Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-12-2017, 13:29   #11
Deryll
ford::professional
 
Avatar Deryll
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 27-04-2009
Skąd: Biała Podlaska
Model: Volvo XC90 / BMW X3 E83
Silnik: D5 2.4 185KM / 3.0D 218KM
Rocznik: 2007 / 2007
Postów: 1,947
Domyślnie Odp: Granatowy Smax z Rajchu prośba o opinie i pomoc w weryfikacji

Cytat:
Napisał hunteroza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To jakie zarowki tu beda?
H7 zapewne.

Deryll jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-12-2017, 13:44   #12
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Granatowy Smax z Rajchu prośba o opinie i pomoc w weryfikacji

tutaj masz z "zenonami" i bliżej kraju [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Obsługa co prawda kiedyś była mało sympatyczna ale może się zmieniło.

U tych nie pamiętam czy byłem, wiek robi swoje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez czeslaw555 ; 09-12-2017 o 13:46
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-12-2017, 13:48   #13
stingerA6
Tańczący z S-Maxami
 
Avatar stingerA6
 
Zarejestrowany: 11-05-2014
Skąd: Landsberg
Model: Romet
Silnik: Wigry
Rocznik: 1985
Postów: 1,011
Domyślnie Odp: Granatowy Smax z Rajchu prośba o opinie i pomoc w weryfikacji

Kilku rzeczy nie ma np key free, xenon, wspomniane lusterka itp. Prościej, jest to titanium z dodatkami, navi, acc, skrętne soczewki. Można takiego lub lepszego kupić taniej z niedużo większym przebiegiem lub przy takiej cenie już ocierasz się o titS
__________________
"Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić."
"Forum to nie agencja towarzyska. Wszystkim nie dogodzimy"
stingerA6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-12-2017, 14:49   #14
hunteroza
ford::average
 
Avatar hunteroza
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 11-11-2017
Skąd: Wawa
Model: Smax
Silnik: 2.0
Rocznik: 2013
Postów: 61
Domyślnie Odp: Granatowy Smax z Rajchu prośba o opinie i pomoc w weryfikacji

Ech no to mnie zmartwiliście, bo naprawdę chciałem mieć za tym razem xenony. Moje niedopatrzenie. Szkoda bo ogólnie auto bardzo dobrze utrzymane, widać, że ten przebieg nie zdążył nic zniszczyć...
hunteroza jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-12-2017, 14:55   #15
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Granatowy Smax z Rajchu prośba o opinie i pomoc w weryfikacji

To nie jedyne auto jak widać jest parę sztuk innych
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-12-2017, 16:22   #16
hunteroza
ford::average
 
Avatar hunteroza
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 11-11-2017
Skąd: Wawa
Model: Smax
Silnik: 2.0
Rocznik: 2013
Postów: 61
Domyślnie Odp: Granatowy Smax z Rajchu prośba o opinie i pomoc w weryfikacji

Cytat:
Napisał czeslaw555 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To nie jedyne auto jak widać jest parę sztuk innych
Owszem, zawsze są inne, natomiast auto ma niecałe 70k przebiegu i super stan, to na pewno nie trafia się często. Na potwierdzenie wszystkiego sprzedawane jest przez salon Renault pozostawione przez klienta w rozliczeniu, który kupił auto mniejsze. Miejsce zakupu Smaxa salon Forda kilka km obok, więc cała historia jest spójna i naprawdę wygląda to bardzo w porządku. Jedynie brak tych xenonów jak dla mnie psuje całą historię, bo to nie jest navi, które sobie za 2k dołożę...
hunteroza jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-12-2017, 16:57   #17
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Granatowy Smax z Rajchu prośba o opinie i pomoc w weryfikacji

tak ten jest wyjątkowy 1/1000 szt, Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał hunteroza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zawsze są inne, natomiast auto ma niecałe 70k przebiegu i super stan
nie wiem, nie widziałem.
Cytat:
Napisał hunteroza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Miejsce zakupu Smaxa salon Forda kilka km obok, więc cała historia jest spójna i naprawdę wygląda to bardzo w porządku.
tak...
a sprzedający, jakby nie patrzeć, powinien znać się na robocie i widzieć, bo to widać, że auto nie ma ksenonów.Kupujący nie musi tego zauważyć, bo nie musi się znać, ale jak piszesz że super stan .... to wtedy może jednak jest nie do końca taki super. Nie to że podważam Twoje sprawdzenia ale jak nie widzisz że to nie ksenon to może też inaczej widzisz stan auta . Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-12-2017, 17:29   #18
hunteroza
ford::average
 
Avatar hunteroza
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 11-11-2017
Skąd: Wawa
Model: Smax
Silnik: 2.0
Rocznik: 2013
Postów: 61
Domyślnie Odp: Granatowy Smax z Rajchu prośba o opinie i pomoc w weryfikacji

Cytat:
Napisał czeslaw555 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a sprzedający, jakby nie patrzeć, powinien znać się na robocie i widzieć, bo to widać, że auto nie ma ksenonów.Kupujący nie musi tego zauważyć, bo nie musi się znać, ale jak piszesz że super stan .... to wtedy może jednak jest nie do końca taki super. Nie to że podważam Twoje sprawdzenia ale jak nie widzisz że to nie ksenon to może też inaczej widzisz stan auta . Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sprostuje tylko, ze sprzedajacy nigdzie nie napisal, ze xenony sa, to moje bledne zalozenie niestety. Co do patrzenia na stan auta - owszem teraz juz wiem jak zauwazyc xenony, czlowiek uczy sie cale zycie, ale stan karoserii miernikiem ocenic potrafie, szczeliny przeleciec wzrokiem a co do stanu bardziej chodzilo mi o wewnatrz.

Co do Twojego linka z SixT - nie wydaje Ci sie, ze lepsze auto od jednej osoby niz takie, ktore co kilka dni ktos inny cisnal jak chcial?

Bump: @czeslaw555 @stingerA6 - powiedzcie mi jeszcze jedną rzecz, znacie się na tym modelu bo mieliście w rękach parę sztuk - czy dach powinien dać się łatwo uginać, czy może powinien być sztywny? Zauważyłem, że dach w tym modelu się uginał, ale jest to duży kawał blachy i założyłem, że jest to normalne. Czy słusznie?
hunteroza jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-12-2017, 18:17   #19
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Granatowy Smax z Rajchu prośba o opinie i pomoc w weryfikacji

Cytat:
Napisał hunteroza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do Twojego linka z SixT - nie wydaje Ci sie, ze lepsze auto od jednej osoby niz takie, ktore co kilka dni ktos inny cisnal jak chcial?
hmm mnie wydaje się że lepsze jest auto ...które jest lepsze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie wiem jak to inaczej ująć.
Mnie to nie przeszkadza
Cytat:
Napisał hunteroza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
stan karoserii miernikiem ocenic potrafie, szczeliny przeleciec wzrokiem
to już jest dobrze albo bardzo dobrze, ale nie wszytko.
Dach taki jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump: to masz jeszcze np auto z Drezna
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-12-2017, 18:51   #20
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: Granatowy Smax z Rajchu prośba o opinie i pomoc w weryfikacji

Cytat:
Napisał hunteroza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sprostuje tylko, ze sprzedajacy nigdzie nie napisal, ze xenony sa, to moje bledne zalozenie niestety. Co do patrzenia na stan auta - owszem teraz juz wiem jak zauwazyc xenony, czlowiek uczy sie cale zycie, ale stan karoserii miernikiem ocenic potrafie, szczeliny przeleciec wzrokiem a co do stanu bardziej chodzilo mi o wewnatrz.
Czyli wszystko z nim ok? to czemu sie zastanawiasz? dobra cena do stanu moim zdaniem.

A ze juz linki leca to prosze [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK

Ostatnio edytowane przez slawek-kali ; 09-12-2017 o 18:57
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:35.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.