Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Dealerzy, ASO i stacje paliw

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-06-2017, 17:01   #1
Bad2004
ford::beginner
 
Avatar Bad2004
 
Zarejestrowany: 10-07-2011
Skąd: łódzkie
Model: Transit Courier Ambiente
Silnik: 1,5 TDCI
Rocznik: 2017
Postów: 24
Domyślnie Zakup nowego Forda w UrsynCar

Postanowiłem opisać swoje wrażenia z zakupu samochodu u dealera Forda - firmy UrsynCar, filia w Piasecznie. Jak w większości przypadków na początku było wszystko OK - jazda próbna, negocjacja ceny itd. Problemy pojawiły się w momencie finalizacji zakupu. Okazało się, że zaliczka jaką wpłaciłem wcześniej nie może być zaliczona na poczet wpłaty za samochód - czyli de facto nie jest zaliczką tylko depozytem. Samochód kupowałem poprzez fundusz leasingowy i mimo że fundusz przelał całą kwotę za samochód na konto dealera ten nie oddał mi pieniędzy. Pracownik mętnie tłumaczył się wewnętrznymi ustaleniami firmy, że zgodnie z nimi zaliczki zwracają dopiero po 15 każdego miesiąca - dla mnie takie tłumaczenie jest nie do przyjęcia. Będąc jednak człowiekiem ugodowym stwierdziłem - OK, poczekam. Niestety minął 15-ty a pieniędzy na moim koncie jak nie było tak nie ma. W tym momencie moja cierpliwość się skończyła. zadzwoniłem z pytaniem dlaczego nadal nie dostałem swoich pieniędzy i znowu usłyszałem "bajeczkę" - tym razem na temat choroby księgowej i wynikających z tego opóźnień w dokonywaniu przelewów. Tego było już dla mnie za wiele - stwierdziłem, że jeśli pieniądze nie znajdą się na moim koncie do końca tygodnia podejmuję oficjalne kroki w celu ich odzyskania. Wspomniałem również o zainteresowaniu Urzędu Skarbowego tym, że firma UrsynCar obraca nieoprocentowanymi i nieopodatkowanymi pieniędzmi klientów bez ich zgody. W tym momencie stał się cud - pieniądze nagle wpłynęły na moje konto. Podsumowując: kupując samochód omijajcie firmę UrsynCar, która pobiera zaliczki nie będące tak naprawdę zaliczkami, ponieważ nie zalicza ich na poczet ceny samochodu tylko traktuje jako darmowy kredyt obrotowy. Przygotujcie się też na to, że pieniądze otrzymacie dopiero po wielokrotnych interwencjach u pracowników firmy. Jak dla mnie poziom firmy UrsynCar to żenada.

Bad2004 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:53.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.