Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-09-2019, 18:47   #881
rafaelo115
ford::beginner
 
Avatar rafaelo115
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 27-08-2014
Skąd: Piekary Śląskie
Model: Mondeo Mk5
Silnik: 2.0 180km
Rocznik: 2015
Postów: 29
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał pike Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak kamera wyświetla czujniki również działają poprawnie.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
Superancko, dzięki wielkie!

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

rafaelo115 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-10-2019, 21:48   #882
gregorb77
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 29-08-2018
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo Vignale
Silnik: 2.0 180KM
Rocznik: 2018
Postów: 51
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Pewnie widzieliscie już, że pojawily sie pogloski o dzialaniu AA bez kabla. Dziś zainstalowałem sobie nowa wersje AA 4.7, ale niestety w moim Mondeo nie dziala. Wg opisow na roznych stronach powinno sie polaczyc na poczatku telefon standardowo kablem, aby rozpoczal sie proces inicjalizacji do polaczenia bezprzewodowego. Niestety nic takiego sie nie dzieje. Wifi w aucie mam...ale zaden proces sie nie rozpoczyna. Komuś to działa ?
gregorb77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2019, 08:05   #883
Mondek16
ford::average
 
Imię: Wiktor
Zarejestrowany: 27-01-2017
Skąd: Szczecin
Model: Mondeo 2016 2.0 TDCI
Silnik: diesel
Rocznik: 2016
Postów: 100
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał gregorb77 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Pewnie widzieliscie już, że pojawily sie pogloski o dzialaniu AA bez kabla. Dziś zainstalowałem sobie nowa wersje AA 4.7, ale niestety w moim Mondeo nie dziala. Wg opisow na roznych stronach powinno sie polaczyc na poczatku telefon standardowo kablem, aby rozpoczal sie proces inicjalizacji do polaczenia bezprzewodowego. Niestety nic takiego sie nie dzieje. Wifi w aucie mam...ale zaden proces sie nie rozpoczyna. Komuś to działa ?
A skąd pobrałeś Android Auto w wersji 4.7 ? Na apkmirror jest najnowsza z 9 wrzesnia 4.6....
Mondek16 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2019, 08:08   #884
gregorb77
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 29-08-2018
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo Vignale
Silnik: 2.0 180KM
Rocznik: 2018
Postów: 51
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Ściągnałem z Aptoide...
Jest to wersja 4.7.593814, jednak nadal nie inicjuje sie żadna opcja z przelaczeniem na działanie bez kabla. W ustawieniach programisty AA zaznaczyłem aktywną opcję "Projekcja bezprzewodowa", ale mimo to nadal nie działa.

Wieczorem sprawdzę jeszcze wersję całkowicie odinstalowanego AA, skasowania pamięci podrecznej i instalacji AA w wersji 4.7 na nowo.

Ostatnio edytowane przez gregorb77 ; 03-10-2019 o 09:07
gregorb77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2019, 09:06   #885
elfi
ford::advanced
 
Imię: Daro
Zarejestrowany: 03-01-2014
Skąd: ZG
Model: Ford Kuga 1.5 Titanium
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Postów: 339
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Zainstalowałem i... d.. pa. Stara wersja jest dalej a dodatkowo zainstalował się aptoide
elfi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2019, 09:57   #886
Mondek16
ford::average
 
Imię: Wiktor
Zarejestrowany: 27-01-2017
Skąd: Szczecin
Model: Mondeo 2016 2.0 TDCI
Silnik: diesel
Rocznik: 2016
Postów: 100
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał gregorb77 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ściągnałem z Aptoide...
Jest to wersja 4.7.593814, jednak nadal nie inicjuje sie żadna opcja z przelaczeniem na działanie bez kabla. W ustawieniach programisty AA zaznaczyłem aktywną opcję "Projekcja bezprzewodowa", ale mimo to nadal nie działa.

Wieczorem sprawdzę jeszcze wersję całkowicie odinstalowanego AA, skasowania pamięci podrecznej i instalacji AA w wersji 4.7 na nowo.
Zobacz czy nie widać tego w aplikacjach mobilnych w samochodzie. Z drugiej strony przynajmniej w moim mądku ta funkcja nie działa poprawnie. Aplikacje mobilne raz się pojawiają a raz nie. Wiem że restart i przywrócenie ustawień fabrycznych radia pomaga. Może sprawdź tą opcje.
Mondek16 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2019, 10:05   #887
jagred
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-08-2015
Model: Focus
Silnik: 1.5
Rocznik: 2015
Postów: 196
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

A to nie jest tak ze sync wspiera tylko po kablu? Ma to byc w jakiejs aktualizacji w przyszlosci dodane dopiero?
Tak samo z carPlay z ios. Ios juz od dawna wspiera bezprzewodowo, ale sync wspiera tylko po kablu
jagred jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2019, 10:26   #888
totek2
FCP member
 
Avatar totek2
 
Zarejestrowany: 23-10-2012
Skąd: Gdańsk/Zgorzelec
Model: Mondeo MK5 ST Line X AWD
Silnik: 2.0 180KM-> ~205
Rocznik: 2018
Postów: 2,893
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

U mnie na sync3 w wersji 3.4 i AA 4.7 tylko po kablu.
__________________
Trzeba być wytrwałym żeby się ze mną skontaktować, oczywiście nie gwarantuje to możliwości spotkania
totek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2019, 12:52   #889
gregorb77
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 29-08-2018
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo Vignale
Silnik: 2.0 180KM
Rocznik: 2018
Postów: 51
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Nie wiem czy to jest uzaleznione od SYNC czy od czegos innego. Wg opisu w artykulach z wczoraj warunki uzyskania dostepu do AA bezprzewodowo byly w sumie proste:
- telefon Samsung od modelu S8 wzwyż,
- wersja AA od 4.7 w górę
- WIFI w samochodzie do komunikacji

Wszystkie warunki niby spelniam, a proces inicjalizacji bezprzewodowego polaczenia sie nie rozpoczyna. Teoretycznie powinno byc tak, że uruchamiam auto, podlaczam telefon standardowo kablem USB jak do tej pory, uruchamia sie jakas inicjalizacja ktora trzeba przejsc. Po ponownym uruchomieniu auta AA powinno dzialac juz bezprzewodowo. Pewnie pojawia sie w ciagu kilku dni tutorialem na YouTube, narazie sa takie tylko do audio Kenwood lub innych montowanych dodatkowo.
gregorb77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2019, 16:01   #890
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,027
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał totek2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie na sync3 ...
Jak to jest z manewrami z Google mapy w AA na liczniku? Wydawało mi się, że nic na zegarach się nie pokazuje (bardzo rzadko jeżdżę na google mapie - stacjonarny tryb życia na emeryturze raczej wiodę...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) a tu dziś włączyłem trasę i na zegarach manewry bardzo ładnie się pokazywały. Byłem zdziwiony - ale może to wynika tylko z mojego "niezupdateowania" i tak jest od dawna?
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
audio , nawigacja


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:16.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.