Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Tuning

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-05-2019, 12:02   #51
bas13k
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-04-2019
Model: Focus
Silnik: 1.5
Rocznik: 2019
Postów: 64
Domyślnie Odp: Chiptuning nowego trzy-cylindrowego silnika 1.5EB Focus MK4, Fiesta MK8

Jednak odrzucone zamówienie na 182KM. Dostałem info, że nie będzie w tym roku tego silnika więc problem się sam rozwiązał i zostaje wersja 150KM.
Zamawiałem ze skrzynią manualna.

bas13k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-05-2019, 07:38   #52
lukasz88swc
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-05-2019
Skąd: Płock
Model: Ford Fokus IV
Silnik: 1500
Rocznik: 2018
Postów: 2
Domyślnie Odp: Różnica 1.5 EcoBoost 150KM M6 vs 1.5 EcoBoost 182KM M6

Witam,

jestem tu nowy i mamy pytanie. Z góry przepraszam jeśli napisze głupotęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Czytam o tym update ze 150 na 182 km.
To się tyczy focusa III ( 4 cylindrowego), ja mam 1.5 ale 3 cylindrowy 150 km.
Też się zastanawiałem nad różnicą konstrukcyjną 150 a 182 km. Na ten moment nie wiem czy taka jest.
Czy ktoś może się wypowiedzieć czy jest? I jeśli nie to jakie są opcję podniesienia mocy na te 182 km? Oczywiście wszystko pod warunkiem by nie stracić gwarancji.

Sam znalazłem odpowiedźGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez lukasz88swc ; 24-05-2019 o 12:08 Powód: Znalazłem już sam odpowiedź:)
lukasz88swc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-05-2019, 10:37   #53
TuneFORCE
ford::professional
 
Avatar TuneFORCE
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 25-09-2009
Skąd: Wałbrzych/Poznań/Trójmiasto
Model: Focus RS
Silnik: 2.3EB
Rocznik: 2017
Postów: 1,350
Domyślnie Odp: Różnica 1.5 EcoBoost 150KM M6 vs 1.5 EcoBoost 182KM M6

Cytat:
Napisał lukasz88swc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,

jestem tu nowy i mamy pytanie. Z góry przepraszam jeśli napisze głupotęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Czytam o tym update ze 150 na 182 km.
To się tyczy focusa III ( 4 cylindrowego), ja mam 1.5 ale 3 cylindrowy 150 km.
Też się zastanawiałem nad różnicą konstrukcyjną 150 a 182 km. Na ten moment nie wiem czy taka jest.
Czy ktoś może się wypowiedzieć czy jest? I jeśli nie to jakie są opcję podniesienia mocy na te 182 km? Oczywiście wszystko pod warunkiem by nie stracić gwarancji.

Sam znalazłem odpowiedźGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tylko chips wchodzi w grę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ryzyko utraty gwarancji identyczne jak przy zrobieniu upgrade'u.
Druga sprawa to nie wiem jak soft z wersji 182KM będzie chodził w wersj 150KM, gdy przełożenia skrzyni są inne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
TuneFORCE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2019, 16:21   #54
Meler
ford::amateur
 
Imię: Mikołaj
Zarejestrowany: 02-06-2019
Skąd: Warszawa
Model: szukam
Silnik: szukam
Rocznik: szukam
Postów: 1
Domyślnie Odp: Chiptuning nowego trzy-cylindrowego silnika 1.5EB Focus MK4, Fiesta MK8

TuneFORCE czy macie jakiś film z przyspieszeń/elastyczności etc. manuala i AT po chipie?
Byłbym bardzo wdzięczny. Z pewnością Wy lub właściciele coś kręciliście. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Meler jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-06-2019, 13:17   #55
TuneFORCE
ford::professional
 
Avatar TuneFORCE
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 25-09-2009
Skąd: Wałbrzych/Poznań/Trójmiasto
Model: Focus RS
Silnik: 2.3EB
Rocznik: 2017
Postów: 1,350
Domyślnie Odp: Chiptuning nowego trzy-cylindrowego silnika 1.5EB Focus MK4, Fiesta MK8

Cytat:
Napisał Meler Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
TuneFORCE czy macie jakiś film z przyspieszeń/elastyczności etc. manuala i AT po chipie?
Byłbym bardzo wdzięczny. Z pewnością Wy lub właściciele coś kręciliście. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Focusy, to są "dupowozy" i nikt się tutaj nie produkuje, żeby kręcić tym jak najlepsze czasy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Byc może jedne z naszych klientów z forum robił pomiary ale nie znam szczegółów. Generalnie wszyscy mówią to samo, że po modzie auto zasuwa w porównaniu do serii Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez TuneFORCE ; 07-06-2019 o 09:58
TuneFORCE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-06-2019, 19:32   #56
blablawla
ford::advanced
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 22-02-2019
Skąd: Żory
Model: Focus MK4 HB
Silnik: 1.5 Ecoboost A8
Rocznik: 2019
Postów: 243
Domyślnie Odp: Chiptuning nowego trzy-cylindrowego silnika 1.5EB Focus MK4, Fiesta MK8

Na swoim profilu TuneForce pisał o 1.5 EB A8 (link w pierwszym poście) a dokładniej o skrzyni która kręci się do 5500 obr/min.
Nie wiem czy Ford czegoś nie zmienił w nowym roku modelowym, ale mój 2019.75 kręci się na 100 % ponad 6000. Nie wiem dokładnie ile bo to był niezamierzony efekt wyprzedzania i ze względu na przebieg 220 km nie mam zamiaru tego w najbliższym czasie dokładnie sprawdzać.
blablawla jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2019, 08:44   #57
TuneFORCE
ford::professional
 
Avatar TuneFORCE
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 25-09-2009
Skąd: Wałbrzych/Poznań/Trójmiasto
Model: Focus RS
Silnik: 2.3EB
Rocznik: 2017
Postów: 1,350
Domyślnie Odp: Chiptuning nowego trzy-cylindrowego silnika 1.5EB Focus MK4, Fiesta MK8

Cytat:
Napisał blablawla Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na swoim profilu TuneForce pisał o 1.5 EB A8 (link w pierwszym poście) a dokładniej o skrzyni która kręci się do 5500 obr/min.
Nie wiem czy Ford czegoś nie zmienił w nowym roku modelowym, ale mój 2019.75 kręci się na 100 % ponad 6000. Nie wiem dokładnie ile bo to był niezamierzony efekt wyprzedzania i ze względu na przebieg 220 km nie mam zamiaru tego w najbliższym czasie dokładnie sprawdzać.
Ja nie napisałem, że kręci sie do 5500rpm, tylko że do takich obrotów 1.5EB z AT kręci się na hamowni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
TuneFORCE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-07-2019, 21:04   #58
wujekcybul
ford::average
 
Imię: Tom
Zarejestrowany: 25-11-2017
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta
Silnik: 1.0
Rocznik: 2016
Postów: 77
Domyślnie Odp: Chiptuning nowego trzy-cylindrowego silnika 1.5EB Focus MK4, Fiesta MK8

Mountune ladnie fieste st ogarnal. W sumie za pomoca telefonu. 225KM plus zmieniony LC i dzwiek.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
wujekcybul jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-10-2019, 19:50   #59
zawisza96
ford::average
 
Zarejestrowany: 31-08-2015
Model: Fiesta Mk7 Trend
Silnik: 1.4 TDCi 70KM
Rocznik: 2011
Postów: 61
Domyślnie 1.5 Ecoboost R3 - chip tuning

Hej! Ktoś próbował podnieść moc w swojej nowej foce?

Gdzie robiliście i jakie osiągi wychodzą ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
zawisza96 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-10-2019, 19:55   #60
Draculescu
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 01-12-2009
Model: Focus
Silnik: 1.6 vti
Rocznik: 2006
Postów: 301
Domyślnie Odp: 1.5 Ecoboost R3 - chip tuning

Tu masz taki sam temat:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Draculescu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:20.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.