Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-02-2008, 10:59   #11
lupo
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-02-2008
Postów: 12
Domyślnie Re: fabryczne radio do nowej fiesty

a jeszcze mam takie pyatnie czy fabryczne radio do fiesty kupione na allegro + głośniczki zamontują mi w serwisie forda? pytam bo kompletnie sie na tym nie znam :fcp1

lupo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2008, 12:24   #12
rectosei
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: fabryczne radio do nowej fiesty

Cytat:
Napisał lupo
a jeszcze mam takie pyatnie czy fabryczne radio do fiesty kupione na allegro + głośniczki zamontują mi w serwisie forda? pytam bo kompletnie sie na tym nie znam :fcp1
Bardzo chetnie Ci zamontują. Oczywiscie zabulisz jak za zboże. Osobiscie radze Ci - jesli autko masz juz po gwarancji - podjechac do jakiegos warsztatu zajmujacego sie car audio, lub w ostatecznosci do zwykłego elektryka. Podłaczą pewnie nie gorzej, a na pewno taniej.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2008, 12:26   #13
rectosei
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: fabryczne radio do nowej fiesty

Cytat:
Napisał lupo
a czy ktoś wie może czy w nowej fiescie montują fabrycznie dwa głośniki wraz z instalacją pod montaż radioodtwarzacza? bo wyczytałem różne informacje na ten temat jedni podają, że nie inni podają, że są dwa głośniki
W wersji podstawowej na pewno nie ma głosników. Jest tylko instalacja do podłączenia radia oraz antena. I to wszystko. Tak więc resztę niestety trzeba poprowadzić samemu.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2008, 12:31   #14
lupo
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-02-2008
Postów: 12
Domyślnie Re: fabryczne radio do nowej fiesty

samochód będzie nowy także będzie na gwarancji odbierany z salonu i tak sobie myśle czy by nie zakupic tego radia wczesniej z głośnikami i niech mi odrazu zamontują przy odbiorze?
Mam jeszcze pytanie chce zakupic do fiesty opony zimowe teraz juz po sezonie jaka szerokosć tej opony? 175/65 R14, czy inna? :fcp1

dzieki wszystkim za rady :fcp1
lupo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2008, 13:40   #15
rectosei
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: fabryczne radio do nowej fiesty

Cytat:
Napisał lupo
samochód będzie nowy także będzie na gwarancji odbierany z salonu i tak sobie myśle czy by nie zakupic tego radia wczesniej z głośnikami i niech mi odrazu zamontują przy odbiorze?
Mam jeszcze pytanie chce zakupic do fiesty opony zimowe teraz juz po sezonie jaka szerokosć tej opony? 175/65 R14, czy inna? :fcp1

dzieki wszystkim za rady :fcp1
Jesli samochód jest nowy to teoretycznie masz obowiązek montazu akcesoriów w ASO pod rygorem utratu gwarancji. Niestety, fabryczne audio jest dość drogie, a jakoś specjalnie fantastycznymi parametrami się nie charakteryzuje. Podstawowa zaleta to taka, że bardzo ładnie komponuje się z kokpitem, a dwa, że może jest mniej atrakcyjne dla złodzieja. Możesz także przywieźć swoje radio, takie jak Ci odpowiada oraz swoje głosniki. Też zamontują, z tym że tu dodatkowo policzą Ci za "adaptację" wnęki na radio do rozmiaru 1DIN. Co do opon, to ja w swojej Fieście 1.3 mam właśnie taki rozmiar: 175/65/14 :fcp2
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2008, 14:05   #16
lupo
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-02-2008
Postów: 12
Domyślnie Re: fabryczne radio do nowej fiesty

rectosei ja planuje kupic radyjko na allegro fabryczne takie jak pasuje do tej fiesty to wtedy chyba tez zamontują?i chyba nie trzeba do fabrycznego tej wnęki modyfikowac?
A jesli można zapytac jakiej firmy masz opony zimowe?

pozdrawiam :fcp1
lupo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2008, 15:23   #17
rectosei
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: fabryczne radio do nowej fiesty

Cytat:
Napisał lupo
rectosei ja planuje kupic radyjko na allegro fabryczne takie jak pasuje do tej fiesty to wtedy chyba tez zamontują?i chyba nie trzeba do fabrycznego tej wnęki modyfikowac?
A jesli można zapytac jakiej firmy masz opony zimowe?

pozdrawiam :fcp1
Oczywiście, fordowskie radio będzie pasowało jak ulał. :fcp1 A jeśli chodzi o moje zimówki, to załozyłem opony Kleber Crisalp. Podbno jedne z lepszych, ale w warunkach polskiej zimy jak dotąd nie miałem okazji sprawdzić jak sie sprawują na śniegu :fcp2
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:36.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.