Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-04-2021, 19:44   #31
zmulim
FCP member
 
Avatar zmulim
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 23-08-2014
Model: Focus
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2016
Postów: 2,605
Domyślnie Odp: Sync 3 po upgrade z Sync 2 nawigacja w podziemnym garażu i brak update ford.

Musisz wymienić wyświetlacz - są wykonane w zupełnie innej technologii dotykowej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

zmulim jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-04-2021, 19:55   #32
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Sync 3 po upgrade z Sync 2 nawigacja w podziemnym garażu i brak update ford.

Cytat:
Napisał fixmax Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...czy oby na pewno wyświetlacze się różnią...
Pytanie dokładnie takie same jak:
"Mam iPhone8, przyzwyczaiłem się do niego, ale mi upadł i ekranik się stłukł... W szufladzie leży mi z 13 lat ze starych czasów Nokia w niezłym stanie - na oko ekran taki sam... Wie ktoś czy zdołam z tej Nokii założyć ekranik do mojego ulubionego iPhone"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-04-2021, 20:04   #33
fixmax
ford::advanced
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-05-2009
Skąd: Częstochowa
Model: mondeo mk5, focus mk3 lift
Silnik: 1,6 1,6
Rocznik: 2015, 2015
Postów: 440
Domyślnie Odp: Sync 3 po upgrade z Sync 2 nawigacja w podziemnym garażu i brak update ford.

Nie odbierzcie tego źle bo się spodziewałem że raczej nie ,ale kilka ogłoszeń czytałem nie tylko w polsce, i było napisane że do sync 2 lub 3, że u nas jest wielu naciągaczy to wiem, ale że np w usa to się nie spodziewałem.
Teraz pełna jasność, nie było tematu.
__________________
Moje mody w mk5 : fotele w pełnej elektryce z pamięcią, grzane wszystkie, pełen ambient light, blis z ct, lane assist, tsr, przetwornica 12-230v, dynamic led , pełen keyless (w trakcie),el. kolumna kierownicza(w trakcie)
fixmax jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-04-2021, 20:11   #34
zmulim
FCP member
 
Avatar zmulim
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 23-08-2014
Model: Focus
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2016
Postów: 2,605
Domyślnie Odp: Sync 3 po upgrade z Sync 2 nawigacja w podziemnym garażu i brak update ford.

Bo sporo jest takich co chcą sprzedać za wszelką cenę i piszą takie farmazony, albo nie wiedzą co sprzedają, albo co gorsza wiedzą i oszukują...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
zmulim jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-04-2021, 20:12   #35
Polarny
ford::professional
 
Avatar Polarny
 
Zarejestrowany: 17-05-2007
Skąd: Wrocław/Warszawa
Model: Mondeo Mk5
Silnik: 2.0 TDCI @205KM
Rocznik: 2016
Postów: 1,346
Domyślnie Odp: Sync 3 po upgrade z Sync 2 nawigacja w podziemnym garażu i brak update ford.

To nie naciągacze - po prostu nie każdy sprzedający musi posiadać pełną wiedzę na temat każdego podzespołu. Bardzo wielu sprzedających jeszcze do niedawna nie odróżniało Sync2 od Sync3.
Mało tego - ile to widzę sprzedających wystawiających ACMa i piszą, że to nawigacja. Po prostu sprzedający opisuje wedle swojego stanu wiedzy. Nie zakładaj, że naciągają. To Ty jako kupujący musisz wiedzieć co chcesz kupić.
__________________
Modyfikacje w Fordach
| Wroc - W-wa - Rze - ZG - Łdź |
Polarny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-04-2021, 20:33   #36
fixmax
ford::advanced
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-05-2009
Skąd: Częstochowa
Model: mondeo mk5, focus mk3 lift
Silnik: 1,6 1,6
Rocznik: 2015, 2015
Postów: 440
Domyślnie Odp: Sync 3 po upgrade z Sync 2 nawigacja w podziemnym garażu i brak update ford.

To w takim razie dobrze by było wiedzieć co powinno być na naklejce wyświetlacza i co na module. Podpowie ktoś?
__________________
Moje mody w mk5 : fotele w pełnej elektryce z pamięcią, grzane wszystkie, pełen ambient light, blis z ct, lane assist, tsr, przetwornica 12-230v, dynamic led , pełen keyless (w trakcie),el. kolumna kierownicza(w trakcie)
fixmax jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-06-2022, 18:28   #37
uneasy
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 09-07-2020
Skąd: Cardiff
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2015
Postów: 231
Domyślnie Upgrade do Sync3 i brak asystenta parkowania

Witam,

Wlasnie zrobilem sobie upgrade z sync2 do sync3 - generalnie wszystko dziala oprocz asystenta parkowania i nie wyswietla mi samochodziku z czujnikami parkowania na obrazie z kamerki wstecznej.

Sciagnalem sobie asBuilt od forda, znalazlem tez brakujece bloki z mondeo ktore mialo sync3 oryginalnie, polaczylem to w jedno i mam asbuilt apim. (chyba ze to tak nie dziala)
Czytalem tez jakies inne zagraniczne tematy - niby potrzebna jest zmiana w PAM ktora chyba tez zrobilem. Ostatecznie zrobilem tez update vbf PAM.

Dostaje tylko komunikat na sync, ze asystent nie dziala.

Czy mogl by ktos mnie nakierowac co z tym fantem zrobic ?

Ostatnio edytowane przez uneasy ; 25-06-2022 o 18:56
uneasy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-06-2022, 20:04   #38
EW1
ford::professional
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-07-2014
Skąd: Zabrze
Model: jeszcze focus mk2 GHIA ale już jest fusion 2016 se 2.0 EcoBoost
Silnik: 2.0 tdci , 2.0 EcoBoost
Rocznik: 2006 , 2016
Postów: 1,324
Domyślnie Odp: Sync 2 zamiana na Sync 3

PAM musisz ustawić na właściwą ilość czujników włączyć osłonę boczną i usunąć wszystkie błędy a w APIM też ustawić właściwą ilość czujników . Oczywiście brak jest info czy miałeś już PAM czy dokładałeś ? Piszesz tylko o zmianie sync i nic o tym czy na sync 2 wszystko grało więc uzupełnij info bo ciężko zgadnąć
EW1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-06-2022, 20:08   #39
uneasy
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 09-07-2020
Skąd: Cardiff
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2015
Postów: 231
Domyślnie Odp: Sync 2 zamiana na Sync 3

Wszystko miałem, zamienialem tylko sync2 na sync3. Wiec zakladam ze oam jest dobrze ustawiony. Chyba tylko w pam trzeba zmienic apm version na version 3 o ile sie nie myle ?

Ah wlasnie skonczyl mi sie update sync3 do 3.4 I park assist zadzialal.

Ale dalej brak tej wizualizacji na kamerce cofania.
Porównam te wartosci w PAM I te w apim
uneasy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-06-2022, 20:23   #40
EW1
ford::professional
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 19-07-2014
Skąd: Zabrze
Model: jeszcze focus mk2 GHIA ale już jest fusion 2016 se 2.0 EcoBoost
Silnik: 2.0 tdci , 2.0 EcoBoost
Rocznik: 2006 , 2016
Postów: 1,324
Domyślnie Odp: Sync 2 zamiana na Sync 3

Poszukaj mondeo z sync 3 i porównaj asbuild bo o ile wiem inaczej to się ustawia w sync 2 a inaczej w sync 3
EW1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:51.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.