Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|świętokrzyska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-02-2017, 12:21   #131
tomekck
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Tu się witamy :)

witam serdecznie... klubowiczem jestem dość młodym a posiadaczem fordów już doświadczonym.. w sumie z fordem kartonem to już cztery sztuki przewinęły sie przez moje ręceGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pojawiam się,bo jak pewne wiekszość z nas potrzebuje pomocy..szukam mapy d nawigacji aktualnej i kamerki cofania(mozliwości podłączenia jej)...
miałem doś duze doświadczenie z mondeo 2.0 tddi focusem 1.8tdci, a teraz od 20 tyś km mondeo 1,6 tdci..gdyby ktoś cos potrzebował, chetnie pomogę...
pozdrawiam

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-03-2017, 13:03   #132
qulerek
ford::amateur
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 17-03-2017
Skąd: Kielce
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 1
Domyślnie Odp: Tu się witamy :)

Witam serdecznie
jak na razie nie posiadam forda ale ze względu na profil rodziny 2+2 i wakacyjnych wyjazdów potrzebuje czegoś większego niż dotychczasowa Skoda kombi. Padło na S Max'a (tzn żona zaakceptowała bryłę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) Generalnie potrzebuje porady w zakupie i będę wdzięczny za wszelkie cenne uwagi. Szukam S Max'a 7 osobowego z silnikiem 2.5T benzyna.

Pozdrawiam

PS
warto ?
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
qulerek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-04-2017, 12:38   #133
gas123
ford::amateur
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 09-09-2015
Skąd: Kielce
Model: Skoda
Silnik: 1,9 110
Rocznik: 2001
Postów: 0
Domyślnie Odp: Tu się witamy :)

Witam wszystkich
Co prawda jeszcze nie posiadam forda i nigdy nie miałem ale bardzo bym chciał kupić mondeo mk4 po lifcie. Nawet ostatnio oglądałem jednego, poniżej link do ogłoszenia

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Może ktoś go już oglądał i może się podzielić swoją opinia na jego temat.
Samochód fajnie jeździ ale mam pewne obawy co do wycieku przy dolocie, wg mnie nie jest to zapocenie ale raczej spory wyciek. Jakby ktoś coś wiedział na jego temat to z góry dzięki za podzielenie się wiedzą.
Artur
gas123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-08-2017, 13:57   #134
Sanset
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Tu się witamy :)

Witam wszystkich z forum!
Jestem z Ostrowca od dwóch dni jestem posiadaczem szczęśliwym to sie okaże z czasem c-maxa 1,8 b+g z 2005r.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-10-2017, 08:50   #135
Radek1222
ford::beginner
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 15-10-2017
Skąd: Świętokrzyskie
Model: Ford Mondeo MK3
Silnik: 1.8 B+G
Rocznik: 2001
Postów: 48
Domyślnie Odp: Tu się witamy :)

Cześć jestem Radek i jestem tu nowy. Ostatnio zakupiłem Mondeo mk3 z 2001 roku. Jestem z okolic Skarżyska. Moja przygoda z ordem sie zaczeła dawno temu wczesniej miałem eskorta pozniej przezucilem sie na japonca i znowu FordzikGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zawsze chciałem mieć mk3 chodz dużo ludzi mi mowilo nie a ja i tak go kupiłemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozdrawiam
Radek1222 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-10-2017, 22:06   #136
maksymilianw
ford::beginner
 
Imię: Maksymilian
Zarejestrowany: 16-10-2015
Skąd: Kielce
Model: Focus MK2
Silnik: 2.0 Duratec HE 145 KM
Rocznik: 2008
Postów: 10
Domyślnie Odp: Tu się witamy :)

Witajcie witajcie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Coś tu przybywa, miło Was widzieć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Focus Mk2 FL - 2.0 | 145KM - Titanium 5D - Colorado Red
maksymilianw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-10-2017, 19:21   #137
bujaczes
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 04-12-2015
Skąd: Kielce
Model: Ford Mondeo Kombi
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2011
Postów: 6
Domyślnie Odp: Tu się witamy :)

Dokładnie. Jeszcze paru i można w Kielcach spot strzelić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bujaczes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-10-2017, 12:28   #138
Staniszpaolo
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Tu się witamy :)

Witam wszystkich Forumowiczów. Zostałem szczęśliwym posiadaczem nowego Focusa Sedan 1.5 EB 150 KM. Czas więc na przyłączenie się do "NOWEJ RODZINY" użytkowników samochodów tej pięknej marki. Pozdrawiam wszystkich, liczę na wsparcie w razie potrzeby, no i życzę wszystkim zadowolenia z eksploatacji swoich cudeniek.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-10-2017, 20:39   #139
bujaczes
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 04-12-2015
Skąd: Kielce
Model: Ford Mondeo Kombi
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2011
Postów: 6
Domyślnie Odp: Tu się witamy :)

Dzięki i witamy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bujaczes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-10-2017, 21:39   #140
Czarny Olo
ford::amateur
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 19-11-2016
Skąd: TRZEBIATÓW
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 0
Domyślnie Re: Tu się witamy :)

Serwus. Mam Mondeo Titanium 140km 2.0 diesel. Mieszkam w zachodniopomorskim. Pozdrawiam i Liczę na pomoc o ile będzie potrzebna.
Czarny Olo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:26.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.