Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-09-2018, 16:51   #31
papse
ford::average
 
Avatar papse
 
Imię: Seba
Zarejestrowany: 07-12-2005
Skąd: DW / KR
Model: Focus Mk2 Wagon
Silnik: 1.6 100KM + Junkers
Rocznik: 2005
Postów: 57
Domyślnie Odp: odbiór nówki z salonu

Cytat:
Napisał ołowiany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widzę, że na Jasnogórskiej. Taki sam kolor mam na dwóch ostatnich Fordach. Popularny widać jest.
Właśnie miałem się pytać czy to nie na Jasnogórskiej, a tutaj kolega mnie uprzedził Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Muszę w tygodniu podjechać z małżonką obejrzeć nowego Focusa.

ddela - gratuluję zakupu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
papse jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-09-2018, 19:16   #32
seal2000
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-04-2017
Skąd: Kraków
Model: Focus MK3 FL
Silnik: 1.6 105KM
Rocznik: 2018
Postów: 22
Domyślnie Odp: odbiór nówki z salonu

Cytat:
Napisał papse Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Właśnie miałem się pytać czy to nie na Jasnogórskiej, a tutaj kolega mnie uprzedził Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Muszę w tygodniu podjechać z małżonką obejrzeć nowego Focusa.

ddela - gratuluję zakupu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wczoraj z okazji dni otwartych dawali 6200 dodatkowego rabatu na Mk4 TE, z takim rabatem zaczyna lepiej to wygladac. A na zywo nowy Focus wyglada rewelacyjnie

P.S. Gratuluje Autorowi watku zakupu, daj znac za jakis czas jak sie auto spisuje.
seal2000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-09-2018, 19:48   #33
1bartek
ford::amateur
 
Avatar 1bartek
 
Imię: BARTOSZ
Zarejestrowany: 04-06-2012
Skąd: Kraków
Model: FOCUS ST Line Red
Silnik: 1.5 Ecoboost 150KM
Rocznik: 2017
Postów: 9
Domyślnie Odp: odbiór nówki z salonu

Gratulacje nowego Focusa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jest świetny! Podziwiam za wybór, bo zakup nowego samochodu jest kompletnie wbrew obecnie panującym trendom. W tej kasie można mieć przecież spokojnie grube A6 3.0 TDI bądź amerykańskiego Fusiona na wypasie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja też tak zdecydowałem (już drugi raz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ). Obecnie mam mk3 1.5 EB 150KM ST Line Red z września 2017 i jestem zadowolony ale szwagier wypomina mi, że Focusem się ledwie co jeździ bo brakuje "niuta" no i brakuje prestiżu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. haha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

To tak w ramach wstępu, ale chciałem jednak napisać odnośnie systemu multimedialnego SYNC3. W katalogu mk4 nie ma w ogóle wzmianki o CD czyli pewnie na etapie konfiguratora wkradł się w Fordzie błąd. System SYNC 3 jest zaprojektowany pod kątem integracji ze smartfonem i na tym polu sprawdza się genialnie! CD odchodzi do lamusa tak jak kiedyś kasety Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Czyli najlepiej mieć tel sparowany przez bluetooth z samochodem i mieć na nim muzykę i zainstalowany android auto. Ja w praktyce mam to tak rozwiązane, że w gniazdo USB w konsoli mam wpięty Micro Pendrive - tona muzyki MP3 ale go nie widać, nie odstaje bo wygląda jak mała zatyczka od wejścia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. W drugie gniazdo USB to w schowku na stałem wpięty mam kabel do telefonu i on mi wychodzi dyskretnie na zewnątrz przez otwory w podłokietniku. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ładnie to zaprojektowali. Wsiadam do samochodu to podłączam telefon do kabla i kładę na roletce od schowka na napoje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Automatycznie uruchamia mi się na nim Android Auto dzięki czemu mapę/satelitę i nawigację z google maps mam na ekranie SYNC3. Android Auto ma obsługę głosową wyszukiwanej destynacji, czyta komunikaty z messengera i whatsup. Poza tym w tle na tel włącza się również Yanosik, który podaje ostrzeżenia i komendy przez głośniki samochodowe. Świetnie działa głośnomówiący zestaw telefoniczny. Muza leci z FM, telefonu, lub pendriva ale ja ma jeszcze CD Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Aha i jeszcze jak się poszpera to można zobaczyć jak wygląda temat z Forda GT Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Uwielbiam ten system! Musisz trochę pokombinować a brakiem CD się nie przejmuj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 20171130_090130 (1).jpg (45.2 KB, 84 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 20180926_102213.jpg (31.9 KB, 83 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 20180208_123052.jpg (76.4 KB, 77 wyświetleń)
1bartek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-09-2018, 19:53   #34
Redziu
ford::beginner
 
Avatar Redziu
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 09-11-2013
Skąd: Bydgoszcz
Model: MK 4
Silnik: 1.5 EB 182KM
Rocznik: 2018
Postów: 33
Domyślnie Odp: odbiór nówki z salonu

Cytat:
Napisał seal2000 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wczoraj z okazji dni otwartych dawali 6200 dodatkowego rabatu na Mk4 TE, z takim rabatem zaczyna lepiej to wygladac. A na zywo nowy Focus wyglada rewelacyjnie

P.S. Gratuluje Autorowi watku zakupu, daj znac za jakis czas jak sie auto spisuje.

Ja juz pisalem ze dostalem 18500 zl rabatu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale faktycznie cena auta byla wieksza niz cena wersji TE ;p
Redziu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-09-2018, 20:17   #35
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: odbiór nówki z salonu

Co do CD to rzeczywiście chyba odchodzi do lamusa w autach, choć jakość dźwięku z MP3 a CD to jest różnica na korzyść CD, zauważalna nawet w " zdecydowanie nieaudiofilskim " nagłośnieniu mojego Fordolota. Dobrze, że nadeszły czasy że internet w telefonach jest praktycznie nielimitowany i nie kosztuje wiele, co pozwala na korzystanie z wielu udogodnień.
Tak z ciekawości. W najnowszym Focusie dalej są wskazówki w zegarach analogowe, czy już wyświetlane cyfrowo ?
__________________
Łe tam Panie, Fordy rdzewiejo, sie psujo i nie jado i palo jak smoki

Ostatnio edytowane przez Hansolo ; 30-09-2018 o 20:19
Hansolo jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-10-2018, 14:17   #36
boncio
ford::expert
 
Avatar boncio
 
Zarejestrowany: 03-11-2009
Skąd: Łódź
Model: Audi Q3 Sportback/Mazda CX-3
Silnik: 1.4e 245KM/2.0 121KM
Rocznik: 2022/2019
Postów: 3,725
Domyślnie Odp: odbiór nówki z salonu

Analogowe. Ekran komputera jest taki jak w mk3, czy nowej Fieście.
boncio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:13.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.