Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Edge

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-09-2017, 22:11   #111
loniu74
ford::beginner
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 12-11-2013
Model: Edge
Silnik: 2.0 D 210KM
Rocznik: 2017
Postów: 30
Domyślnie Odp: Czy ktoś na forum szczęśliwie posiada?

o to widzę, że kolega super zapobiegliwy... W takim razie idę przy 15K

loniu74 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-10-2017, 19:01   #112
KOLOMATROS
ford::amateur
 
Imię: roman
Zarejestrowany: 17-07-2014
Skąd: kolobrzeg
Model: FORD EDGE
Silnik: BENZYNA 3496 cm
Rocznik: 2016
Postów: 1
Domyślnie Odp: Czy ktoś na forum szczęśliwie posiada?

FORD EDGE 2016 3.5l chetnie porozmawiam.
KOLOMATROS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-10-2017, 17:14   #113
leszek_ford
ford::average
 
Imię: Leszek
Zarejestrowany: 16-02-2016
Model: Edge Titanium
Silnik: 3,5
Rocznik: 2015
Postów: 105
Domyślnie Odp: Czy ktoś na forum szczęśliwie posiada?

Mój rok starszy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. najlepszy samochód jakim jeździłem ! i miałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
leszek_ford jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-10-2017, 08:53   #114
Motor1
ford::beginner
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 25-08-2017
Skąd: Warszawa
Model: Edge
Silnik: 3.5
Rocznik: 2016
Postów: 11
Domyślnie Odp: Czy ktoś na forum szczęśliwie posiada?

Witam
Przymierzam się do zakupu Edge z USA
zastanawiam się którą jednostkę wybrać 2.0 ecoboost czy 3.5 V6
może jako użytkownicy coś podpowiecie
najbardziej chodzi mi o koszty eksploatacyjne tzn spalanie paliwa
przyszłościowo i tak będę chciał założyć gaz
A może ktoś z forumowiczów ma założony gaz i powie jak to w praktyce wychodzi?
osiągi i koszty paliwa?
Motor1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-10-2017, 08:57   #115
Aedifico
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 01-11-2015
Skąd: Wrocław
Model: Ford Escape
Silnik: 3.0
Rocznik: 2008
Postów: 88
Domyślnie Odp: Czy ktoś na forum szczęśliwie posiada?

Cytat:
Napisał Motor1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
Przymierzam się do zakupu Edge z USA
zastanawiam się którą jednostkę wybrać 2.0 ecoboost czy 3.5 V6
może jako użytkownicy coś podpowiecie
najbardziej chodzi mi o koszty eksploatacyjne tzn spalanie paliwa
przyszłościowo i tak będę chciał założyć gaz
A może ktoś z forumowiczów ma założony gaz i powie jak to w praktyce wychodzi?
osiągi i koszty paliwa?
2.0 będzie droższa instalacja, bierz 3.5 poza tym radość z jazdy V6 większa niż jakąś Rką.
Aedifico jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-10-2017, 18:52   #116
leszek_ford
ford::average
 
Imię: Leszek
Zarejestrowany: 16-02-2016
Model: Edge Titanium
Silnik: 3,5
Rocznik: 2015
Postów: 105
Domyślnie Odp: Czy ktoś na forum szczęśliwie posiada?

2.0 ma bezpośredni wtrysk paliwa, instalacja LPG będzie droga i z dotryskiem benzyny. 3,5l ma pośredni wtrysk paliwa, instalacja tańsza, niezawodna.

Mój 3,5l pali mi średnio 9,5, spisywałem tankowania od zakupu, a w/g kompa 10,2. Wyłącznie po mieście 14l, a do 90km/h zmieścisz się w 7,5. Pali mniej niż 2.0 ecoboost.

V6 pracuje aksamitnie, mocarny, przyspiesza jak wariat aż zapiera dech w piersiach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie miałem dylematu który silniczek wybrać.
leszek_ford jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-10-2017, 18:19   #117
bronsky69
ford::beginner
 
Imię: zdzislaw
Zarejestrowany: 18-10-2017
Skąd: Warszawa i inne
Model: EDGE
Silnik: 210 KM
Rocznik: 2017
Postów: 11
Domyślnie Odp: Czy ktoś na forum szczęśliwie posiada?

Mam egde 210 km kupiony w Polsce wersja vignale, na razie cicho i wygodnie w kabinie
trochę niedoróbek było ale raczej drobnych, lampy tylne mi zachodzą mgłą będę reklamował kolor piękny biała perła, generalnie samochód fajnie jedźi wybierałem z wielu
ale spodobał się żonie jak będzie w dłuższej eksploatacji zobaczymy.
bronsky69 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-10-2017, 11:07   #118
Radorr78
ford::beginner
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 21-10-2017
Model: EDGE
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2016
Postów: 27
Domyślnie Odp: Czy ktoś na forum szczęśliwie posiada?

Witam.
Pozwolę sobie, podzielić się swoimi spostrzeżeniami - jako świeży nabywca.
Poszukiwania odpowiedniego modelu trwały w sumie ok 2 m-ce. Pod uwagę brałem Skodę Kodiaq i VW Tiguan. Skoda cenowo wypadała bardzo korzystnie, jednak po odbyciu jazdy próbnej i poczytaniu opinii osób już użytkujących ten model, doszedłem do wniosku że to nie to.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Tiguan - wykonanie lepsze, większy wachlarz silników, ale... no właśnie to ale Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na Edga trafiłem przypadkiem, samochód o którym wcześniej nic nie słyszałem.
Pierwsze spotkanie na żywo i już wiedziałem, że polubimy się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Jazda próbna tylko mnie utwierdziła w tym przekonaniu. Komfort, cisza, osiągi - wszystko to sprawiło, że od tygodnia jestem właścicielem Edka. Przejechałem ok 2tyś km i naprawdę jest mi z nim dobrze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Radorr78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-10-2017, 16:12   #119
loniu74
ford::beginner
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 12-11-2013
Model: Edge
Silnik: 2.0 D 210KM
Rocznik: 2017
Postów: 30
Domyślnie Odp: Czy ktoś na forum szczęśliwie posiada?

Cytat:
Napisał bronsky69 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam egde 210 km kupiony w Polsce wersja vignale, na razie cicho i wygodnie w kabinie
trochę niedoróbek było ale raczej drobnych, lampy tylne mi zachodzą mgłą będę reklamował kolor piękny biała perła, generalnie samochód fajnie jedźi wybierałem z wielu
ale spodobał się żonie jak będzie w dłuższej eksploatacji zobaczymy.
U mnie skończyło się wymianą lampy. Uwaga lamp nie ma dostępnych - termin dostawy bliżej nieokreślony. Po małych naciskach wymienili mi na lampę z auta testowego :-)

Bump:
Cytat:
Napisał Radorr78 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam.
Pozwolę sobie, podzielić się swoimi spostrzeżeniami - jako świeży nabywca.
Poszukiwania odpowiedniego modelu trwały w sumie ok 2 m-ce. Pod uwagę brałem Skodę Kodiaq i VW Tiguan. Skoda cenowo wypadała bardzo korzystnie, jednak po odbyciu jazdy próbnej i poczytaniu opinii osób już użytkujących ten model, doszedłem do wniosku że to nie to.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Tiguan - wykonanie lepsze, większy wachlarz silników, ale... no właśnie to ale Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na Edga trafiłem przypadkiem, samochód o którym wcześniej nic nie słyszałem.
Pierwsze spotkanie na żywo i już wiedziałem, że polubimy się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Jazda próbna tylko mnie utwierdziła w tym przekonaniu. Komfort, cisza, osiągi - wszystko to sprawiło, że od tygodnia jestem właścicielem Edka. Przejechałem ok 2tyś km i naprawdę jest mi z nim dobrze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gratulacje - u mnie było podobnie i jestem zadowolony choć jakość wykonania niektórych elementów pozostawia trochę do życzenia.
loniu74 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-10-2017, 17:48   #120
Radorr78
ford::beginner
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 21-10-2017
Model: EDGE
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2016
Postów: 27
Domyślnie Odp: Czy ktoś na forum szczęśliwie posiada?

Cytat:
Napisał loniu74 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gratulacje - u mnie było podobnie i jestem zadowolony choć jakość wykonania niektórych elementów pozostawia trochę do życzenia.
Co konkretnie masz na myśli? Porównam u siebie.
Radorr78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:32.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.