Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-05-2018, 08:48   #21
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: Galaxy 2017 1.5eb z Niemiec.

kazdy orze jak moze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Z tego co pamietam podobna sytuacja jest z przebiegami aut, ogloszenie swoje a na miejscu troche wiecej jednak.

__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2018, 09:06   #22
brzoznik
ford::amateur
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 04-02-2013
Skąd: Tarnowskie Góry
Model: S-Max
Silnik: 1,8
Rocznik: 2007
Postów: 0
Domyślnie Odp: Galaxy 2017 1.5eb z Niemiec.

Brat pojechał wycofać zaliczkę, czekam na odpowiedź...
brzoznik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2018, 09:46   #23
Martingg
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-05-2009
Skąd: Żyrardów
Model: Grand Scenic
Silnik: 1.6dci
Rocznik: 2014
Postów: 104
Domyślnie Odp: Galaxy 2017 1.5eb z Niemiec.

czemu? zmiękły nogi? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. powiem Ci że sam poprzedni samochód robiłem tyle, że pojechałem ze znajomym fanatykiem samochodowym na oględziny wstępne a potem ze znajomym blacharzem więc wiedziałem na czym stoję. U mnie były rozwalony cały przód z chłodnicami, wystrzelone poduchy, szyba, wzmocnienie czołowe, podłużnice całe wygięte ucho, tyle ze jedna zgięła się do środka o 0,5cm także bez tragedii, do tego malowanie drzwi bo była obcierka


sumą wyszła mi lagune w coupe 36tysi 3 letnia wtedy po opłatach i zrobieniu, gdzie do takiego samochodu nie łatwo było o części, zrobiona dla siebie nie po kosztach na częściach z papieru, część używki, część z ASO bo taniej wychodziło niż używki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. kiedy to taka laguna kosztowała cała 50-60 tyś także ... opłacało się. Pojeździłem 4 lata sprzedałem oczywiście ze stratą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale jakbym kupił wtedy taką całą to bym był podwójnie w plecy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a tak przejeździłem 4 lata robiąc 100k km wymieniając filtry, oleje i hamulce ... mój najlepszy samochód jaki miałem dotychczas.

Co do galaxy wyglada na zdjeciach lepiej od mojej laguny, nawet poduchy nie wystrzeliły więc nie był to mocny dzwon możliwe ze stał w korku i mu ktos przywalił w tyłek i przodem wjechał w kogoś .. teoretyzuje równie dobrze ktoś mógł podpicować do sprzedaży Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. no risk no fun Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Martingg ; 17-05-2018 o 09:48
Martingg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2018, 10:53   #24
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Galaxy 2017 1.5eb z Niemiec.

Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z tego co pamietam podobna sytuacja jest z przebiegami aut, ogloszenie swoje a na miejscu troche wiecej jednak
to dopowiem ja. Różnica była taka że np w ogłoszeniu 149 tys km. a faktycznie było 151 tys.km. również na zdjęciu w ogłoszeniu było widać licznik ze 151 tys.km. Celowo napisane 149 bo wielu szuka do 150 tys.km.
Co do uszkodzonych aut.
Pewnie że kwoto to się opłaca najczęściej, jednak nie wszyscy chcą takimi jeździć.
Być może gdyby część grupy woląca powypadkowe auta miała więcej gotówki nie spojrzałaby w kierunku rozbitków.
Jest też część w tej grupie co jedynie będą takie auta kupować.

Bump:
Cytat:
Napisał kiedrus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
komisie miał kartkę za szybą z ceną 55000 zł. Po powrocie do domu biorę kompa i oglądam jeszcze raz i tu cena 42500 zł netto = 52275 zł brutto
nie wiem nie byłem przy tym.
Gdy ja tam byłem to było bardzo grzecznie, miło, wszystkie dokumenty jakie chciałem dostałem do wglądu.
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2018, 11:15   #25
kiedrus
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-06-2009
Skąd: pomorskie
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2,0 TDCi
Rocznik: 2013
Postów: 102
Domyślnie Odp: Galaxy 2017 1.5eb z Niemiec.

Cytat:
Napisał czeslaw555 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to dopowiem ja. Różnica była taka że np w ogłoszeniu 149 tys km. a faktycznie było 151 tys.km. również na zdjęciu w ogłoszeniu było widać licznik ze 151 tys.km. Celowo napisane 149 bo wielu szuka do 150 tys.km.
Co do uszkodzonych aut.
Pewnie że kwoto to się opłaca najczęściej, jednak nie wszyscy chcą takimi jeździć.
Być może gdyby część grupy woląca powypadkowe auta miała więcej gotówki nie spojrzałaby w kierunku rozbitków.
Jest też część w tej grupie co jedynie będą takie auta kupować.

Bump: nie wiem nie byłem przy tym.
Gdy ja tam byłem to było bardzo grzecznie, miło, wszystkie dokumenty jakie chciałem dostałem do wglądu.
Gdy ja tam byłem to też było bardzo grzecznie, nieprzyjemnie się zrobiło jak zadałem pytanie czy to jest to samo auto, bo jest różnica w przebiegu i cenie.
kiedrus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2018, 11:26   #26
brzoznik
ford::amateur
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 04-02-2013
Skąd: Tarnowskie Góry
Model: S-Max
Silnik: 1,8
Rocznik: 2007
Postów: 0
Domyślnie Odp: Galaxy 2017 1.5eb z Niemiec.

Cytat:
Napisał Martingg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czemu? zmiękły nogi? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. powiem Ci że sam poprzedni samochód robiłem tyle, że pojechałem ze znajomym fanatykiem samochodowym na oględziny wstępne a potem ze znajomym blacharzem więc wiedziałem na czym stoję. U mnie były rozwalony cały przód z chłodnicami, wystrzelone poduchy, szyba, wzmocnienie czołowe, podłużnice całe wygięte ucho, tyle ze jedna zgięła się do środka o 0,5cm także bez tragedii, do tego malowanie drzwi bo była obcierka


sumą wyszła mi lagune w coupe 36tysi 3 letnia wtedy po opłatach i zrobieniu, gdzie do takiego samochodu nie łatwo było o części, zrobiona dla siebie nie po kosztach na częściach z papieru, część używki, część z ASO bo taniej wychodziło niż używki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. kiedy to taka laguna kosztowała cała 50-60 tyś także ... opłacało się. Pojeździłem 4 lata sprzedałem oczywiście ze stratą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale jakbym kupił wtedy taką całą to bym był podwójnie w plecy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a tak przejeździłem 4 lata robiąc 100k km wymieniając filtry, oleje i hamulce ... mój najlepszy samochód jaki miałem dotychczas.

Co do galaxy wyglada na zdjeciach lepiej od mojej laguny, nawet poduchy nie wystrzeliły więc nie był to mocny dzwon możliwe ze stał w korku i mu ktos przywalił w tyłek i przodem wjechał w kogoś .. teoretyzuje równie dobrze ktoś mógł podpicować do sprzedaży Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. no risk no fun Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hehe, prowokatorGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. brat jeszcze działa, umówione jest że jak odzyska całą zaliczkę to anulujemy, jak nie - to bioręGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Niemcy też się bawią w picowanie?!

Bump: A co do tego komisu z Pomorza, Was nie odrzuca już samo to, że pod każdym autem jest ta sama regułka kopiuj wklej? Mnie to strasznie razi choć pewnie dla fachowca opis jest nieważny, tylko oględziny. Szkoda, że człowiek nie może być fachowcem od wszystkiego...
brzoznik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2018, 11:36   #27
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: Galaxy 2017 1.5eb z Niemiec.

Cytat:
Napisał czeslaw555 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to dopowiem ja. Różnica była taka że np w ogłoszeniu 149 tys km. a faktycznie było 151 tys.km.
Bylo i wiecej czasem.. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale ogolnie potwierdzal sie serwis jak w ogloszeniu.
z fakturami tez bylo chyba ok, a jak auta wygladaja na miejscu nie wiem..
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK

Ostatnio edytowane przez slawek-kali ; 17-05-2018 o 11:38
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2018, 11:44   #28
Martingg
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-05-2009
Skąd: Żyrardów
Model: Grand Scenic
Silnik: 1.6dci
Rocznik: 2014
Postów: 104
Domyślnie Odp: Galaxy 2017 1.5eb z Niemiec.

Cytat:
Napisał brzoznik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hehe, prowokatorGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. brat jeszcze działa, umówione jest że jak odzyska całą zaliczkę to anulujemy, jak nie - to bioręGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Niemcy też się bawią w picowanie?!
nie wiem czy się bawią ale mówimy o turkach czy kim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mam znajomych handlarzy jak się jakiś podoba to zaczynają od sprawdzenia przebiegu itp itd tam też już kombinują jak mogą zresztą forumowi pomagierzy ściągający samochódy mogą o tym więcej powiedzieć

eee czemu prowokator? mówię na swoim przykładzie jak było Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale ja miałem 60km do samochodu mogłem się doradzić ludzi którzy się tym zajmują. Akurat wiedziałem co robię, na co się pisze byłem świadom samochodu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a pewnie połowa jeżdżących samochodami nawet nie wie jak ich samochód wyglądał wcześniej po jakimś dzwonie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Martingg ; 17-05-2018 o 11:53
Martingg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2018, 12:54   #29
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: Galaxy 2017 1.5eb z Niemiec.

Cytat:
Napisał brzoznik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A co do tego komisu z Pomorza, Was nie odrzuca już samo to, że pod każdym autem jest ta sama regułka kopiuj wklej? Mnie to strasznie razi choć pewnie dla fachowca opis jest nieważny, tylko oględziny.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jakoś tak się porobiło że jak auto w zasięgu ręki, łatwo sprawdzić, komis ma niezłe opinie... to nie interesuje. Od zawsze chyba było że tylko nieznane jest najlepsze
__________________
Pozdrawiam
czeslaw555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-05-2018, 13:35   #30
brzoznik
ford::amateur
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 04-02-2013
Skąd: Tarnowskie Góry
Model: S-Max
Silnik: 1,8
Rocznik: 2007
Postów: 0
Domyślnie Odp: Galaxy 2017 1.5eb z Niemiec.

Niemiec nie zgodził się na zwrot zaliczki, dzięki za odzew. Pożyjemy, zobaczymy...
brzoznik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:37.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.