Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Dealerzy, ASO i stacje paliw
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-11-2021, 18:17   #1
offieczka
ford::average
 
Imię: DOM
Zarejestrowany: 01-03-2019
Skąd: Tarnów
Model: S-MAX MK2 BiT 2** KM
Silnik: diesel
Rocznik: 2016
Postów: 75
Domyślnie Tank System Osiowski - Stacje paliw OMIJAĆ

Witam wszystkich
Piszę ten post gdyż tankowałem na tej stacji z racji dobrej ceny i rabatów niestety co tanie to drogie i wpedziło mnie w problemy z samochodem S-max mk2 biturbo
Pierwsze tankowanie jeszcze ok ale po kolejnym i kolejnym kiedy już w baku było tylko to paliwo już było widać że coś niedobrego dzieje się z samochodem. Podglądając parametry dpf-a to jadąc autostradą zapychał sie tak szybko że cieżko opisać jego tempo szok.
Nie trzeba było długo czekać żeby do tego dołączył błąd P040D silnik 210 Bi turbo
Wariactwo nie dało sie samochodem jeździć błąd pojawiał sie w przeróżnych sytuacjach i to tak często że na trasie A4 Tarnów - Gliwice było to kilkadziesiąt razy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wstyd przed pasażerami co chwile klikać ok i usuwając komunikat

Tutaj opisałem moje spostrzeżenia

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Od kilku miesięcy zmieniłem paliwo i problem ustał cisza i można sie cieszyć mocą i jazdą
Stąd jak nie chcecie podzielić mojego losu i nie daj Boże bujać sie z elektrykami, forsanem itd. nie tankować chyba że jakiegoś starego trupka

Pozdrawiam

offieczka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-11-2021, 18:33   #2
tomaszjan31
ford::professional
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 09-09-2012
Skąd: ŚLĄSK
Model: FORD
Silnik: 2.0 tdci 2.5td 2.2 tdci
Rocznik: 1999
Postów: 1,380
Domyślnie Odp: Tank System Osiowski - Stacje paliw OMIJAĆ

Prawda jest taka że nikt kto ma olej w głowie /bez urazy/ nie tankuje nowoczesnych, skomplikowanych jednostek napędowych, zwłaszcza motorów wysokoprężnych na stacjach paliw nie markowych. To nie te konstrukcje jak kiedyś że sie tankowało na różnych zajezdniach, czy innych stacjach typu PKS, gdzie w zbiornikach magazynujących można było znaleźć wszystko.
Ale wątek ostrzegający słusznie założony dla potomnych...
tomaszjan31 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:18.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.