Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-10-2018, 17:38   #1
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,161
Domyślnie Spolszczenie NX DVD oraz FX SD z dodatkowymi ciemnymi tłami

Jakiś czas temu udało się ogarnąć te nawigacje i "przemówiły" do nas w ojczystym języku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zdjęcia z załącznikach .
Temat typowo informacyjny ponieważ został usunięty główny temat o tym co udało się zrobić dzięki bardzo dużym nakładom pracy i czasu . Może to nie "rocket science" ale jednak udało się to wykonać .
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 23456309_1125258677609596_2783180275126000290_o.jpg (97.3 KB, 1350 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 14963369_894732010662265_6655809699738741968_n.jpg (35.3 KB, 1000 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 15036720_894732007328932_8635036686591059922_n.jpg (23.0 KB, 1154 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 2016-092.jpg (58.0 KB, 1292 wyświetleń)

__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy

Ostatnio edytowane przez leszcz ; 07-10-2018 o 21:20
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2018, 08:12   #2
Roland074
ford::average
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 14-07-2010
Skąd: Słupno/Płock
Model: było Mondeo Titanium X MK IV hatchback + pakiet stylizacyjny
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 123
Domyślnie Odp: Spolszczenie NX DVD oraz FX SD z dodatkowymi ciemnymi tłami

Witam
Ciekawe czy któryś z Szanownych kolegów odważy się nieodpłatnie zamieścić soft do Blaupunkt NX DVD z aktualizacją na polski język.
W sumie to już stare radyjko.
Byłby to niewątpliwie zacny i wielce doceniany gest przez forumowiczów wobec odważnego kolegi.

Pozdrawiam
Roland074 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2018, 09:48   #3
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 16,987
Domyślnie Odp: Spolszczenie NX DVD oraz FX SD z dodatkowymi ciemnymi tłami

Cytat:
Napisał Roland074 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...
Ciekawe czy któryś z Szanownych kolegów odważy się nieodpłatnie zamieścić soft do Blaupunkt NX DVD z aktualizacją na polski język.
...
Te polonizacje to takie samo dzieło w sensie prawa autorskiego jak każdy inny program.
Według mojej wiedzy istnieją 3 produkty tego rodzaju:
1) polonizacja wykonana przez "uczącychautapolskiego";
2) polonizacja wykonana przez Tomka @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
3) polonizacja, którą szeroko reklamuje kolega @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] (nie wiem kto ją zrobił).

W sprawie udostępniania można się zwrócić do tych 3 źródeł. Udostępnienie przez kogoś innego będzie po prostu zwykłą kradzieżą.

BTW - @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - Tomku, "załatwianie" przez Ciebie notorycznego usuwania postów dla Ciebie niewygodnych skończy się kiedyś odebraniem uprawnień moderatora osobie "życzliwej" i skłonnej ochoczo spełniać Twoje prośby.
Sam wiesz kogo mam na myśli.
Zamiast zlecać usuwanie postów po prostu unormuj swoje relacje z rosyjskim kolegą m0tral. I wskazuj w swoich reklamach czyj soft do convers+ ogrywasz. Ciebie także obowiązuje prawo autorskie.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 08-10-2018 o 10:44
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2018, 17:33   #4
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: Spolszczenie NX DVD oraz FX SD z dodatkowymi ciemnymi tłami

@tedi_k @leszcz wzajemnie raportujecie na siebie i kasuje kto pierwszy ten lepszy jen przy kompie.
Bardzo proszę bez wycieczek w stronę moderatorów, juniorów czy pomocników.
Tyle z mojej strony.
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2018, 18:26   #5
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 16,987
Domyślnie Odp: Spolszczenie NX DVD oraz FX SD z dodatkowymi ciemnymi tłami

Cytat:
Napisał wojtekn Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...kasuje kto pierwszy ten lepszy jen przy kompie.
Bardzo proszę bez wycieczek w stronę moderatorów, ....
Z tego wpisu można zrozumieć, że "kasuje bez czytania i zastanowienia się co jest napisane". Czasem polecam trochę refleksji, bo nawet moderatorowi do Wszechmocnego Pana Boga trochę brakuje...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. To, że dla kogoś post jest niewygodny i go "zaraportuje" to trochę mało do sensownego moderowania.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 08-10-2018 o 18:30
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2018, 23:46   #6
zack74
ford::average
 
Avatar zack74
 
Imię: paweł
Zarejestrowany: 10-01-2017
Skąd: Lublin
Model: mondeo MK IV
Silnik: 2.0
Rocznik: 2009
Postów: 51
Domyślnie Odp: Spolszczenie NX DVD oraz FX SD z dodatkowymi ciemnymi tłami

Cytat:
Napisał Roland074 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
Ciekawe czy któryś z Szanownych kolegów odważy się nieodpłatnie zamieścić soft do Blaupunkt NX DVD z aktualizacją na polski język.
W sumie to już stare radyjko.
Byłby to niewątpliwie zacny i wielce doceniany gest przez forumowiczów wobec odważnego kolegi.

Pozdrawiam
Uwazaj. Kilka miesiecy temu napisalem taki sam post.
Dostalem na maila link do spolszczenia i....
Uwalilem sobie radio. Niestety gdzies mi wcielo tego maila bo podalbym namiary na tego kolege.
Radio poszlo sie ***WYMODEROWANO***
Nikt Ci tego za darmo nie udostepni.

Ostatnio edytowane przez Speedo ; 09-10-2018 o 07:41
zack74 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-10-2018, 00:13   #7
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 16,987
Domyślnie Odp: Spolszczenie NX DVD oraz FX SD z dodatkowymi ciemnymi tłami

Cytat:
Napisał zack74 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...
Dostalem na maila link do spolszczenia i....
Uwalilem sobie radio. ...
Ręce opadają.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak Ci wyślę adres jakiegoś banku w Lublinie i napiszę, że "tam jest kasa do wzięcia" to też tam pójdziesz "z przedmiotem przypominającym wiadomo-co" i będziesz chciał "wziąć tę kasę co tam leży"????
Koledzy - ogarnijcie się!!!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-10-2018, 17:05   #8
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: Spolszczenie NX DVD oraz FX SD z dodatkowymi ciemnymi tłami

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pana Boga trochę brakuje...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. To, że dla kogoś post jest niewygodny i go "zaraportuje" to trochę mało do sensownego moderowania.
Czytamy zanim coś się skasuje a wszechmogącego też edytujemy jak trzeba. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-10-2018, 17:43   #9
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,161
Domyślnie Odp: Spolszczenie NX DVD oraz FX SD z dodatkowymi ciemnymi tłami

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
(nie wiem kto ją zrobił)
Pewien "nieuk i totalny gamoń " Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał zack74 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dostalem na maila link do spolszczenia i....
Uwalilem sobie radio.
Bardzo brzydko postąpił ten który Ci to w ten sposób "uceglił" radio i naraził na koszty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-10-2018, 17:32   #10
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,161
Domyślnie Odp: Spolszczenie NX DVD oraz FX SD z dodatkowymi ciemnymi tłami

Tak poza tym co się tu wypisuje . Zrobienie softu nie było sprawą ani łatwą ani przyjemną . Wielokrotnie udało mi się "uceglić" jednostkę . Potem trzeba było reanimować i szukać przyczyny . Pewno dlatego nie chce się nikomu więcej walczyć z tym tematem .
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:05.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.