Forum Ford Club Polska

Sprawdzenie Numeru VIN

Wprowadź numer VIN, aby sprawdzić Historię Pojazdu

Sklep z częściami do Forda -  iParts.pl

Wróć   Forum Ford Club Polska > Ogłoszenia > Sprzedam > Samochód

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-01-2019, 20:49   #1
AdamGdansk1
ford::advanced

Imię: Adam
Model: Focus MK3
Silnik: 1,5 TDCI, 120 KM
Rocznik: 2017
Domyślnie Ford Focus MK2 1,6 TDCI, 90 KM, salon Polska, 2 właściciel, Silver X, 218 tys km

Witam. Oferuję mój samochód na sprzedaż, po prawie 8 latach użytkowania. Kupiłem go w 2011 roku. Jest to dość bogata wersja Silver X, która ma 6 poduszek powietrznych, podgrzewaną przednią szybę, klimatyzację (oczywiście sprawną), elektryczne szyby przednie i elektryczne, ogrzewane lusterka i komputer pokładowy, w którym można między innymi ustawić tryb wspomagania kierownicy (normalny, sportowy i komfortowy). Jest również zrobiona instalacja do grzanych siedzeń, wystarczy dokupić oryginalne maty grzewcze.
​Samochód kupiłem z przebiegiem 119 tysięcy km i był regularnie serwisowany w ASO Ford co 20 tysięcy km. Każdy wpis w książce serwisowej można sprawdzić. Ja wymieniałem olej, filtry i inne materiały eksploatacyjne samemu. Podobnie z elementami zawieszenia. Każdą czynność którą zrobiłem mam zapisaną. Wszystkie filtry które są w samochodzie są oryginalne Forda. Filtr paliwa (wymieniany co 60 tysięcy km) również. Olej też Forda. Elementy zawieszenia również Ford, ewentualnie Lemforder. A teraz najważniejsze. Rozrząd wraz z pompą wody jest oryginalny Forda i był wymieniony w ASO Ford w styczniu 2017 roku przy przebiegu 199,500 km. Mam na to fakturę oraz w każdym ASO można po numerze VIN to sprawdzić. Dodam, że była to pierwsza wymiana rozrządu. W tych silnikach rozrząd wymienia się co 10 lat lub co 240,000 km, więc jest spokój na długo. W zeszłym roku wymieniłem również klocki i tarcze hamulcowe z przodu, oczywiście na oryginalne Forda. Sprzedaję tylko i wyłącznie dlatego, że kupiłem nowego Focusa, również diesla. Przebieg samochodu jest w 100 % autentyczny. Ja do pracy mam 12,5 km w jedną stronę. Podaję również wszelkie dane, żeby każdy sobie sprawdził historię pojazdu. Data pierwszej rejestracji 11.06.2007, a numer rejestracyjny jest widoczny na zdjęciach. Jazda tym Focusem jest bardzo przyjemna. Silnik jest bardzo elastyczny. Nie ma typowej turbo dziury, przyspiesza płynnie już od 1500 obrotów.
Wnętrze samochodu jest jak nowe. Wszystko działa jak należy. Silnik, skrzynia biegów, turbosprężarka, wtryski. Nic nie stuka, nic nie puka. Turbosprężarka, wtryski, sprzęgło i koło zamachowe dwumasowe jest oryginalne i raczej od nowości. Ja żadnego z tych elementów nie robiłem bo nie było takiej potrzeby. Samochód fabrycznie bez filtra cząstek stałych DPF.
Autko przez te lata trochę doposażyłem, między innymi w podłokietnik, skórzaną kierownicę oraz tempomat. Jest to model po liftingu wewnątrz, tzn podświetlenie jest czerwone i radio było owalne. Fabryczne radio słabo grało, dlatego kupiłem oryginalną ramkę na radio 1 DIN i wymieniłem radio na JVC z gniazdem USB. Zapomniałem jeszcze o nadwoziu. Na wszystkich elementach oprócz przedniego lewego błotnika jest oryginalny lakier. Silnika nigdy nie myłem. Cena do niewielkiej negocjacji. Z góry dziękuję wszelkim pośrednikom i handlarzom. Samochód dla kogoś, kto doceni jego stan oraz to co zostało zrobione.
Cena 11900 zł. TeL: 792940950
Sprzedaję, bo kupiłem nowego Focusa MK3.
W zeszłym roku wymieniłem zawór regulujący ilość paliwa w pompie wtryskowej (Bosch 440 zł) oraz czujnik ciśnienia paliwa na listwie wtryskowej (Sensata 130 zł), to typowe bolączki tych silników.
Numer VIN: WF05XXGCD57L12333
Data 1 rejestracji: 11,06,2007
Nr rejestracyjny: GD 396CG
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 2_Ford-Focus-16-TDCI-90-km-salon-Polska-drugi-wlasciciel-wersja-Silver-X-dodatki_900x700.jpg (83.4 KB, 46 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 3_Ford-Focus-16-TDCI-90-km-salon-Polska-drugi-wlasciciel-wersja-Silver-X-dodatki_900x700.jpg (85.0 KB, 36 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 4_Ford-Focus-16-TDCI-90-km-salon-Polska-drugi-wlasciciel-wersja-Silver-X-dodatki_900x700.jpg (76.1 KB, 33 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 5_Ford-Focus-16-TDCI-90-km-salon-Polska-drugi-wlasciciel-wersja-Silver-X-dodatki_900x700.jpg (82.9 KB, 32 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 6_Ford-Focus-16-TDCI-90-km-salon-Polska-drugi-wlasciciel-wersja-Silver-X-dodatki_900x700.jpg (81.0 KB, 41 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 7_Ford-Focus-16-TDCI-90-km-salon-Polska-drugi-wlasciciel-wersja-Silver-X-dodatki_900x700.jpg (73.6 KB, 40 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 8_Ford-Focus-16-TDCI-90-km-salon-Polska-drugi-wlasciciel-wersja-Silver-X-dodatki_900x700.jpg (54.7 KB, 34 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 9_Ford-Focus-16-TDCI-90-km-salon-Polska-drugi-wlasciciel-wersja-Silver-X-dodatki_900x700.jpg (51.7 KB, 33 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 10_Ford-Focus-16-TDCI-90-km-salon-Polska-drugi-wlasciciel-wersja-Silver-X-dodatki_900x700.jpg (50.8 KB, 40 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 12_Ford-Focus-16-TDCI-90-km-salon-Polska-drugi-wlasciciel-wersja-Silver-X-dodatki_900x700.jpg (48.8 KB, 36 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 13_Ford-Focus-16-TDCI-90-km-salon-Polska-drugi-wlasciciel-wersja-Silver-X-dodatki_900x700.jpg (46.7 KB, 35 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 15_Ford-Focus-16-TDCI-90-km-salon-Polska-drugi-wlasciciel-wersja-Silver-X-dodatki_900x700.jpg (47.3 KB, 34 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez AdamGdansk1 ; 27-01-2019 o 10:35
AdamGdansk1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania