Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-10-2017, 11:30   #21
aprox99
ford::expert
 
Avatar aprox99
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 30-10-2007
Skąd: Bytom/Lünen
Model: Audi A4 TDI,Fiesta
Silnik: 2L 150 KM,1,25-82 KM
Rocznik: 2014,2014
Postów: 2,076
Domyślnie Odp: Automo- możliwa ściema w raportach!!!

Samochód ,tak jak nawigacja powinien mieć odczyt km przez GPS i byłby koniec kręcenia liczników.Proste,tylko nikt tego nie chce zrobić

aprox99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-10-2017, 11:33   #22
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 716
Domyślnie Odp: Automo- możliwa ściema w raportach!!!

Jestem w szoku !!!!
Jednak jest darmowy portal gdzie można wykonać bezpłatny raport z Centralnej Ewidencji Pojazdów
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] którego twórcą jest Ministerstwo Cyfryzacji
co zbierają -> [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Niestety chyba jeszcze nie ma w tej bazie wpisów z ubezpieczalni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

mój raport -> [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-10-2017, 11:47   #23
actchris
ford::average
 
Avatar actchris
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 17-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4
Silnik: 1.8
Rocznik: 2010
Postów: 134
Domyślnie Odp: Ford Mondeo MK4 Titanium LXS EcoBoost 240KM PoweShift Ice White

Cytat:
Napisał Marek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak widać Roberta się przestraszyłeś bo w tym temacie cichutko, a u siary kozak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja nie mam się czego bać, to inni starają krzyczeć.
A ty skończ temat bo nie masz z nim nic wspólnego a tylko szczekasz jak mały piesek.
__________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej - Albert Einstein
actchris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-10-2017, 11:52   #24
latar
FCP member
 
Avatar latar
 
Zarejestrowany: 29-04-2009
Skąd: jeleniogórskie
Model: S-Max TitS
Silnik: 2.2 230KM by heko
Rocznik: 2011
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: Automo- możliwa ściema w raportach!!!

No już od kilku latek. ...ale jest średnio z aktualnością danych.
__________________
Było Mondeo MK3, był Focus MK2, jest pekaes - pierwszy po wizycie u Heko reszta się nie doczekała
latar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-10-2017, 11:55   #25
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 716
Domyślnie Odp: Automo- możliwa ściema w raportach!!!

Cytat:
Napisał latar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No już od kilku latek. ...ale jest średnio z aktualnością danych.
Trzeba przyznac że to krok w dobrą stronę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] oczywiście że na autodna są dokładnie te same informacje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Teraz pytanie kto korzysta z czyjej bazy danych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-10-2017, 12:00   #26
xtremesystems
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-11-2012
Model: octavia 3 fl
Silnik: 1,8Tsi
Rocznik: 2017
Postów: 43
Domyślnie Odp: Automo- możliwa ściema w raportach!!!

to u mnie jest tez ciekawa sprawa. kolega sprawdził w moim aucie ktore mam z salonu
byly trzy szkody a w tej bazie jest 5 wycen. wprawdzie sprzedalem ostatnia szkode firmie skupujacej. ale wyceny w ogole nie z tego terminu. podejrzewam ze firma poprosila o wycene dostala a potem poszli do sądu i rzeczoznawca zrobil wycene. ale pewny nie jestem. ogolnie wszystko za moimi plecami i w dodatku mam wbite 5 wycen zamiast 3

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
xtremesystems jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-10-2017, 12:03   #27
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: Ford Mondeo MK4 Titanium LXS EcoBoost 240KM PoweShift Ice White

Cytat:
Napisał actchris Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A ty skończ temat bo nie masz z nim nic wspólnego a tylko szczekasz jak mały piesek.
Mnie upominasz w innym temacie o kulturę, a zachowujesz się jak cham z tekstami z podstawówki....argumentów brakuje więc zaczyna się obrażanie.

Jakoś wcześniej miałem z nim wiele wspólnego jak upierałeś się co do prawdomówności raportów...teraz prawda boli...
__________________
Czego prócz śmierci boimy się najbardziej?
Uszczelki pod głowicą
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-10-2017, 12:05   #28
actchris
ford::average
 
Avatar actchris
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 17-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4
Silnik: 1.8
Rocznik: 2010
Postów: 134
Domyślnie Odp: Ford Mondeo MK4 Titanium LXS EcoBoost 240KM PoweShift Ice White

Cytat:
Napisał Marek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mnie upominasz w innym temacie o kulturę, a zachowujesz się jak cham z tekstami z podstawówki....argumentów brakuje więc zaczyna się obrażanie.

Jakoś wcześniej miałem z nim wiele wspólnego jak upierałeś się co do prawdomówności raportów...teraz prawda boli...
No właśnie, brak ci argumentów bo nic nie wiesz na dany temat bo nie możesz skoro to nie twoje auto, nie twoje dane z raportów.
Widać że tylko szczekać potrafisz ,... skończ i kompromituj się więcej.

Z mojej strony EOT bo zaszło to za daleko.
__________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej - Albert Einstein
actchris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-10-2017, 12:06   #29
latar
FCP member
 
Avatar latar
 
Zarejestrowany: 29-04-2009
Skąd: jeleniogórskie
Model: S-Max TitS
Silnik: 2.2 230KM by heko
Rocznik: 2011
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: Automo- możliwa ściema w raportach!!!

CEPiK 2.0
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Cytat:
Doprecyzowano i zwiększono zakres danych wprowadzanych do Centralnej Ewidencji Pojazdów. Zdecydowano, że do CEP będą trafiać informacje o zabezpieczeniach na pojeździe, w tym jego zajęciu przez organ egzekucyjny czy zabezpieczeniu majątkowym. Informacje takie są istotne dla potencjalnych nabywców pojazdów, którzy mogą się z nich dowiedzieć o ograniczonym prawie właściciela do dysponowania własnym autem.

decydowano, że obok zakładów ubezpieczeń także Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny (UFG) będzie zobowiązany do przekazywania CEP informacji o szkodach istotnych do jakich doszło w aucie podczas wypadku - w przypadku pojazdów nieubezpieczonych. Szkodę istotną zdefiniowano jako "szkodę w zakresie elementów układu nośnego, hamulcowego lub kierowniczego pojazdu, mającą wpływ na bezpieczeństwo ruchu drogowego i kwalifikującą pojazd do dodatkowego badania technicznego, która została stwierdzona przez UFG lub przez zakład ubezpieczeń, w związku z otrzymanym jej zgłoszeniem z tytułu zawartej umowy ubezpieczenia". Szkody istotne będą wpisywane do CEP od 4 czerwca 2018 r.
__________________
Było Mondeo MK3, był Focus MK2, jest pekaes - pierwszy po wizycie u Heko reszta się nie doczekała
latar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-10-2017, 12:11   #30
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: Ford Mondeo MK4 Titanium LXS EcoBoost 240KM PoweShift Ice White

Argumentami są te dwa tematy....

Ty podobno nic więcej nie wiesz i tylko raporty wklejasz, a teraz wiesz nagle więcej ode mnie?O aucie Roba co wiesz? Nic!

Jeżeli ktoś się kompromituje to tylko Ty bo pokazano Ci jak nic nie warte jest to co robisz.

Poza tym nie sprowokujesz mnie dziecinnymi tekstami typu "szczekanie". Nie ta liga chłopcze...
__________________
Czego prócz śmierci boimy się najbardziej?
Uszczelki pod głowicą
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:30.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.