Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-09-2015, 19:33   #21
kris2682
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-01-2015
Model: ford fiesta
Silnik: 1,4 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 63
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

Dzisiaj przez przypadek na mieście spotkałem gościa który na aucie miał nowego s-maxa. Pogadałem z gosciem czy aby nie przywiózł mojego. Niestety nie. Ten egzemplarz jechał do Krosna. Kurde a Rzeszów nadal nie ma nawet pokazowe auta. O moim zamowionym w maju nie wspomnę. ciśnienie zaczyna mi rosnąć.

kris2682 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-09-2015, 10:50   #22
galloper
ford::advanced
 
Imię: Rafal
Zarejestrowany: 23-07-2007
Skąd: Skórzewo
Model: S-MAX
Silnik: 1,5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 359
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

To ja myślałem, że Bemo Motors otrzymał demo jako ostatni (3 tygodnie temu). Jak widać są "lepsi"...:-)
Kris, myślę, że realnie odbierzemy nasze szamochody nie wcześniej niż w listopadzie a nie zdziwiłbym się gdy by to był i grudzień. Jestem ciekaw co wtedy dealer powie i czy potraktuje to jako wyprzedaż rocznikową. Jeśli nie, to odstąpię od umowy. Zrobiłbym to szybciej ale żona nie chce słyszeć o niczym innym. Przyzwyczaiła się kobieta do S-Maxa :-)
Jak na razie dealaer przeprasza i mówi, że oni są cacy a be jest Ford Polska, który jak wiadomo wszystko ma gdzieś zasadniczo a już najbardziej głęboko swoich klientów.
galloper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-09-2015, 08:51   #23
rybkin1974
ford::amateur
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 08-06-2015
Skąd: buków
Model: s-max
Silnik: benzyna
Rocznik: 2015
Postów: 5
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

Cytat:
Napisał galloper Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tapicerka skórzana?
nie
rybkin1974 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-09-2015, 11:35   #24
galloper
ford::advanced
 
Imię: Rafal
Zarejestrowany: 23-07-2007
Skąd: Skórzewo
Model: S-MAX
Silnik: 1,5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 359
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

To by popierało moją teorie, że opóźnienia w produkcji dotycza głównie (wyłącznie?) samochodów ze skórzaną tapicerką.
galloper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-09-2015, 12:38   #25
Khonamesta
ford::beginner
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 16-08-2015
Skąd: Chełmno
Model: Ford S-Max II
Silnik: 2.0 180 Km
Rocznik: 2015
Postów: 32
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

OK - może i tak tylko jak ja czekałem na swojego na na mobile.de już były dostępne z tapicerką, którą ja chciałem. Dwa dni potem jak ja dostałem info że nie dostanę to w Niemczech był dostępny i na chwilę obecną jest tam całkiem sporo - z wyjątkiem jasnej tapicerki skórzanej-tej ani jednej sztuki ale to mnie nie dotyczyło. O ile z tapicerką skórzaną są dostępne o tyle w kolorze Ruby Red nie znalazłem ani jednego w Europie - może to tu jest problem ?
Khonamesta jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-09-2015, 18:50   #26
kris2682
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-01-2015
Model: ford fiesta
Silnik: 1,4 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 63
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

Ja skóry nie zamawiałem, kolor auta Moondust Silver więc teoria z postów wyżej nie trafiona. Rzeszów nadal nie ma auta demo. byłem w salonie pytałem o konkretny termin produkcji tym razem powiedziano mi że jest nie znany ( ostatnio był 3 października) mieli dzwonić jak się dowiedzą. Zadzwonili wieczorem, że nic nie wiedzą czekają na odpowiedź zadzwonia jutro. Jest prawie 20 godz. nikt nie dzwonił.
W akcie rozpaczy i desperacji podzwonilem po salonach sprzedaży w południowo wschodniej części kraju z pytaniami czy mają auto na salonie i jaki czas oczekiwania na skonfigurowany samochód. W głowie się nie mieści co usłyszałem. Mniejsze miasta mają auta większe nie, nie wiem od czego to zależy. Terminy dostawy tu był śmiech na sali bo któryś mądry powiedział że jak zamówię to za miesiąc będzie ktoś inny że max 3 miesiące. Po dłuższej rozmowie i wyciaganiu info dlaczego takie opóźnienia dwóch gości z różnych salonów powiedziało że s-maxa tak naprawdę można było zamawiać od 15 sierpnia bo dopiero wtedy był odblokowany. Czyli wszystkie zamówione wcześniej to ściema i obiecanki że będzie w lipcu to naciagactwo.
Tylko jeden z kolegów odebrał auto jakoś w połowie sierpnia więc nie wiem totalna niekompetencji i olewanie klientów.
kris2682 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-09-2015, 11:52   #27
MaXyM
ford::expert
 
Avatar MaXyM
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 06-12-2008
Skąd: Praga / CZ
Model: Mondeo MK5 FL Vignale
Silnik: 2.0EcoBlue
Rocznik: 2020
Postów: 3,374
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

jeczycie jakby od tego zezalo wasze zycie. ja rozumiem ze oczekiwanie nie musi byc fajn, ale pisac po raz setny to samo o niekompetencji nic nie zmieni.
jedyne co mozecie jesli wam to nie pasuje to isc do dealera innej marki. jesli tak zrobi wiecej ludzi to sie ford moze przebudzi. A moze robia to celowo aby auto bylo bardziej pozadanym produktem?
__________________
Focus 1.6 2000 | Focus MK2 1.8tdci 2007 | Mondeo MK4 Kombi FL 2.0tdci 2010 | Mondeo MK5 Kombi FL 2.0 EcoBlue Vignale 2020
MaXyM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-09-2015, 11:58   #28
galloper
ford::advanced
 
Imię: Rafal
Zarejestrowany: 23-07-2007
Skąd: Skórzewo
Model: S-MAX
Silnik: 1,5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 359
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

Może i jęczymy ale może nie dla każdego wydać 140K PLN to pstryknięcie palcami. Poza tym jak pisałem nie byłoby problemu, gdyby od początku była rzetelna informacja.
Właśnie otrzymałem info, ze data produckji to 09.10.2015. Czyli ok. 10.11.2015 do odbioru. 5,5 miesiąca po zamówieniu. Co dealer zaproponował za 2 miesięczne opóźnienei? - samochód zastępczy na ostatni tydzień :-))))
galloper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-09-2015, 12:46   #29
kris2682
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-01-2015
Model: ford fiesta
Silnik: 1,4 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 63
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

Cytat:
Napisał MaXyM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jeczycie jakby od tego zezalo wasze zycie. ja rozumiem ze oczekiwanie nie musi byc fajn, ale pisac po raz setny to samo o niekompetencji nic nie zmieni.
jedyne co mozecie jesli wam to nie pasuje to isc do dealera innej marki. jesli tak zrobi wiecej ludzi to sie ford moze przebudzi. A moze robia to celowo aby auto bylo bardziej pozadanym produktem?
Może i jeczymy, życie nasze od tego nie zależy, za to to mi osobiście utrudnia życie. Zamiast pracować i przyjmować tyle zleceń ile bym mógł muszę kombinować jak odebrać dzieciaki z przedszkola, jakby było auto to żona by to zalatwila. Tracę czas, kasę i nerwy. Jakby mi powiedzieli odrazu że auto do odbiory w listopadzie to albo poszedłem do konkurencji albo nie sprzedawalbym swojego. Robią ludzi w balona.
Co do jeczenia, może jak ludziska poczytaja takie jęki to się zdecydują na inną markę.
kris2682 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-09-2015, 13:54   #30
MaXyM
ford::expert
 
Avatar MaXyM
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 06-12-2008
Skąd: Praga / CZ
Model: Mondeo MK5 FL Vignale
Silnik: 2.0EcoBlue
Rocznik: 2020
Postów: 3,374
Domyślnie Odp: Długi czas oczekiwania dostawy nowych samochodow

"robic ludzi w balona" oznacza celowe dzialanie. Nie sadze aby to bylo odpowiednie okreslenie dla zaistnialej sytuacji.
__________________
Focus 1.6 2000 | Focus MK2 1.8tdci 2007 | Mondeo MK4 Kombi FL 2.0tdci 2010 | Mondeo MK5 Kombi FL 2.0 EcoBlue Vignale 2020
MaXyM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:38.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.