Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-12-2019, 10:23   #11
grajek1
ford::beginner
 
Imię: grzes
Zarejestrowany: 18-11-2015
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2.0 TDCI 180KM
Rocznik: 2015
Postów: 12
Domyślnie Odp: Aktualizacja oprogramowania zegarów IPC titanium - wyświetlanie temperatury zew

nie mam UCDS i nie potrzebuję raczej mieć - czy ktoś może mi z lublina pomóc?

grajek1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2019, 11:32   #12
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: Aktualizacja oprogramowania zegarów IPC titanium - wyświetlanie temperatury zew

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Z jakiego miesiąca 2015 r masz auto ? Mój z końca listopada 2015 miał jeszcze "stary" soft ale z temperaturą.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg IMAG0572.jpg (88.6 KB, 315 wyświetleń)
__________________
Łe tam Panie, Fordy rdzewiejo, sie psujo i nie jado i palo jak smoki
Hansolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2019, 12:14   #13
grajek1
ford::beginner
 
Imię: grzes
Zarejestrowany: 18-11-2015
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2.0 TDCI 180KM
Rocznik: 2015
Postów: 12
Domyślnie Odp: Aktualizacja oprogramowania zegarów IPC titanium - wyświetlanie temperatury zew

ja odebrałem w grudniu to mniej więcej tak samo.
grajek1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2019, 13:43   #14
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: Aktualizacja oprogramowania zegarów IPC titanium - wyświetlanie temperatury zew

No dziwna sprawa. Może znaczenie ma że mój pochodzi z DE i tam już w trakcie serwisowania wgrali odrobinę nowszy ?
__________________
Łe tam Panie, Fordy rdzewiejo, sie psujo i nie jado i palo jak smoki
Hansolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2019, 14:01   #15
rosiczka92
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 08-02-2016
Skąd: UK
Model: Ford Mondeo mk4 i Mk5 Galaxy 2017
Silnik: 1.8 tdci 125 2.0 tdci 150 2.0 tdci 150
Rocznik: 2008 2015 2017
Postów: 69
Domyślnie Odp: Aktualizacja oprogramowania zegarów IPC titanium - wyświetlanie temperatury zew

Witam.
Znacie kogos kto ogarnia softy ?chcialbym wgrac cos np widzialem ze u innych pokazuje elektrycznie predkosc a u mnie juz nie i czy jest moze taka opcja??
rosiczka92 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2019, 15:27   #16
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,028
Domyślnie Odp: Aktualizacja oprogramowania zegarów IPC titanium - wyświetlanie temperatury zew

Cytat:
Napisał grajek1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...ktoś może mi z lublina pomóc?
Post powyżej cytowanego jest wszystko napisane kolorowymi literami, a tu ciągle pytania...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał rosiczka92 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...czy jest moze taka opcja??
Tak jak w przypadku owej temp. zewnętrznej - aktualizacja do wersji z "cienkimi wskazówkami" daje też cyfrową prędkość na karcie na środku wyświetlacza.

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 05-12-2019 o 15:29
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-12-2019, 22:25   #17
Furetto
ford::average
 
Imię: Marco
Zarejestrowany: 10-12-2018
Skąd: Italia
Model: Ford Mondeo - Magnetic Grey
Silnik: 2.0 TDCI 150
Rocznik: 2015
Postów: 51
Domyślnie Odp: Aktualizacja oprogramowania zegarów IPC titanium mk5 - wyświetlanie temperatury

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ostatnia wersja softu z "grubymi wskazówkami" już miała temp. zewnętrzną.
Jeśli już aktualizować, to jaki jest sens do "mającej, ale starej"??? Z tego powodu napisałem, że trzeba aktualizować do wersji z "cienkimi wskazówkami".
Zaktualizowałem do najnowszego oprogramowania MY2015 (FS7T), mam cyfrową prędkość w środku, temperaturę i grube linie. Powodem, dla którego nie umieściłem nowszej wersji, jest to, że wciąż jestem objęty gwarancją, a mój samochód to MY2015
__________________
@180 + Oryginalna kamera cofania + Retrofit FDL + Retrofit ACC/PCA + Aktualizacja IPC + Pakiet body ST Styling
Furetto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2019, 10:20   #18
Matych
ford::expert
 
Avatar Matych
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 13-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 2.0TDCI PS 209 by HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 3,755
Domyślnie Odp: Aktualizacja oprogramowania zegarów IPC titanium - wyświetlanie temperatury zew

W ASO tylko czyhają żeby złapać cię na cienkich wskazówkachGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Zejdz na ziemię i zrozum- nikogo nie obchodzi w Fordzie wygląd twojego wyswietlacza jeśli chodzi o orginalny soft.I uważaj bo złapią cię na tych 180 kuniach które masz w opisie.

Ostatnio edytowane przez Matych ; 07-12-2019 o 10:22
Matych jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2019, 22:46   #19
Furetto
ford::average
 
Imię: Marco
Zarejestrowany: 10-12-2018
Skąd: Italia
Model: Ford Mondeo - Magnetic Grey
Silnik: 2.0 TDCI 150
Rocznik: 2015
Postów: 51
Domyślnie Odp: Aktualizacja oprogramowania zegarów IPC titanium - wyświetlanie temperatury zew

Cytat:
Napisał Matych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W ASO tylko czyhają żeby złapać cię na cienkich wskazówkachGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Zejdz na ziemię i zrozum- nikogo nie obchodzi w Fordzie wygląd twojego wyswietlacza jeśli chodzi o orginalny soft.
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem tłumaczenie.
Mój jest tylko środkiem ostrożności, w ASO nigdy nie chcieli aktualizować IPC, ponieważ mówią, że oprogramowanie kolejnych lat nie jest kompatybilne ze starszym MY : Shock:
Czy poleciłbyś uaktualnienie do GS7J?


Cytat:
Napisał Matych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I uważaj bo złapią cię na tych 180 kuniach które masz w opisie.
Czy masz jakieś porady?
Jeśli wrócę do 150, zanim przejdę do ASO, czy może to być przydatne?
__________________
@180 + Oryginalna kamera cofania + Retrofit FDL + Retrofit ACC/PCA + Aktualizacja IPC + Pakiet body ST Styling
Furetto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2019, 23:20   #20
Matych
ford::expert
 
Avatar Matych
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 13-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 2.0TDCI PS 209 by HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 3,755
Domyślnie Odp: Aktualizacja oprogramowania zegarów IPC titanium - wyświetlanie temperatury zew

To był żart,aktualizuj sobie co chcesz nikt nie będzie sprawdzał ,ani ne zwróci na to uwagi, przynajmniej w Polsce.Nie zauważyłem że kolega z Italy

Ostatnio edytowane przez Matych ; 07-12-2019 o 23:22
Matych jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:03.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.