Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-06-2020, 00:21   #181
misiek90
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 03-10-2016
Skąd: Łódź
Model: Ford Mondeo Mk4
Silnik: 1.8 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 7
Domyślnie Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną

Cytat:
Napisał poldek46 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam już to radio eunavi px6 4giga ram 64 rom napisane jest że android 10 ale jest 9. Radio wymiata wszystko działa szybko nic nie zacina mam dsp 5.1, orginalny amplituner wyłaczony wgrany nowy ze sklepu play teraz gra zajebiście reszta bez zmian. Radio gubi fale wzmacniacz nic nie dał może trzeba antene wymienić po za ty reszta ok
Jaki amplituner wgrałes ze sklepu?

misiek90 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-06-2020, 12:20   #182
poldek46
ford::beginner
 
Avatar poldek46
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 10-08-2009
Skąd: Kraków
Model: ford C-max
Silnik: 1.6 tdci
Rocznik: 2011
Postów: 27
Domyślnie Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną

Taki
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
poldek46 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2020, 07:27   #183
Banan60001
ford::amateur
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 01-07-2020
Skąd: Slough UK
Model: Focus cc
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2009
Postów: 2
Domyślnie Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną

Witam a jak to wyglada prz zmianie posiadam radio z nawigacja i klimatroniciem w jednym ,ktos to przerabiaĺ bo radio +nowa ramka+nowy panel klimatronic czy dobrze kombinuje??
Banan60001 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-07-2020, 16:47   #184
Lakost
ford::amateur
 
Imię: Szymon
Zarejestrowany: 02-07-2020
Skąd: Świerczyniec
Model: focus mk2
Silnik: 1.6
Rocznik: 2008
Postów: 1
Domyślnie Gms 7709

Witam jestes posiadaczem radia gms 7709 które próbuję zainstalować w fordzie focusie mk2 FL i mój problem polega na tym ze nie posiadam przejściówek i nie wiem nawet jakich szukac czy jest ktoś kto ma to radio i może w jakimś stopniu pomoc ?
Lakost jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-07-2020, 20:10   #185
remikremik24
ford::amateur
 
Imię: Remik
Zarejestrowany: 11-02-2019
Skąd: Brodnica
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6 100km
Rocznik: 2010
Postów: 5
Domyślnie Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną

Mam zamontowane radio Isudar H53 z dsp.
Mam problem z ustawieniami, chodzi o to że gdy np. włączę mapy Google jade i pokazuje na wyświetlaczu droge lecz gdy zajadę na stację (gasze samochód i wyciągam kluczyki) tankuje, następnie włączam zapłon i muszę uruchamiać mapy i wbijac adres od nowa. Wie ktoś w czym problem ?
remikremik24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-07-2020, 20:56   #186
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną

H53 to specyficzny sprzęt. Nie zapamiętuje ustawień nawet gdy masz uśpienie na 2 godziny chociaż mieli to zmienić aktualizacją by było na trzy dni.
Więc jeśli nie masz takiej aktualizacji oprogramowania t nic nie zrobisz.
Jedną dobrą radą jeśli radio zacznie się zawieszać za żadne skarby nie rób faktory reset bo płyta główna będzie do wymiany.
Pisz do isudar w tej sprawie tu na forum raczej nikt ci nie pomoże, ja sam chociaż znam się na aktualizacjach to ten model unikam.
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-08-2020, 17:35   #187
malypna
ford::amateur
 
Imię: mateusz
Zarejestrowany: 17-12-2018
Skąd: Pszczyna
Model: Kuga MK1
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 2012
Postów: 1
Domyślnie Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną

Witam, jakie teraz polecacie radio android do Forda kugi 1 2012 rok? Cena nie gra roli, byle żeby się nie zacinało przy nawigacji Google i działały przyciski z tyłu kierownicy 😁
Przeczytałem wątek ale nie jestem w stanie nic wybrać bo wogole się na tym nie znam 😉
Dzięki za pomoc 🙂
malypna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-08-2020, 23:45   #188
Gordonez
ford::amateur
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 06-11-2017
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6 DURATEC (100 KM)
Rocznik: 2009
Postów: 4
Thumbs up Radio Android, coś jakby recenzja

Moje luźne przemyślenia po kilku dniach użytkowania radia z androidem. Może ktoś się zastanawia, może komuś się przyda.

Wybrałem ten model -> [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Zdecydowała duża powierzchnia ekranu i PX6. Nie chciałem wersji z dvd.

Instalacja przebiegła bez kłopotów, choć jestem naprawdę słaby w takie rzeczy. Całe okablowanie jest w komplecie, łącznie z przejściówką do anteny radiowej. Największy problem miałem z wpasowaniem ramki w miejsce starej. Kabel USB na razie wyprowadziłem przez szparę po stronie pasażera. Taki ze mnie majster, że nie mam nawet torksów i nie mogłem zdemontować schowka i panelu pod sterowaniem klimatyzacji.

Najbardziej mi zależało na wygodnym korzystaniu z nawigacji oraz odbieraniu połączeń telefonicznych. Google Maps działa bez zarzutu, bardzo płynnie. GPS błyskawicznie wskazuje pozycję, choć anteny nie podprowadziłem w okolice szyby, tylko zostawiłem na radiu.

Co do obsługi telefonu to nie jest idealnie. Posiadam Samsunga Galaxy A3 i wszystko przebiegło gładko. Urządzenia się sparowały, radio zaimportowało sobie listę kontaktów. Żona natomiast ma jakieś Xiaomi i w jej przypadku kontakty nie chcą się zaimportować, ale dzwonić może i wyszukiwać spośród kontaktów zaimportowanych z mojego telefonu.

Sama aplikacja do połączeń praktycznie nie posiada żadnych funkcji. Nie można ręcznie dodawać, ani edytować kontaktów, a także nie da się ich w żaden sposób sortować. Jest alfabetyczna lista i ramka "find" do wyszukiwania. Jakość połączeń jest za to przyzwoita, wbudowany mikrofon daje radę.

Generalnie personalizacja tego urządzenia jest uboga. Nie można sobie wyciągnąć na ekran główny wybranych aplikacji. Są po prostu do wyboru cztery różne wyglądy ekranu głównego. Jedynie do kafelka "nawigacja" można swobodnie przypisać aplikację. Zainstalowałem aplikację do słuchania radia przez internet, ale w tym przypadku kafelek na ekranie głównym zawsze uruchamia radio fm.

Nie działa mi sterowanie z manetki przy kierownicy. Zgodnie z zaleceniem nie podpinałem canbusa. Nie jest mi to specjalnie potrzebne, więc odpuściłem. Nie podłączyłem również kamery cofania, która jest w komplecie.

Urządzenie uruchamia się automatycznie po przekręceniu kluczyka. Bootowanie trwa 26 s. Praktycznie natychmiast łączy się z siecią Wi-Fi z telefonu.

Generalnie zakupu nie żałuję. Zainstalowałem Flashscore'a i mogę wygodnie śledzić wyniki meczów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeśli będą jakieś pytania to odpowiem. Mogę też wrzucić zdjęcia lub filmik.
Gordonez jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-09-2020, 22:17   #189
kamikazechicken
ford::amateur
 
Imię: Przemysław
Zarejestrowany: 24-09-2020
Skąd: Sosnowiec
Model: Focus Mk2
Silnik: 1,8
Rocznik: 2008
Postów: 1
Domyślnie Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną

Witam,

Ford Focus Mk2 2008 FL


Chciałem zakupić takie radio razem z montażem bo absolutnie się nie znam na tym.
Nurtuje mnie tylko pytanie czy radio będzie działało z pilotem przy kierownicy. Dzięki wielkie za odpowiedź

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
kamikazechicken jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-11-2020, 19:46   #190
sarumka
ford::average
 
Avatar sarumka
 
Zarejestrowany: 30-10-2007
Skąd: Inowrocław
Model: S-MAX
Silnik: 2.2 175 KM
Rocznik: 2010
Postów: 141
Domyślnie Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną

A ja się zastanawiam czy zmienić moje radio GMS 7709 na takie z androidem 10.
Może takie będzie lepsze?
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Może ktoś z Was już zmieniał?
__________________
Artur
sarumka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
radio



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:14.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.