Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-08-2023, 09:18   #1
Bajronn
ford::amateur
 
Imię: Jakub
Zarejestrowany: 14-08-2023
Skąd: Bydgoszcz
Model: Ford Fiesta
Silnik: 1,4 TCDI
Rocznik: 2009
Postów: 2
Domyślnie radio z chin junsun jak podłączyć

Cześć, kupiłem ostatnio radio z chińskiej strony firmy junsun, podłączyłem wszystko jak należy jednak nie działało mi sterowanie klimatyzacją oraz kierownicą. Zwróciłem się po pomoc do ich supportu lecz dostałem odpowiedź, która niekoniecznie jest dla mnie zrozumiała. Poniżej umieszczam zdjęcia jakie zostały mi kabelki czyli key1, key2 oraz co zaproponował mi support zrobić z tym. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A o to jego sugestia "Inżynier powiedział, że ten problem można rozwiązać, podłączając kabel
Proszę sprawdzić zdjęcie, które wysłałem, proszę przeciąć kabel oznaczony na zdjęciu, ten kabel to kabel z ósmym pinem na jednym końcu skrzynki Canbus
Następnie po cięciu podłącz 13. kabel na głównym kablu, który jest kablem key1, do portu B
Po podłączeniu kabli w ten sposób przejdź do ustawienia, aby nauczyć się przycisku.

Oto sposób na skonfigurowanie
Ustawienie-car infotainment-SWC-najpierw kliknij clearall --- następnie kliknij ikony, Gdy miga, naciśnij przycisk na kierownicy, aby dopasować ikonę. Po pomyślnym nauczeniu się zmieni kolor"

Bajronn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2023, 13:45   #2
MrRaby
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 12-05-2023
Skąd: Kraków
Model: Galaxy
Silnik: 2.3 B+G
Rocznik: 2011
Postów: 7
Domyślnie Odp: radio z chin junsun jak podłączyć

Cześć, mam ten sam problem w galaxy, to co oni piszą to obejście canbus i sztywne podłączenie przycisków kierownicy i "zaprogramowanie" ich w systemie android, a to nie o do chodzi. Od miesiąca piszę z junsun w tej sprawie ale oni nie widza problemu. sprzedają towar pisząc ze kompatybilne z convers+ a jak kupujesz to musisz się nieźle nakombinować, a i tak nie działa. Po podłączeniu tak jak oni piszą owszem po zaprogramowaniu przyciski na kierownicy działają, ale niemasz żadnych powiadomieni na convers+ jak choćby jaka stacja radia oraz jaki poziom dźwięku właśnie ustawiasz.
MrRaby jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:02.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.