Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-05-2019, 14:04   #11
sopel342
ford::amateur
 
Imię: Sylwester
Zarejestrowany: 08-04-2019
Skąd: Pruchnik
Model: S-max
Silnik: 2.2 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 8
Domyślnie Odp: jak zatwierdzić kod w radiu polift cd6000

Cytat:
Napisał janas14 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam jak zatwierdzić kod w po liftowym odbiorniku cd600. Poliftowe radia po prawej mają troszkę inne przyciski i wpisywanie kodu inaczej tzn wybieramy kod jak w telefonie np 3580 no to klikam 3580 i jest natomist w przedliftach wybierało się tak klikam 1 tyle razy aż wyskocz na 3 potem klikam 2 tyle razy aż pojawi się liczba 5 potem 3 tyle razy aż pojawi się 8 potem 4 aż pojawi się zero mam już (3580) potem klikam przycisk 5 czyli potwierdź i już tu a w polifcie jest troszkę inaczej nie za specjalnie wiem którym zatwierdzić kod.

Dodatkowo w radyjku z tyłu są inne przyłącza do anteny poprzednio była zainstalowana chińska navigacja ale padła i ją wy..... tam jest większy wtyk antenowy w 6000cd są 2 małe gniazda gdzie dostanę takie wtyki może jakiś link ??



Link do mojego radia

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]





Dodatkowo w tym radiu w komplecie dostałem zestaw głośnomówiący nokia CK 100 standardowo montowany w fordach jak go podpiąć czyli gdzie zasilanie i te 4 przewodziki reszta to jasne przycisk głośnik i mikrofon to wiem .
Ej no uratowałeś moje radio dzięki za dobry opis

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

sopel342 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:33.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.