Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Tuning

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-09-2016, 18:42   #91
latar
FCP member
 
Avatar latar
 
Zarejestrowany: 29-04-2009
Skąd: jeleniogórskie
Model: S-Max TitS
Silnik: 2.2 230KM by heko
Rocznik: 2011
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: Lepszy IC do Mondeo/S-Max 2,5T

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] powieś go od góry! Górne mocowanie powinno być "główne". To od podpory chłodnic powinno jedynie chwycić aby fmic się nie bujał.
Mimo iż użyłeś byczych płaskowników to problemem jest właśnie ta podpora. Gwarantuje Ci, że w tym układzie się wygnie i wykręci.

__________________
Było Mondeo MK3, był Focus MK2, jest pekaes - pierwszy po wizycie u Heko reszta się nie doczekała
latar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-09-2016, 19:17   #92
ogodaw
ford::advanced
 
Avatar ogodaw
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 22-03-2008
Skąd: Opolskie
Model: Mondeo MK3, MK4 VW Touareg
Silnik: 2.0 TDDI 115 KM, 2.5T, 3,0 TDI
Rocznik: 2001 JEST 2007
Postów: 313
Domyślnie Odp: Lepszy IC do Mondeo/S-Max 2,5T

Użyłem kleju do gwintów jak przykręcałem a do belki nie mogłem się w wiercić masakra zniszczyłem tonę wierteł. Cały czas kontroluję czy nie ma luzu byłem w trasie i na razie stoi jak wryty a droga wyboista Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .
ogodaw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-09-2016, 22:57   #93
latar
FCP member
 
Avatar latar
 
Zarejestrowany: 29-04-2009
Skąd: jeleniogórskie
Model: S-Max TitS
Silnik: 2.2 230KM by heko
Rocznik: 2011
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: Lepszy IC do Mondeo/S-Max 2,5T

Mi nie chodzi o to, że gwint puści czy coś. Wygnie się podpora chłodnic. I to bez trudu. Wszystko pochyli się do przodu aż do napotkania jakiegoś oporu...i będzie się o niego obijać. Widziałem to u siebie. Górne mocowanie zrobione było z lekki luzem i ostatecznie podpora chłodnic wygięła się ale nieznacznie bo w pewnym momencie górny wieszak już zblokował.

Nie wiem jak dokładnie wygląda to MDO ale u siebie zrobione mam tak:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Głównie chodzi mi o górny wieszak. Otwór na środku był w belce zderzaka. Trzeba go było tylko trochę powiększyć.
__________________
Było Mondeo MK3, był Focus MK2, jest pekaes - pierwszy po wizycie u Heko reszta się nie doczekała
latar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-09-2016, 08:57   #94
ogodaw
ford::advanced
 
Avatar ogodaw
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 22-03-2008
Skąd: Opolskie
Model: Mondeo MK3, MK4 VW Touareg
Silnik: 2.0 TDDI 115 KM, 2.5T, 3,0 TDI
Rocznik: 2001 JEST 2007
Postów: 313
Domyślnie Odp: Lepszy IC do Mondeo/S-Max 2,5T

Cytat:
Napisał latar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mi nie chodzi o to, że gwint puści czy coś. Wygnie się podpora chłodnic. I to bez trudu. Wszystko pochyli się do przodu aż do napotkania jakiegoś oporu...i będzie się o niego obijać. Widziałem to u siebie. Górne mocowanie zrobione było z lekki luzem i ostatecznie podpora chłodnic wygięła się ale nieznacznie bo w pewnym momencie górny wieszak już zblokował.

Nie wiem jak dokładnie wygląda to MDO ale u siebie zrobione mam tak:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Głównie chodzi mi o górny wieszak. Otwór na środku był w belce zderzaka. Trzeba go było tylko trochę powiększyć.
Ale nie ma szans pochylić się do przodu bo jest górne mocowanie oparte o belkę przednią i dociśnięte po przez dokręcenie dolnego mocowania. Na pewno będę to kontrolował
ogodaw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-06-2017, 13:23   #95
marcin8087
ford::average
 
Avatar marcin8087
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 27-01-2015
Skąd: Sokołów Podlaski
Model: Mondeo Mk4 Titanium
Silnik: 2.0 TDCI 140 KM/ 174 KM i 406 nm
Rocznik: 2008
Postów: 172
Domyślnie Odp: Lepszy IC do Mondeo/S-Max 2,5T

Trochę chciałbym odświeżyć kotleta i zapytać co dokładnie powinienem kupić do IC 550/230/65 do MK4 2.0 TDCI 140 PS? Chodzi mi o te kolanka i łączenia wszystkie, bo chciałbym oddać auto do firmy, która się będzie trudniła montażem z kompletem już wszystkich części Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
marcin8087 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:36.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.