Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-08-2018, 16:32   #71
mjopek
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-07-2007
Skąd: Poznań
Model: Ford Focus III Kombi
Silnik: 1,5V Benzyna
Rocznik: 09.2016
Postów: 59
Domyślnie Odp: Akcja serwisowa - sprzęgło 18S07

Cytat:
Napisał Janisek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No cóż, trza zaryzykować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Lepiej jeszcze raz wgrać soft na 182 KM niż wymieniać sprzęgło (a może coś więcej) jak pęknie docisk ...
Gdzie i za ile wgrywasz soft na 182 KM ?

mjopek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-08-2018, 20:24   #72
kemir71
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 19-07-2018
Model: Focus mk3
Silnik: 1,0 EB 125KM
Rocznik: 2012
Postów: 7
Domyślnie Odp: Akcja serwisowa - sprzęgło 18S07

Dostaliście jakiś dokument potwierdzający ten przegląd? Bo ja byłem i nic nie otrzymałem. Powiedzieli tylko ze wszystko jest ok.
kemir71 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-08-2018, 21:00   #73
pihajtol
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 23-02-2018
Skąd: Mielec
Model: Focus
Silnik: 1.0 ecoboost
Rocznik: 2012
Postów: 0
Domyślnie Odp: Akcja serwisowa - sprzęgło 18S07

Ja poprosiłem o xero dokumentów które podpisywałem
pihajtol jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-08-2018, 08:16   #74
kalos84
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-08-2017
Model: Focus MK3 FL
Silnik: 1.0 EcoBoost 125KM
Rocznik: 1984
Postów: 11
Domyślnie Odp: Akcja serwisowa - sprzęgło 18S07

Cytat:
Napisał boguszr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No to napiszę, jak było u mnie. Przy okazji przeglądu zrobili jakieś specjalne testy i okazało się, że jest wszystko OK, sprzęgło nie jest do wymiany. Jednak wgrali też nowy soft silnika i z moich odczuć zdecydowanie wróciło 150 KM. Trzeba się będzie znowu udać do kolegi forumowego i się zaktualizować :-).
Też byłem na akcji serwisowej ale szczerze mi powiedzieli, że jeśli jest soft z bonusem to od razu powiedzieć bo nadpisują na oryginalny, a jak będą wiedzieć od razu to pominą ten krok i zostawią zmodowaną wersję.
kalos84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-08-2018, 09:21   #75
piotrek00
ford::average
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-01-2017
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus MK3 FL
Silnik: 1.5 EB 150 KM @ 182 KM
Rocznik: 2015
Postów: 64
Domyślnie Odp: Akcja serwisowa - sprzęgło 18S07

Cytat:
Napisał kalos84 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Też byłem na akcji serwisowej ale szczerze mi powiedzieli, że jeśli jest soft z bonusem to od razu powiedzieć bo nadpisują na oryginalny, a jak będą wiedzieć od razu to pominą ten krok i zostawią zmodowaną wersję.
W którym ASO tak powiedzieli? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
piotrek00 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-08-2018, 12:12   #76
dudikovvv
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-06-2018
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus MK3FL HB
Silnik: 1.5 150KM
Rocznik: 2014
Postów: 11
Domyślnie Odp: Akcja serwisowa - sprzęgło 18S07

Powiedziałeś im że masz soft z bonusem i dostałeś sam soft dla sprzęgła na tej wersji jak rozumiem ?
Pewnie prócz tego softu dla sprzęgła normalnie instalują inne poprawki dla silnika. Teraz pytanie czy mapa silnika z bonusem również dostanie poprawki czy pomijają ten krok i wgrywają sam soft dla sprzęgła.
dudikovvv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-08-2018, 12:22   #77
kalos84
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-08-2017
Model: Focus MK3 FL
Silnik: 1.0 EcoBoost 125KM
Rocznik: 1984
Postów: 11
Domyślnie Odp: Akcja serwisowa - sprzęgło 18S07

Nie mam bonusa, zapytali się czy mam, bo jeśli bym miał to będą uważać co wgrywają by nie skasować programu.
I żeby być z nimi szczerym.
kalos84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-08-2018, 12:50   #78
piotrek00
ford::average
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-01-2017
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus MK3 FL
Silnik: 1.5 EB 150 KM @ 182 KM
Rocznik: 2015
Postów: 64
Domyślnie Odp: Akcja serwisowa - sprzęgło 18S07

Cytat:
Napisał kalos84 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I żeby być z nimi szczerym.
Jakie ASO?
piotrek00 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-08-2018, 12:51   #79
poik
ford::average
 
Avatar poik
 
Imię: Aleksander
Zarejestrowany: 08-04-2015
Skąd: Wrocław
Model: MK3 FL
Silnik: 1.5 ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 93
Domyślnie Odp: Akcja serwisowa - sprzęgło 18S07

Cytat:
Napisał kalos84 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie mam bonusa, zapytali się czy mam, bo jeśli bym miał to będą uważać co wgrywają by nie skasować programu.
I żeby być z nimi szczerym.
W którym mieście takie ogarnięte ASO? W sumie to pozazdroscic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
poik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-08-2018, 13:10   #80
m4k
ford::amateur
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 01-04-2018
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK3 FL
Silnik: 1.0 EcoBoost 125KM
Rocznik: 2014/2015
Postów: 5
Domyślnie Odp: Akcja serwisowa - sprzęgło 18S07

Cytat:
Napisał pihajtol Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja poprosiłem o xero dokumentów które podpisywałem
Mi też nic nie dawali przy odbiorze pojazdu. Dopiero na moje żądanie dostałem ksero z opisem co było robione.

Moje auto strasznie zamula po akcji. Napisałem email do ASO i dostałem dzisiaj zaproszenie do ponownej weryfikacji pojazdu. Dodatkowo w mojej historii pojazdy przy aktualizacjach, które robiło ASO jest "Błąd Szkieletu Oprogramowania" pytanie czy to błąd oprogramowania diagnostycznego czy samochodu.

Jeśli chodzi o zwierzanie się z moda silnika w ASO jest ok, ale tylko w przypadku kiedy nie macie gwarancji. Dzisiaj będą uśmieszki, a jutro odmówią naprawy i będzie się trzeba mocno napocić, żeby udowodnić, że modyfikacja nie miała wpływu na usterkę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
m4k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:20.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.