Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-04-2021, 15:17   #1281
tombalt
ford::professional
 
Avatar tombalt
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 31-08-2011
Skąd: Gliwice
Model: S-MAX / Focus Active
Silnik: 2.0 TDCI PS AWD / 1.5 EB
Rocznik: 2017 / 2020
Postów: 1,489
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Aby były loga w starym sync to musisz sobie jeszcze w apim (sync) zmienić ustawienia.....
7D0-02-03. x6xx xx

__________________
S-MAX: Sync3.4 /DAB+ /ACC /PCA /HUD /BLIS /CTA /FrontCAM /AmbientLED /AntySS /TCU /BOX
FOCUS: FullAmbientLED /TSR /DAS /AHB /BLIS /CTA /iACC /PCA /AntySS /NAVI / Alarm z czujnikami /BOX /FrontCAM /hak
tombalt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-04-2021, 15:27   #1282
klumpus
ford::average
 
Imię: M
Zarejestrowany: 01-11-2013
Model: Focus mk3 Lift USA
Silnik: 2.0 Benzyna
Rocznik: 2017
Postów: 68
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Cytat:
Napisał miniupiniu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sync2updater. Zaznaczasz co interesuje. Program sam zrobi pendriva do instalacji.
Nie do końca bo tam nie możesz sobie zrobić PEN-a tylko z tym co cię interesuje czyli np. same loga albo gracenote. tam robisz tylko pena ze wszystkim z jakiejs do jakiejs wersji.
klumpus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-04-2021, 18:40   #1283
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,165
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Cytat:
Napisał klumpus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam w aucie Sync3 20351
a zauważyłeś ,ze masz Fusiona polift w którym LOGA nie będą działać i trzeba je dograć u kogoś kto to umie zrobić . Sam tego nie zrobisz .
Oczywiście mowa o radiu Fusion polift + DSP
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-04-2021, 21:20   #1284
klumpus
ford::average
 
Imię: M
Zarejestrowany: 01-11-2013
Model: Focus mk3 Lift USA
Silnik: 2.0 Benzyna
Rocznik: 2017
Postów: 68
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Nie wiem co ty zauważyłeś ale ja mam Focus-a mk3.5 2017 USA i loga dzialają bez problemu po wgraniu odpowiednio spreparowanego (wycięte niektóre mapy i języki) softu w wersji 20351 z Download-era. Moje pytanie było w kontekście innego auta z Sync3 i to też nie jest Fusion. Rozumiem że ten "ktoś" to ty lub jeden z kilku panów którzy na tym forum bardzo pilnują żeby czasem zbyt wiele "tajemnych" rozwiązań nie ujrzało światła dziennego póki można na nich zarobić.

Ostatnio edytowane przez klumpus ; 03-04-2021 o 21:23
klumpus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-04-2021, 21:49   #1285
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,165
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Cytat:
Napisał klumpus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rozumiem że ten "ktoś" to ty lub jeden z kilku panów którzy na tym forum bardzo pilnują żeby czasem zbyt wiele "tajemnych" rozwiązań nie ujrzało światła dziennego póki można na nich zarobić.
nie nie ten ktoś . Ale zrób soft i sobie go upublicznij jeśli masz taką wolę

Bump:
Cytat:
Napisał klumpus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
co ty zauważyłeś
fakt popatrzyłem na inny profil z Fusionem . Więc przepraszam za zamieszanie...............
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-04-2021, 22:46   #1286
lordwader
ford::advanced
 
Avatar lordwader
 
Imię: wader
Zarejestrowany: 13-03-2013
Skąd: mazowieckie
Model: Kuga mk2 lift; Focus mk3 lift
Silnik: 1,5 150KM; 1.5tdci 95KM
Rocznik: 2018, 2016
Postów: 311
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

No nie wierzę, że nikt jeszcze nie napisał nic o nowej aktualizacji z cyanlabs build 21020 z nowymi mapami F10....

Bump:
Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie nie ten ktoś . Ale zrób soft i sobie go upublicznij jeśli masz taką wolę

Bump:
fakt popatrzyłem na inny profil z Fusionem . Więc przepraszam za zamieszanie...............
Panowie, nie oszukujmy się na tym forum tylko tedi ma tytuł profesora, reszta speców (leszczu nie obraź się), to tylko licealiści bez matury....
lordwader jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2021, 19:00   #1287
sabaciontko
ford::professional
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 14-09-2015
Skąd: wherever
Model: Focus MK3, Mondeo MK5
Silnik: 1,6 TDCI(115KM) 2,0(180KM)
Rocznik: 2013,2015
Postów: 1,684
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Mapy F10 to mistrzostwo świata. Zaktualizowali wybudowane 2 lata temu ulice a wycięli istniejące - Lublin. Takiego bajzlu to dawno nie widziałem
sabaciontko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2021, 22:14   #1288
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,165
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

zrób więc downgrade Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2021, 22:53   #1289
Sławek1977
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 26-08-2020
Model: Focus ST MK3 USA
Silnik: 2.0
Rocznik: 2017
Postów: 337
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Ktoś miał podobnie, czy tylko u mnie jest problem z pobraniem F10? Trzeci dzień próbuję i za każdym razem przerywa.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sławek1977 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2021, 07:38   #1290
Andrzej_60
ford::amateur
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 27-01-2019
Skąd: Tarnów
Model: Focus MK3
Silnik: 1500
Rocznik: 2018
Postów: 6
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Dzień dobry.
Nie chcę zakładać nowego wątku, więc pozwoliłem sobie tutaj wstawić wiadomość.
Otóż mam problem z Android Auto. Na pewno działał we wrześniu ubiegłego roku, a w październiku samochód był w gwarancyjnym przeglądzie.
Gdy podłączę kabel USB C do telefonu, to wyświetla mi się jedynie czarny ekran i dwa martwe przyciski na dole ekranu. Zainstalowałem inną wersję AA i jest to samo. Na samym smartfonie AA działa elegancko.
Po podpięciu tabletu (Android 9) wszystko działa idealnie. Mój smartfon ma Androida nr 7. Czy jest możliwe, że SYNC 3 nie obsługuje już tej wersji systemu?
Będę wdzięczny za wszelka pomoc.

pozdrawiam
Andrzej
Andrzej_60 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
ford , mondeo mk5 , navigacja



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:42.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.