Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Transit
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-03-2016, 22:29   #21
kuras
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 21-01-2016
Skąd: Bydgoszcz
Model: Transit Jumbo
Silnik: 2,4 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 11
Domyślnie Odp: Jaki wygodny fotel kierowcy

Cytat:
Napisał bksfuo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]znalazłem coś takiego myślę, ze jest mega wygodne. Tu masz resztę auta

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Ale to nie są - poprawcie mnie jeśli się mylę - fotele przednie, a najpewniej 2-go lub 3-go rzędu założone jako przednie. Widać to po pasach. Nie miałbym pewności jak zareaguje na to np. diagnosta lub miły pan w mundurku. Choć rzeczywiście wyglądają komfortowoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Z samą wygodą też kwestia dyskusyjna jeśli mowa o fotelach 2-go czy 3-go rządu w stosunku do rasowych przednich. Z reguły przecież są one węższe lub mają krótsze siedziska...

kuras jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2016, 08:33   #22
tatadyrektor
ford::amateur
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 16-10-2012
Skąd: Łódź
Model: transit 1994 2.5 d po lifcie
Silnik: 2.5
Rocznik: 1994
Postów: 0
Domyślnie Odp: Jaki wygodny fotel kierowcy

Na początku tematu padło pytanie o fotel pneumatyczny. Ja mam zainstalowany pneumat w w Ducato i zdecydowanie wszystkim, którzy chcą takie coś założyć odradzam. Nie jest to wygodne, jadąc, brakuje poczucia stabilności.... ogólnie lipa. Myślałem, że mój tak ma, ale kumpel ma w Sprinterze mocno sobie chwalił, ale jechałem jego autem i tak samo lipa. W Kaczce miałem fotel od jakiegoś amerykańskiego vana (nie wiem jakiego, bo poprzedni właściciel to montował). To była bajka. Fotele z Galaxy są bardzo popularne, wśród ludzi przerabiających blaszaka na kampera. Ponoć super się sprawdzają.

Ostatnio edytowane przez tatadyrektor ; 23-03-2016 o 08:37
tatadyrektor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2016, 20:16   #23
danmed
ford::beginner
 
Imię: daniel
Zarejestrowany: 02-12-2013
Skąd: kartuzy
Model: focus
Silnik: 1.8 tdci
Rocznik: 2003
Postów: 23
Domyślnie Odp: Jaki wygodny fotel kierowcy

Więc po wertowaniu olx i innych portali ogłoszeniowych i odwiedzeniu paru rozbieraczy aut , zdecydowałem się oddać fotel do tapicera - jutro odbieram zobaczymy czy zda egzamin.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
danmed jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2016, 17:50   #24
danmed
ford::beginner
 
Imię: daniel
Zarejestrowany: 02-12-2013
Skąd: kartuzy
Model: focus
Silnik: 1.8 tdci
Rocznik: 2003
Postów: 23
Domyślnie Odp: Jaki wygodny fotel kierowcy

Pierwszy dzień po użytkowaniu nowego fotela. Wrażenia - jak w nowym fabrycznie aucie. Tapicer zrobił mi fotel tak jak chciałem wzmocnienie na lędźwie nowe gąbki i nowy materiał sprinterowski z ekoskórą. Za 450 zł mam mega wygodny fotel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
danmed jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:41.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.