skrzyni PowerShift - adres

Cytat:
Napisał mondeo70235 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Time car specjalizacja ford katowice ul.żeliwna 26b tel.798-090-070
Cytat:
Napisał manixzabrze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
MIWOKAR ul.Bocheńskiego 74 Katowice tel. 795-278-660
jakie koszta tej przyjemności?
Patryk725 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-11-2020, 09:03   #5
lkdudek
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-11-2019
Model: Galaxy IV
Silnik: 180
Rocznik: 2015
Postów: 9
Domyślnie Odp: wymiana oleju w skrzyni PowerShift - adres

Cytat:
Napisał Spiolo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hej,
Proszę o podanie jakiegoś dobrego warsztatu z okolicy Chorzów, Katowice, Bytom, w którym sprawnie i dobrze wymienią olej w automatycznej skrzyni biegów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Cześć,

Właśnie zastanawiam się również na wyborem warsztatu, który zrobi to w sposób właściwy.

Po odrzuceniu kilku możliwości waham się pomiędzy polecanym na forum "Ford Sławek w Katowicach" oraz ASO "Ford WIKAR Kraków" (tutaj był mój Ford kupiony i serwisowany) - cena identyczna ok. 1200zł, terminy równie krótkie.

Ktoś coś podpowie? Spiolo, wybrałeś już?
__________________
-----------------------
Pozdrawiam
lkdudek
lkdudek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-11-2020, 16:29   #6
Patryk725
ford::amateur
 
Imię: Patryk
Zarejestrowany: 14-11-2020
Skąd: Katowice
Model: Fusion
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2014
Postów: 7
Domyślnie Odp: wymiana oleju w skrzyni PowerShift - adres

Cytat:
Napisał lkdudek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć,

Właśnie zastanawiam się również na wyborem warsztatu, który zrobi to w sposób właściwy.

Po odrzuceniu kilku możliwości waham się pomiędzy polecanym na forum "Ford Sławek w Katowicach" oraz ASO "Ford WIKAR Kraków" (tutaj był mój Ford kupiony i serwisowany) - cena identyczna ok. 1200zł, terminy równie krótkie.

Ktoś coś podpowie? Spiolo, wybrałeś już?
W wtorek rano zostawiłem, po południu odebrałem z Ford Sławek. Prócz oleju w skrzyni był kompleksowy przegląd i polecam 👌
Patryk725 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-11-2020, 16:33   #7
lkdudek
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-11-2019
Model: Galaxy IV
Silnik: 180
Rocznik: 2015
Postów: 9
Domyślnie Odp: wymiana oleju w skrzyni PowerShift - adres

Cytat:
Napisał Patryk725 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W wtorek rano zostawiłem, po południu odebrałem z Ford Sławek. Prócz oleju w skrzyni był kompleksowy przegląd i polecam 👌
Jeżeli to nie tajemnica, jaki był koszt wymiany oleju?
W temacie kompleksowego przeglądu, może podpowiesz co warto przy okazji sprawdzić? Jaki masz przebieg? Jaki koszt takiego przeglądu?
__________________
-----------------------
Pozdrawiam
lkdudek
lkdudek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-11-2020, 18:47   #8
Patryk725
ford::amateur
 
Imię: Patryk
Zarejestrowany: 14-11-2020
Skąd: Katowice
Model: Fusion
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2014
Postów: 7
Domyślnie Odp: wymiana oleju w skrzyni PowerShift - adres

Cytat:
Napisał lkdudek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeżeli to nie tajemnica, jaki był koszt wymiany oleju?
W temacie kompleksowego przeglądu, może podpowiesz co warto przy okazji sprawdzić? Jaki masz przebieg? Jaki koszt takiego przeglądu?
Olej w skrzyni biegów + wymiana 800zł
Do tego robiłem komplet filtrów oryg., płukanka + nowy olej silnikowy, nowy korek + uszczelka, tarcze klocki przód ate, świece komplet oryg., nowy akumulator = 3800zł. Według mnie dobra cena. W końcu to nie jest warsztat u jakiegoś Wieśka na garażu. Przebieg 108k 2 tyg. po zakupie
Patryk725 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-11-2020, 18:56   #9
lkdudek
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-11-2019
Model: Galaxy IV
Silnik: 180
Rocznik: 2015
Postów: 9
Domyślnie Odp: wymiana oleju w skrzyni PowerShift - adres

Cytat:
Napisał Patryk725 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Olej w skrzyni biegów + wymiana 800zł
Mi krzyknęli 1200zł za wymianę oleju w skrzyni, dlatego się łamię, bo w ASO jest identyczna cena. Nie miałem w tym tygodniu czasu,żeby się tym zająć, ale muszę w końcu gdzieś samochód umówić.

Był jakiś powód wymiany świec? mam niemal identyczny przebieg (ok. 107k), idzie zima i wolałbym wymienić zanim pojawią się problemy (aku wymieniłem parę miesięcy temu).
__________________
-----------------------
Pozdrawiam
lkdudek
lkdudek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-11-2020, 19:48   #10
Patryk725
ford::amateur
 
Imię: Patryk
Zarejestrowany: 14-11-2020
Skąd: Katowice
Model: Fusion
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2014
Postów: 7
Domyślnie Odp: wymiana oleju w skrzyni PowerShift - adres

Cytat:
Napisał lkdudek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mi krzyknęli 1200zł za wymianę oleju w skrzyni, dlatego się łamię, bo w ASO jest identyczna cena. Nie miałem w tym tygodniu czasu,żeby się tym zająć, ale muszę w końcu gdzieś samochód umówić.

Był jakiś powód wymiany świec? mam niemal identyczny przebieg (ok. 107k), idzie zima i wolałbym wymienić zanim pojawią się problemy (aku wymieniłem parę miesięcy temu).
Profilaktycznie. Nie miałem wiedzy na temat poprzednich więc poprosiłem by wymienili.
Patryk725 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:52.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.