Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-09-2018, 10:28   #881
GosuMask
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-07-2018
Model: S-Max
Silnik: 2.5
Rocznik: 2006
Postów: 31
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Zauważyłem kilka problemów z radiem:
- wspomniana kiepska jakość rozmów przez BT - czasami bardzo ciężko mnie zrozumieć, jakby wyciszał końcówki, urywał,
- przy nawigacji z Google - lektor także obcina końcówki - np. "Za dwie... skręć w ..." - irytujące, bo trzeba patrzeć na ekran.
- Radio odbiera słabo - chwilami jakby uciekały fale, wtedy się wycisza jakby, trochę lipa.

Czy ktoś z Was ma jakąś receptę na poprawę działania tych funkcji? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

GosuMask jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-09-2018, 07:02   #882
rojass
ford::advanced
 
Avatar rojass
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 27-04-2017
Skąd: Tczew
Model: SMAX
Silnik: 2,0TDCi 170KM/400Nm by TuneFORCE
Rocznik: 2008
Postów: 366
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Z BT raczej nie mam problemów, reszta działa tak samo jak u Ciebie, po chińsku, jako tako Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
P.S. W końcu udało mi się uruchomić kamerę cofania, zamontowałem tą zintegrowaną z przyciskiem otwierania klapy, widoczność całkiem spoko, przydatna rzecz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
rojass jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-09-2018, 12:50   #883
kriis
ford::beginner
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 15-05-2018
Skąd: Ząbki
Model: mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2013
Postów: 14
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał rojass Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z BT raczej nie mam problemów, reszta działa tak samo jak u Ciebie, po chińsku, jako tako Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
P.S. W końcu udało mi się uruchomić kamerę cofania, zamontowałem tą zintegrowaną z przyciskiem otwierania klapy, widoczność całkiem spoko, przydatna rzecz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pochwalisz się zdjęciami?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
kriis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-09-2018, 09:57   #884
rojass
ford::advanced
 
Avatar rojass
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 27-04-2017
Skąd: Tczew
Model: SMAX
Silnik: 2,0TDCi 170KM/400Nm by TuneFORCE
Rocznik: 2008
Postów: 366
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Kamera kupiona na aliexpress : [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

przycisk działa poprawnie, pasuje idealnie w oryginalne miejsca, za te pieniądze rewelacja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg kamera.jpg (82.6 KB, 178 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg kamera 1.jpg (43.9 KB, 145 wyświetleń)
rojass jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-09-2018, 22:29   #885
GosuMask
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-07-2018
Model: S-Max
Silnik: 2.5
Rocznik: 2006
Postów: 31
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał rojass Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kamera kupiona na aliexpress : [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

przycisk działa poprawnie, pasuje idealnie w oryginalne miejsca, za te pieniądze rewelacja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ohhh, gdzie zdobyłeś czarny panel klimatronica? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Oryginalnie był srebrny, prawda?
GosuMask jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-09-2018, 07:15   #886
rojass
ford::advanced
 
Avatar rojass
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 27-04-2017
Skąd: Tczew
Model: SMAX
Silnik: 2,0TDCi 170KM/400Nm by TuneFORCE
Rocznik: 2008
Postów: 366
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał GosuMask Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ohhh, gdzie zdobyłeś czarny panel klimatronica? Oryginalnie był srebrny, prawda?
na OLX, długo go szukałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Elektronika ze starego przełożona do nowego, działa i w końcu nie straszy łuszczącą się farbą na przyciskach. Ramki będą polakierowane PlastiDipem, bo w tej chwili nie wygląda to zbyt dobrze.
rojass jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-09-2018, 09:19   #887
jerzy164
ford::beginner
 
Imię: Jerzy
Zarejestrowany: 09-09-2012
Model: Ford Focus ST-Line
Silnik: 1.5 EcoBoost
Rocznik: 2016
Postów: 16
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Witam,Może ktoś pomoże?

Chcę podłączyć stację dedykowaną do fabrycznej kamery cofania,
Jakim napięciem zasilana jest fabryczna kamera cofania w fordzie focus z sync2 i do których pinów jest podłączone + i -
sygnał do pin 14 i 15?
Proszę o poradę.
jerzy164 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-09-2018, 15:52   #888
GosuMask
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-07-2018
Model: S-Max
Silnik: 2.5
Rocznik: 2006
Postów: 31
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał rojass Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
na OLX, długo go szukałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Elektronika ze starego przełożona do nowego, działa i w końcu nie straszy łuszczącą się farbą na przyciskach. Ramki będą polakierowane PlastiDipem, bo w tej chwili nie wygląda to zbyt dobrze.
Ja też szukałem czarnego, ale był tylko jeden, do tego miał trochę inaczej przyciski. Zanabyłem srebrny, ale plastyki konsoli wymyśliłem sobie, żeby zrobić ciemne - zostały pomalowane na półmat, nawet to jakoś wygląda, przy okazji fotę wrzucę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
GosuMask jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2018, 22:19   #889
sesser
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-06-2013
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK4 FL
Silnik: 2.0D 140KM
Rocznik: 2011
Postów: 112
Lightbulb Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał GosuMask Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zauważyłem kilka problemów z radiem:
- wspomniana kiepska jakość rozmów przez BT - czasami bardzo ciężko mnie zrozumieć, jakby wyciszał końcówki, urywał,
- przy nawigacji z Google - lektor także obcina końcówki - np. "Za dwie... skręć w ..." - irytujące, bo trzeba patrzeć na ekran.
- Radio odbiera słabo - chwilami jakby uciekały fale, wtedy się wycisza jakby, trochę lipa.

Czy ktoś z Was ma jakąś receptę na poprawę działania tych funkcji? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
- Proponuje dołożyć zewnętrzny mikrofon, nawet za 2$ zdecydowanie lepiej się sprawuje niż ten wbudowany, tylko musi być mono oraz na mini-jacka
- Do problemów z odbiorem radia polecam dołożyc taki uniwersalny wzmacniacz, jest nawet w radiu wyjście do zasilania go. U mnie rozwiązało to problem ze słabym sygnałem.
sesser jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-09-2018, 16:39   #890
rojass
ford::advanced
 
Avatar rojass
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 27-04-2017
Skąd: Tczew
Model: SMAX
Silnik: 2,0TDCi 170KM/400Nm by TuneFORCE
Rocznik: 2008
Postów: 366
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał sesser Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Do problemów z odbiorem radia polecam dołożyc taki uniwersalny wzmacniacz, jest nawet w radiu wyjście do zasilania go. U mnie rozwiązało to problem ze słabym sygnałem
możesz przyblizyć temat ? Jakis link do tego wzmacniacza ? Które to wyjście na dodatkowy wzmacniacz do radia ?
rojass jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
radioodbiornik



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:57.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.