Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Blacharstwo/lakiernictwo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-07-2017, 11:08   #1
unndergrund
ford::average
 
Zarejestrowany: 03-08-2015
Skąd: Dębica
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 16v
Rocznik: 2011
Postów: 153
Domyślnie spasowanie elementow nadwozia mk3 hb

witam wiec sprawa wygląda tak mój mondek był po lekkich przygodach w niedawnym czasie postanowiłem go doprowadzić do stanu odpowiedniego mam pytanie odnośnie przedniego grilla i zderzaka mianowicie czy grill przed liftowy do 2003 roku spasuje do zderzaka po liftowego po 2003 roku ? no bo u mnie jakoś ni hu hu nie może to jakoś się spasować tak jak powinno ;\ chyba ze ktoś ma jakieś rady pomysły czy triki żeby to spasować tak jak powinno być

unndergrund jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-07-2017, 12:36   #2
jendrekmak
ford::expert
 
Avatar jendrekmak
 
Zarejestrowany: 30-06-2008
Skąd: Warszawa
Model: 2x Citroen C5 Tourer
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: 2012
Postów: 3,965
Domyślnie Odp: spasowanie elementow nadwozia mk3 hb

Cytat:
Napisał unndergrund Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czy grill przed liftowy do 2003 roku spasuje do zderzaka po liftowego po 2003 roku ?
nie bo są inne mocowania pomiędzy grilem a zderzakiem i wymaga to przeróbek czyli druciarstwa. po prostu kup grill poliftowy ale to też wymaga przeróbek bo nie otworzysz maski. nie sięgniesz kluczykiem do zamka maski. itd. itp.
jendrekmak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:43.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.