Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-12-2015, 21:30   #21
radek70
ford::expert
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 06-10-2013
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus Mk2
Silnik: 1.6tdci 90ps
Rocznik: 09.2009
Postów: 2,551
Domyślnie Odp: niedziałający pilot

Cytat:
Napisał Matych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pastylce immo nic raczej się nie zrobi
Marek, o ile udało mi się rozpołowić oryginalną część scyzoryka z grotem, to zniszczyłem pastylkę 4D63 przy wydłubywaniu. Kupiłem nową i wkleiłem, połówki skleiłem na cyjanoakryl. tedi_k dopisał mi ten klucz i nie ma z nim problemu. Nie wiem jak jest z zamiennikami. Kiedyś na forum czytałem opis demontażu po zawinięciu w folię aluminiową i podgrzaniu w piekarniku. Pisał o tym kubaw20055 , ten od kluczyków Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ostatnio edytowane przez radek70 ; 01-12-2015 o 21:35
radek70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-12-2015, 19:44   #22
thomas77
ford::average
 
Avatar thomas77
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 24-04-2012
Skąd: Focusklubpolska
Model: focus MK I
Silnik: 1,6 benz
Rocznik: 2000
Postów: 72
Domyślnie Odp: niedziałający pilot

taniej ale szukałem i ...........nie znalazłem a pamiętam ze gość był chyba z Nowego Sącza
thomas77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-12-2015, 21:04   #23
specol
ford::advanced
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 28-12-2014
Skąd: Poznań
Model: Ford Focus 2 FL Trend
Silnik: 1.6 TDCi 109 ps (mod 131 ps)
Rocznik: 09.2009
Postów: 269
Domyślnie Odp: niedziałający pilot

Cytat:
Napisał thomas77 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
taniej ale szukałem i ...........nie znalazłem a pamiętam ze gość był chyba z Nowego Sącza
No to mi to nie pomoże Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale dzieki.

Bump:
Cytat:
Napisał radek70 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Marek, o ile udało mi się rozpołowić oryginalną część scyzoryka z grotem, to zniszczyłem pastylkę 4D63 przy wydłubywaniu. Kupiłem nową i wkleiłem, połówki skleiłem na cyjanoakryl. tedi_k dopisał mi ten klucz i nie ma z nim problemu. Nie wiem jak jest z zamiennikami. Kiedyś na forum czytałem opis demontażu po zawinięciu w folię aluminiową i podgrzaniu w piekarniku. Pisał o tym kubaw20055 , ten od kluczyków Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Fachowa odp pełna konkretów, dzięki Radek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Póki co jak pisałem daje sobie spokój. Jak wpadnie extra PLN to zainwestuje (w tym roku wydałem już na robociznę i części ponad 6000 zł w to auto ;/ )
specol jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-08-2016, 20:46   #24
specol
ford::advanced
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 28-12-2014
Skąd: Poznań
Model: Ford Focus 2 FL Trend
Silnik: 1.6 TDCi 109 ps (mod 131 ps)
Rocznik: 09.2009
Postów: 269
Domyślnie Odp: niedziałający pilot

I mam do dodania news po ponad 8 mc.

Zapasowy pilot po kilku miesiącach przebywania w szufladzie bez baterii, został z niej wyciągniety (sądziłem, że zgubiłem pierwszy kluczyk) Ku mojemu zdziwieniu po zamontowaniu bateryjki działa już bez wymiany 4 miesiąc. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Może mi to ktoś lakonicznie wyjaśnić, co mogło się stać że usterka ustąpiła ?

Pozdrawiam wszystkich amatarów marki FORD Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
specol jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-10-2017, 23:21   #25
specol
ford::advanced
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 28-12-2014
Skąd: Poznań
Model: Ford Focus 2 FL Trend
Silnik: 1.6 TDCi 109 ps (mod 131 ps)
Rocznik: 09.2009
Postów: 269
Domyślnie Odp: niedziałający pilot

Aktualizacja:

Po kolejnym roku pilot dalej działa bez problemu (w między czasie zaliczył już kilka upadków z dłoni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) wiec nowe ryski ma na plastiku.

Pomyśleć ze prawie 2 lata temu co tydzień musiałem programować pilot oraz wymieniać baterie.
specol jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-10-2017, 09:18   #26
Lukasz2525
ford::expert
 
Zarejestrowany: 29-12-2011
Model: Focus mk2 fl
Silnik: 2.0 Tdci 136 km
Rocznik: 2008
Postów: 2,611
Domyślnie Odp: niedziałający pilot

A macie jakiś pomysł na słabszy zasięg obydwóch pilotów ? Z przycisków ewidentnie słabszy zasięg, koło połowy, łapie mi z 10-15 metrów, a kiedyś dużo dalej, natomiast bezkluczykowo to z lewej strony jeszcze działa, a z prawej to muszę przykładać do drzwi, że otworzyło, zamknęło, tylna klapa tak samo. A kiedyś chodziło mi z tylnej koeszeni bez problemu, teraz muszę wyjmować na zewnątrz.
Lukasz2525 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-10-2017, 09:45   #27
Hooch180
ford::professional
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 05-03-2017
Skąd: Gliwice
Model: Ford Mustang GT 2019 EU
Silnik: 5.0L TiVCT Coyote (450KM)
Rocznik: 2019
Postów: 1,165
Domyślnie Odp: niedziałający pilot

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - A baterie nową próbowałeś (ale nie taką z targu)?
Hooch180 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-10-2017, 12:04   #28
Lukasz2525
ford::expert
 
Zarejestrowany: 29-12-2011
Model: Focus mk2 fl
Silnik: 2.0 Tdci 136 km
Rocznik: 2008
Postów: 2,611
Domyślnie Odp: niedziałający pilot

Oczywiście, włożyłem Duracella albo Energizer z paczki 2 szt za 15 zł. Nic się nie zmieniło. I obydwa piloty równocześnie przestały działać z większej odległości.i przy bezkluczykowym z lewej jest ewidentnie lepiej niż z prawej i z tyłu. Podobno no bezkluczykowego jakaś antena jest w aucie.
Lukasz2525 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:34.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.