Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|śląska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-08-2019, 21:18   #11
lukaszooo
ford::expert
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-06-2015
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: KUGA
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2020
Postów: 2,449
Domyślnie Odp: Kto na Śląsku naprawi Escape II (USA) ...

Cytat:
Napisał remigiusz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wiesz, wszyscy straszą, że Amerykaniec to same problemy
Że jak siądzie elektronika, to będą kłopoty znaprawą.
Wszyscy czyli kto ? Sasiad ktory jezdzi passatem czy mechanik ktory na 2.0 tdi mówi ze to nowoczesny silnik....

Ford usa diagnostycznie to to samo co EU. Do diagnostyki potrzebny jest niezwykle skomplikowany i drogi sprzęt jakim jest Viaken za 150zl i darmowy program Forscan ktorym zrobisz Focusa 2005r jak i Mustanga 2018r.
Problemy będą jak kupisz za polowe ceny auto po mega dzwonie lub zalaniu, wiadomo ze zawsze jest ryzyko, jest taniej wiec trzeba sie z tym liczyć.

lukaszooo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-08-2019, 21:32   #12
remigiusz
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-06-2006
Model: Focus
Silnik: TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 19
Domyślnie Odp: Kto na Śląsku naprawi Escape II (USA) ...

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wątek dotyczy "amerykanina" i dostępności usług dla takich aut. Escape to trochę co innego niż FF2 przed liftem... Op
Ok. może nie na temat wepchnąłem ten wątek z Focusem
Na tym przykładzie chciałem pokazać, że albo próbowano mnie oszukać albo po prostu niepoprawnie zinterpretowano listing błędów

Ale dzięki za polecenie Ford Sławek
To cenna informacja !!!

Cytat:
Napisał lukaszooo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wszyscy czyli kto ? Sasiad ktory jezdzi passatem czy mechanik ktory na 2.0 tdi mówi ze to nowoczesny silnik....

Ford usa diagnostycznie to to samo co EU. Do diagnostyki potrzebny jest niezwykle skomplikowany i drogi sprzęt jakim jest Viaken za 150zl i darmowy program Forscan ktorym zrobisz Focusa 2005r jak i Mustanga 2018r.
Problemy będą jak kupisz za polowe ceny auto po mega dzwonie lub zalaniu, wiadomo ze zawsze jest ryzyko, jest taniej wiec trzeba sie z tym liczyć.
Mam nadzieję, że czasy w których z dwóch składano jeden bezpowrotnie minęły Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dzięki za info
Jak już chyba wcześniej napisałem - tak słyszałem
A że różne rzeczy ludzie opowiadają dla tego warto ich słowa zweryfikować ...

Ostatnio edytowane przez remigiusz ; 17-08-2019 o 21:40
remigiusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-09-2019, 08:08   #13
Piotr 1967
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 19-09-2019
Skąd: Bielsko-Biała
Model: Escape
Silnik: benzyna
Rocznik: 2017
Postów: 2
Domyślnie Odp: Kto na Śląsku naprawi Escape II (USA) ...

Ja mam Forda Escape 2,0 245KM.Kupiłem go rok temu od gościa z Mrągowa.Był roczny z przebiegiem 11232km czyli prawie nówka.W lipcu tego roku byłem w nieautoryzowanym serwisie forda w Mikołowie.Gość robił mi w fordzie kompleksowy serwis klimatyzacji,wymianę oleju w silniku oraz wymienił filtr kabinowy,oleju co oczywiste oraz filtr powietrza.Kolega mi polecił ten serwis i z tego co wiem,to znają się na rzeczy.
Piotr 1967 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-09-2019, 15:08   #14
potraff
ford::advanced
 
Avatar potraff
 
Imię: Wiktor
Zarejestrowany: 01-04-2014
Skąd: Sosnowiec
Model: Focus cztery z kartonem mleka a był mondeusz cztery
Silnik: EB
Rocznik: 2018
Postów: 445
Domyślnie Odp: Kto na Śląsku naprawi Escape II (USA) ...

Cytat:
Napisał remigiusz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale dzięki za polecenie Ford Sławek
To cenna informacja !!!
Tia. Chcieli wymienić tłumik, gdy wystarczyło pospawać mocowanie tłumika...tak, że tego.
potraff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-09-2019, 13:47   #15
dorianw89
ford::beginner
 
Imię: Dorian
Zarejestrowany: 09-05-2018
Skąd: Ruda Śląska
Model: kuga [Escape]
Silnik: 2.0
Rocznik: 2015
Postów: 30
Domyślnie Odp: Kto na Śląsku naprawi Escape II (USA) ...

witam panowie a gdzie jechać z blacharka dzisiaj troche wgniotłem mojego ESCAPE jestem z Rudy Śląskiej, gdzie nie beda krecić nosem z naprawą z PZU. Rozmawiałem z serwisem w gliwicach to nie chętnie ale może zrobia ale tp dopiero po oględzinach rzeczoznawcy.
dorianw89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:37.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.