Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-10-2018, 12:10   #31
latar
FCP member
 
Avatar latar
 
Zarejestrowany: 29-04-2009
Skąd: jeleniogórskie
Model: S-Max TitS
Silnik: 2.2 230KM by heko
Rocznik: 2011
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: Wiadomo coś na temat faceliftingu

Zobaczymy wykresy z hamowni to się dopiero okaże. Dobrze by było Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Było Mondeo MK3, był Focus MK2, jest pekaes - pierwszy po wizycie u Heko reszta się nie doczekała
latar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-10-2018, 13:21   #32
poLuz
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-01-2008
Skąd: Łódź
Model: S-MAX ST-Line
Silnik: 2.0 EcoBlue 190km AWD A8
Rocznik: 2018
Postów: 54
Domyślnie Odp: Wiadomo coś na temat faceliftingu

Cytat:
Napisał gaiden Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z tego co wiem to s-maxy i galaxy z nowymi silnikami mają być produkowane od stycznia 2019
nowe silniki można zamawiać w s-max'ach od lipca i właśnie pierwsze sztuki zaczynają przyjeżdżać do Polski z fabryki.
poLuz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-10-2018, 14:40   #33
gaiden
ford::beginner
 
Avatar gaiden
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 27-05-2012
Model: Focus RS
Silnik: 2.3
Rocznik: 2017
Postów: 49
Domyślnie Odp: Wiadomo coś na temat faceliftingu

Cytat:
Napisał poLuz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nowe silniki można zamawiać w s-max'ach od lipca i właśnie pierwsze sztuki zaczynają przyjeżdżać do Polski z fabryki.
czy wiesz może czy gdzieś jest dostępna wersja demo w salonie? najlepiej 190 awd automat
gaiden jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-10-2018, 15:38   #34
latar
FCP member
 
Avatar latar
 
Zarejestrowany: 29-04-2009
Skąd: jeleniogórskie
Model: S-Max TitS
Silnik: 2.2 230KM by heko
Rocznik: 2011
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: Wiadomo coś na temat faceliftingu

Już pierwsze dojeżdżają? Jeśli tak to aż dziw bierze, że katalogi i cenniki nie zaktualizowane. Danych o przyspieszeniu nie ma, danych o spalaniu nie ma, danych o momencie nie ma. Jak to przeszło homologacje!?

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
__________________
Było Mondeo MK3, był Focus MK2, jest pekaes - pierwszy po wizycie u Heko reszta się nie doczekała
latar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-10-2018, 15:46   #35
Caribou
ford::average
 
Imię: Caribou
Zarejestrowany: 31-08-2016
Skąd: Warszawa
Model: C-Max // S-Max
Silnik: 1.5 Ecoboost 150A6 // 2.0 Ecoblue 190A8 AWD
Rocznik: 2015 // 2018
Postów: 72
Domyślnie Odp: Wiadomo coś na temat faceliftingu

Spalanie jest w cenniku i było już jakoś w sierpniu (wiem bo śledziłem). nadal nie ma prędkości, przyspieszenia i momentu.

Ford store Łódz miał zamówionego Vignale AWD 190 KM i ten samochód powinni mieć we wrześniu (przynajmniej w lipcu tak mówili).

nie wiem czy mają - może już ktoś kupił a może jeszcze nie dostali

ja czekam i na razie wiem tylko że data produkcji listopad
Caribou jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-10-2018, 20:05   #36
gaiden
ford::beginner
 
Avatar gaiden
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 27-05-2012
Model: Focus RS
Silnik: 2.3
Rocznik: 2017
Postów: 49
Domyślnie Odp: Wiadomo coś na temat faceliftingu

Cytat:
Napisał Caribou Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Spalanie jest w cenniku i było już jakoś w sierpniu (wiem bo śledziłem). nadal nie ma prędkości, przyspieszenia i momentu.

Ford store Łódz miał zamówionego Vignale AWD 190 KM i ten samochód powinni mieć we wrześniu (przynajmniej w lipcu tak mówili).

nie wiem czy mają - może już ktoś kupił a może jeszcze nie dostali

ja czekam i na razie wiem tylko że data produkcji listopad
listopad? mi podali 2019 styczeń w Krakowie

Ostatnio edytowane przez gaiden ; 01-10-2018 o 20:08
gaiden jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-10-2018, 20:17   #37
Caribou
ford::average
 
Imię: Caribou
Zarejestrowany: 31-08-2016
Skąd: Warszawa
Model: C-Max // S-Max
Silnik: 1.5 Ecoboost 150A6 // 2.0 Ecoblue 190A8 AWD
Rocznik: 2015 // 2018
Postów: 72
Domyślnie Odp: Wiadomo coś na temat faceliftingu

Cytat:
Napisał gaiden Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
listopad? mi podali 2019 styczeń w Krakowie
ja zamawiałem w połowie sierpnia w Warszawie. Listopad to mało konkretnie określona data - może być 1 a może 30 :-) a może grudzień lub styczeń się z tego zrobi. Jakoś w połowie października mam zamiar się dowiedzieć bo trzeba będzie się za ofertami leasingu rozejrzeć
Caribou jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-10-2018, 21:33   #38
Marek_1980
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-08-2018
Model: Ford mondeo
Silnik: 2.0d
Rocznik: 2014
Postów: 8
Domyślnie Odp: Wiadomo coś na temat faceliftingu

Ja ecoblue 190 km at8 zamawiałem pod koniec lipca - dealer ma w systemie wpis że w PL będzie max do 26 października i odbior do 30.
Silnik/osprzęt podobno jednak inny niż w 150 km więc po cichu liczę że ewentualny chip da zdecydowanie więcej niż ok. 200 km które było możliwe w starszej serii
Marek_1980 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-10-2018, 18:53   #39
Caribou
ford::average
 
Imię: Caribou
Zarejestrowany: 31-08-2016
Skąd: Warszawa
Model: C-Max // S-Max
Silnik: 1.5 Ecoboost 150A6 // 2.0 Ecoblue 190A8 AWD
Rocznik: 2015 // 2018
Postów: 72
Domyślnie Odp: Wiadomo coś na temat faceliftingu

Cytat:
Napisał gaiden Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czy wiesz może czy gdzieś jest dostępna wersja demo w salonie? najlepiej 190 awd automat
Na otomoto się pojawił 190km ale z tego co rozumiem z napędem na przód. Ciekawie ze napisali ze skrzynia automatyczna jest dwusprzęgłowa :-) (może dodają jakieś zapasowe sprzęgło sprzedając samochód).
Caribou jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-10-2018, 10:29   #40
maarec
ford::average
 
Avatar maarec
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 09-01-2009
Skąd: Częstochowa
Model: Smax / Ecosport
Silnik: 2.0 TDCI / 1.0 Ecoboost
Rocznik: 2012 / 2018
Postów: 89
Domyślnie Odp: Wiadomo coś na temat faceliftingu

Według Forda zarówno Smax jak i Galaxy dostanie nowy silnik Eco blue - 240KM, niestety tylko FWD. Za to z automatem A8.
Samochody dobrze rozpisane na autocentrum jeżeli chodzi o Moc - chyba 450Nm. Czas do setki nie powala (ok 8,8s).

Ford informuje, że samochody można zamawiać, jednocześnie nie ma ich w konfiguratorach ani cenniku, natomiast na stronie niemieckiej już się pojawił.

Zapowiedzi są takie, ze jednostka 240KM zastępująca 210KM ma być w bardzo podobnej cenie.

Solidnie rozważam wersję 190 AWD lub 240 FWD, jednak ma to być holownik do ciężkiej przyczepy. Ciekawe ile można wyciągnąć mocy z tej wersji 190KM. Drugiej turbiny wersji 240KM nie pokona.

dla mnie ideałem byłoby 240 AWD, A8 - a czy model Smax czy Galaxy to do przemyślenia, Edge za mały a będzie miał ten silnik....

Bump: aha w temacie zmian, to wraz z nowymi silnikami wchodzą też dwa nowe kolory - jakiś srebrny oraz niebieski jak na nowym focusie. Brzmi zachęcająco.
maarec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:32.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.