Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-11-2013, 22:33   #21
AnnaK
Zablokowany
 
Imię: Anna
Zarejestrowany: 04-06-2013
Skąd: Warszawa
Model: Ford Ka hatchback
Silnik: 1,3 44,00 kW
Rocznik: 1996
Postów: 13
Domyślnie Odp: kobieta za kółkiem trucka :-)

Ja też pozdrawiam Ciebie Januszu, filmiki są the best! Kobieta jest słabsza fizycznie, i tak już jest, podobnie facet jako przedszkolanka też nie będzie identyczny jak kobieta na tym samym stanowisku. Płcie są różne i odmienne biologiczne predyspozycje do wykonywania określonych prac.

AnnaK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-11-2013, 09:20   #22
RedFord
ford::advanced
 
Avatar RedFord
 
Imię: Redzia
Zarejestrowany: 11-05-2011
Skąd: Radom
Model: Ford Focus C-Max
Silnik: 1,6 TDCi
Rocznik: 2006
Postów: 341
Domyślnie Odp: kobieta za kółkiem trucka :-)

A tu się z Tobą niezgodzę Aniu, facet na przedszkolankę nadaje się świetnie. To mało spotykane, ale sie zdarza i będzie coraz lepiej.
Fajnie że kobiety nie chcą być tylko kurami domowymi, fajnie że mamy równouprawnienie, tylko uważam że część z tych zawodów, wybierają sobie na siłę. Dlaczego nie ma kobiet górników np. Spawaczy? Nie przypominam sobie aby kobiety pracowały na piecach w hucie szkła....
Więc pytanie, ile tu zamiłowania a ile chęci lansowania się.
Obie panie...nie można im powiedzieć aby były brzydkie....ciakawe czy o takiej przeciętnej, mało atrakcyjnej też robią reportarze. A takie za pewnie są.
__________________
_______________________________________

http://i33.tinypic.com/2qxnfwk.jpg


RedFord jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-11-2013, 14:22   #23
AnnaK
Zablokowany
 
Imię: Anna
Zarejestrowany: 04-06-2013
Skąd: Warszawa
Model: Ford Ka hatchback
Silnik: 1,3 44,00 kW
Rocznik: 1996
Postów: 13
Domyślnie Odp: kobieta za kółkiem trucka :-)

No, tak jest, że ładne kobiety są promowane, a te zwykłe już nie, a robią przecież za kółkiem to samo.
AnnaK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-11-2013, 17:17   #24
RedFord
ford::advanced
 
Avatar RedFord
 
Imię: Redzia
Zarejestrowany: 11-05-2011
Skąd: Radom
Model: Ford Focus C-Max
Silnik: 1,6 TDCi
Rocznik: 2006
Postów: 341
Domyślnie Odp: kobieta za kółkiem trucka :-)

No właśnie. Nie ma to jak się złapać za męski zawód, mieć ładną buźkę i się promować.
Ale oczywiście każda potwora znajdzie swego amatora.
Są takie co lubią leżeć i pachnieć i takie co się złapią za męski zawód. A niech się łapią.
Ja wolę być kobieca, potrzebować czasem pomocy albo udać że jej potrzebuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Choć przyznam się, że jakby mnie kręciły takie fury, to kto wie. Ale praca kierowcy takich aut, wcale nie jest łatwa. Ja tam nie zazdroszczę załadunków i rozładunków, a coraz więcej firm wymaga od kierowcy posiadania uprawnień na wózki widłowe....to sterczenie pod magazynami i czekanie na rozładunek, przestoje w trasie i pod magazynami....
To nie dla mnie. Sama lubię jeździć, zza kółka mnie cieżko wygonić, ale bez przesady Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
_______________________________________

http://i33.tinypic.com/2qxnfwk.jpg


RedFord jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-11-2013, 17:51   #25
Szeryf455
ford::professional
 
Zarejestrowany: 14-03-2010
Skąd: Chrzanów
Model: transit
Silnik: 2,5 D
Rocznik: 1996 max
Postów: 1,035
Domyślnie Odp: kobieta za kółkiem trucka :-)

No, to może któraś z kobitek się odważy spróbować np.: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ruski sprzęt jednak najlepszy w teren.
Szeryf455 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2013, 01:11   #26
AnnaK
Zablokowany
 
Imię: Anna
Zarejestrowany: 04-06-2013
Skąd: Warszawa
Model: Ford Ka hatchback
Silnik: 1,3 44,00 kW
Rocznik: 1996
Postów: 13
Domyślnie Odp: kobieta za kółkiem trucka :-)

dobre hahahah!! hardcor w stylu rosyjskim, cud, że mu dziury wydechowej nie zalało :-DDDDD
AnnaK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2013, 08:09   #27
lukaszek_socho
ford::professional
 
Imię: x
Zarejestrowany: 19-08-2009
Model: x
Silnik: x
Rocznik: x
Postów: 1,259
Domyślnie Odp: kobieta za kółkiem trucka :-)

Cytat:
Napisał AnnaK Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...cud, że mu dziury wydechowej nie zalało :-DDDDD
Dopóki silnik pracuje woda do wydechu się nie dostanie. Nawet jak auto zgaśnie a poziom wody jest mniejszy niż poziom kolektora wydechowego przy silniku ciepły silnik na ogół da się uruchomić. Gorzej jak woda się wleje do silnika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
lukaszek_socho jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2013, 09:22   #28
jgrz
ford::average
 
Avatar jgrz
 
Zarejestrowany: 18-06-2008
Skąd: Szczecin
Model: Transit Westfalia
Silnik: 2,2 Duratorq TDCi 100 KM
Rocznik: 2012
Postów: 159
Domyślnie Odp: kobieta za kółkiem trucka :-)

Wloty do filtra powietrza w tych truckach zobaczcie jak wysoko nad kabiną są! A wracając do filmiku o kobietach za kółkiem bardziej ucywilizowanych ciężarówek i tym samym tematu wątku - cieszę się niezmiernie że Panie z naszego forum jednak pozostają PANIAMI w całym tego słowa znaczeniu!!! - co można wywnioskować z Waszych Miłe Panie - wypowiedzi! Tak trzymać! Kobiecość jest Waszym niesamowitym atutem i nie pozbywajcie się jej w imię jakichś haseł feministycznych, z równością płci nie mających - według mnie - NIC WSPÓLNEGO!!! Pozdrawiam.janusz.

Ostatnio edytowane przez jgrz ; 01-12-2013 o 09:24 Powód: literówka
jgrz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2013, 13:37   #29
RedFord
ford::advanced
 
Avatar RedFord
 
Imię: Redzia
Zarejestrowany: 11-05-2011
Skąd: Radom
Model: Ford Focus C-Max
Silnik: 1,6 TDCi
Rocznik: 2006
Postów: 341
Domyślnie Odp: kobieta za kółkiem trucka :-)

Cytat:
Napisał Szeryf455 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No, to może któraś z kobitek się odważy spróbować np.: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ruski sprzęt jednak najlepszy w teren.
Ja pierdziu!!!!Tam to są wariaci. Szczęka mi opadła. A muzyczka rewelacyjnie dobrana Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał jgrz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A wracając do filmiku o kobietach za kółkiem bardziej ucywilizowanych ciężarówek i tym samym tematu wątku - cieszę się niezmiernie że Panie z naszego forum jednak pozostają PANIAMI w całym tego słowa znaczeniu!!! - co można wywnioskować z Waszych Miłe Panie - wypowiedzi! Tak trzymać! Kobiecość jest Waszym niesamowitym atutem i nie pozbywajcie się jej w imię jakichś haseł feministycznych, z równością płci nie mających - według mnie - NIC WSPÓLNEGO!!! Pozdrawiam.janusz.
Januszu - miło nam niezmiernie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
_______________________________________

http://i33.tinypic.com/2qxnfwk.jpg


RedFord jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2013, 14:47   #30
Szeryf455
ford::professional
 
Zarejestrowany: 14-03-2010
Skąd: Chrzanów
Model: transit
Silnik: 2,5 D
Rocznik: 1996 max
Postów: 1,035
Domyślnie Odp: kobieta za kółkiem trucka :-)

Opowiadał mi brat, jak w latach osiemdziesiątych budowali rurociąg przez góry Ural. Podobne akcje to była niemal codzienność.
A jeździł wówczas takim sprzętem: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

A kiedyś w TVN Turbo widziałem, jak nasi policjanci zatrzymali jakiegoś Ruska w górach podczas śnieżycy i pytają go, dlaczego nie ma założonych łańcuchów. Ten tylko się uśmiechnął i mówi: "dobrze budjet, pan" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Szeryf455 ; 01-12-2013 o 14:55
Szeryf455 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.