Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-12-2018, 17:26   #1
wtmar
ford::beginner
 
Avatar wtmar
 
Zarejestrowany: 23-11-2012
Skąd: Sanok
Model: Ford Mondeo MK5
Silnik: 2.0 TDCI 150
Rocznik: 2015
Postów: 34
Domyślnie Sync 2 możliwości

Posiadam sync 2 i kilka pytań. Wersja oprogramowania nawigacji 4.66.5, wersja mapy f5. Czy jest szansa że pojawi się nowsza mapa od F7 czy raczej marna i co zrobić żeby mieć Chorwację? (czy do F7 muszę aktualizować oprogramowanie czy ono wnosi inne funkcjonalności)?
Czy da się przenieść ekran telefonu (nawigację) na wyświetlacz w samochodzie czy to tylko Sync 3 potrafi?


Ostatnio edytowane przez SRS ; 30-04-2021 o 20:50
wtmar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2018, 18:32   #2
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,163
Domyślnie Odp: Sync 2 możliwości

Cytat:
Napisał wtmar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy da się przenieść ekran telefonu (nawigację) na wyświetlacz w samochodzie czy to tylko Sync 3 potrafi?
Mirroring Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
no da się
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2018, 19:18   #3
ołowiany
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 30-09-2014
Model: kuga, bmw
Silnik: 0,7
Rocznik: 1997
Postów: 278
Domyślnie Odp: Sync 2 możliwości

Cytat:
Napisał wtmar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Posiadam sync 2 i kilka pytań. Wersja oprogramowania nawigacji 4.66.5, wersja mapy f5. Czy jest szansa że pojawi się nowsza mapa od F7 czy raczej marna i co zrobić żeby mieć Chorwację? (czy do F7 muszę aktualizować oprogramowanie czy ono wnosi inne funkcjonalności)?
Czy da się przenieść ekran telefonu (nawigację) na wyświetlacz w samochodzie czy to tylko Sync 3 potrafi?
A nie masz Chorwacji ?
Pewnie wyjdzie F8 w lecie 2019. Tak czy siak zawsze lepsza będzie navi w telefonie. Te firmowe mapy są często 2 lata do tyłu za realiami już w momencie premiery. Ale jak ktoś potrafi przerzucić obraz z telefonu na Sync2 to ja proszę o kontakt.
ołowiany jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2018, 20:31   #4
wtmar
ford::beginner
 
Avatar wtmar
 
Zarejestrowany: 23-11-2012
Skąd: Sanok
Model: Ford Mondeo MK5
Silnik: 2.0 TDCI 150
Rocznik: 2015
Postów: 34
Domyślnie Odp: Sync 2 możliwości

No chodzi mi o to że na necie jak są ogłoszenia z mapami F7 to nie podają tam Chorwacji że jest - dlatego pytam.
Kurcze jak by można było przenieść ekran tel. na wyświetlacz to rzeczywiście nic więcej nie potrzeba - wiem że sync 3 z Applink bez problemu to robi.
Kolego "LESZCZ" jak to zrobić - czy potrzebny jest kabel czy Bluetoth wystarczy, jakaś aplikacja?
wtmar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2018, 20:36   #5
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,163
Domyślnie Odp: Sync 2 możliwości

Cytat:
Napisał wtmar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak to zrobić
trzeba wgrać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ( nie patrzeć no rozebrany kokpit )

__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-12-2018, 11:16   #6
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: Sync 2 możliwości

Cytat:
Napisał wtmar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No chodzi mi o to że na necie jak są ogłoszenia z mapami F7 to nie podają tam Chorwacji że jest - dlatego pytam.
Jest Chorwacja. A skąd Ci przyszło do głowy, że jej nie będzie?
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-12-2018, 19:19   #7
wtmar
ford::beginner
 
Avatar wtmar
 
Zarejestrowany: 23-11-2012
Skąd: Sanok
Model: Ford Mondeo MK5
Silnik: 2.0 TDCI 150
Rocznik: 2015
Postów: 34
Domyślnie Odp: Sync 2 możliwości

Cytat:
Napisał kaan1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jest Chorwacja. A skąd Ci przyszło do głowy, że jej nie będzie?
No sprawdziłem kilka ogłoszeń z kartami F7 i wymienione kraje były bez Chorwacji - ale pewnie jest tak jak mówisz.
np. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
wtmar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-12-2018, 06:53   #8
ołowiany
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 30-09-2014
Model: kuga, bmw
Silnik: 0,7
Rocznik: 1997
Postów: 278
Domyślnie Odp: Sync 2 możliwości

Chorwacja oczywiście jest, ale dobudowanej części autostrady w stronę Dubrownika nie widzi. Tak jak i wielu innych dróg (np. autostrada w stronę Wiednia ). Naprawdę lepiej jechać np. na Waze, które dodatkowo dość fajnie ostrzega przed radarami i innymi zdarzeniami. Dobry uchwyt i telefon lepiej się sprawdzi.
Wg. mnie szkoda aktualizować mapy, ale jak już musisz to udaj się do któregoś z forumowych specjalistów - będzie chyba taniej.

Ostatnio edytowane przez ołowiany ; 03-12-2018 o 06:56
ołowiany jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-12-2018, 13:23   #9
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: Sync 2 możliwości

Cytat:
Napisał ołowiany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale dobudowanej części autostrady w stronę Dubrownika nie widzi.
Jaki fragment masz na myśli, bo widzę, że nawet w Google Maps to A1 dochodzi pod Ploce (tak już było dziesięć lat temu) i jedynie widzę, że teraz jest fragment, któy odbija w lewo, przechodzi przez granice BiH i zaraz się kończy ze skrzyżowaniem z M6?

Jeśli idzie o Wiedeń to już w F5 2 lata temu brakowało jedynie krótkiego odcinka od granicy czeskiej do rozpoczęcia A5 (w sumie może kilka kilometrów). A ten odcienk chyba wciąz nie jest dobudowany - tak przynajmniej wynika z Google Maps
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-12-2018, 14:48   #10
ołowiany
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 30-09-2014
Model: kuga, bmw
Silnik: 0,7
Rocznik: 1997
Postów: 278
Domyślnie Odp: Sync 2 możliwości

Być może się pomyliłem i jednak mam F6 - sprawdzę później.
W tym roku nie widział świeżej autostrady w stronę Wiednia - jeżdżę przez Breclav.
Natomiast autostrada pod Ploce to sprawa z ostatnich dwóch lat. W tamtym (F6) i poprzednim (F5) roku jechałem wg tej navi po polach. Nie zakupiłem F7 do Mondeo, a w Kudze, jak pisałem, sprawdzę.

edit.

W Kudze mam jednak F6.1.


Kaan ty miałeś w te wakacje już F7 ?

Ostatnio edytowane przez ołowiany ; 03-12-2018 o 19:48
ołowiany jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:03.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.