Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-02-2012, 16:08   #11
Slartibartfast
ford::professional
 
Avatar Slartibartfast
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 10-05-2010
Skąd: Warszawa
Model: S-Max FL +Mondeo5Vig
Silnik: 2.0TDCi 140KM +180KM
Rocznik: 09.2010 +08.2017
Postów: 1,467
Domyślnie Odp: Stylistyka titanium vs. titanium s

Montaż jakiegokolwiek haka wiąże się ze zrobieniem dziury w (jakimkolwiek) zderzaku eSia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na niemieckim forum jest [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] zderzaków z dyfuzorem i zdejmowalnym hakiem, całkiem nieźle wyglądają w tandemie

__________________
Mój Maksik pali [Okleiłem eSia] [Końcówka wydechu] [LEDy]
Slartibartfast jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2012, 16:09   #12
conci1
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-03-2011
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MKIV
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 36
Domyślnie Odp: Stylistyka titanium vs. titanium s

Witam,
bardzo dziękuję za szczegółowe wyjaśnienia. Przyznam, że pierwotnie chciałem doprecyzować tylko wygląd tyłu auta bo to do końca nie było dla mnie jasne.

Po waszych wyjaśnieniach podjechałem do salonu i już wszystko jest dla mnie jasne. Niestety po tej wizycie narobiłem sobie ochotę na zewnętrzne elementy pakietu titanium S. Alkantara z przeszyciami jakoś bardzo mnie nie rusza choć pięknie wygląda i jeśli kosztowałaby 4-5 tys. to bym brał.
W salonie dołożenie samego tylnego zderzaka razem z dyfuzorem wycenili na 2 700 zł. Zastanawiam się tylko jak będzie wyglądał tylny zderzak z dyfuzorem bez zmienionego zderzaka przedniego i progów, czy nie będzie to nieproporcjonalnie wyglądać?

Zmieniając wersję z titanium na titanium s robi się cena na poziomie 144 000 zł, a to już kupa kasy jak na forda (pomijam, że dla mnie to podwójna kupa kasy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.). Zwłaszcza, że startowałem z poziomu 100 000 zł.

Pojawia się tez taka opcja, aby założyć całe zewnętrzne wyposażenie w salonie, po kupnie auta. Cena wychodzi taka jak w cenniku forda, natomiast mogę odliczyć pełna stawkę podatku VAT.

Uwierzcie mi ale nie wiem co zrobić. A chciałbym zamówić jak najszybciej bo w salonie jako termin oczekiwania podają 5 miesięcy.

Jeśli chodzi o cenę to z katalogowej 151 000 zł, zszedłem do 128 500 zł. Nie jest to mistrzostwo świata, ale więcej już chyba nic nie urwę. Zaznaczę, że biorę leasing w fordzie, który okazał się konkurencyjny względem ofert "z rynku".

Kuba
conci1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2012, 16:15   #13
Slartibartfast
ford::professional
 
Avatar Slartibartfast
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 10-05-2010
Skąd: Warszawa
Model: S-Max FL +Mondeo5Vig
Silnik: 2.0TDCi 140KM +180KM
Rocznik: 09.2010 +08.2017
Postów: 1,467
Domyślnie Odp: Stylistyka titanium vs. titanium s

Cytat:
Napisał conci1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a to już kupa kasy jak na forda
Eee no, jak tak podchodzisz do kupna, to po co w ogóle Ford??? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał conci1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zastanawiam się tylko jak będzie wyglądał tylny zderzak z dyfuzorem bez zmienionego zderzaka przedniego i progów, czy nie będzie to nieproporcjonalnie wyglądać?
Dobrze będzie wyglądał. Poszukaj zdjęć na forum
Cytat:
Napisał conci1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pojawia się tez taka opcja, aby założyć całe zewnętrzne wyposażenie w salonie, po kupnie auta
To zapytaj czy w takiej opcji nie stracisz gwarancji PRODUCENTA na jakikolwiek element samochodu
__________________
Mój Maksik pali [Okleiłem eSia] [Końcówka wydechu] [LEDy]
Slartibartfast jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2012, 17:20   #14
mayek
ford::advanced
 
Avatar mayek
 
Zarejestrowany: 19-01-2008
Skąd: Zabrze
Model: Kuga / Sharan
Silnik: 2.0 TDCi / 2.0 TDI
Rocznik: 2009 / 2015
Postów: 234
Domyślnie Odp: Stylistyka titanium vs. titanium s

To ja jeszcze tu zapytam czy przy pakiecie Titanium S mozna założyć chlapacze
mayek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2012, 17:52   #15
Krzysztof_S
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-11-2011
Model: S-Max
Silnik: 1,6 Eco Boost
Rocznik: 2012
Postów: 27
Domyślnie Odp: Stylistyka titanium vs. titanium s

Cytat:
Napisał witekga Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W Titanium S tylna nakładka na zderzak uniemożliwia montaż fabrycznego haka (wypinanego), mozliwe tylko po zrobieniu dziury w zderzaku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. , ale jeśli nie ma to znaczenia to polecam tę wersję, róznica w wygladzie szczególnie z tyłu jest bardzo duża, szczególnie jeśli dokupisz DUŻY tylny spojler.

Hej, a to nie jest tak, ze tylny spojler w Titanium S to jest w standardzie?
A za 1500pln to trzeba go jedynie dokupic w Titanium?
Czy jest jeszcze jakis inny spojler?

...

Jesli chodzi o zalozenie zderzaka z dyfuzorem bez kupowania pakietu stylizacyjnego to sprawdz to 3 razy. Tez chcialem zrobic taki numer, ale zderzak nie pasowal.
Dealer mowi, ze z rurami sobie poradzili (ja w 1,6 mam jedna), ale zaczepy tego zderzaka nie pasowaly i trzeba by bylo cos nacinac, a rezultat bylby nie pewny.

Dlatego mi tylny zderzak polakierowali na kombinacje Ice White (moj kolor) i Panther black. Kosztowalo 1000pln. JAk umyje auto w weekend to zrobie fotki.

Gratuluje negocjacji 23,5 tys na poczatku roku ... WOW! Pod koniec roku mozna urwac wiecej. Ale taki upust w styczniu to naprawde niezle.

Ostatnio edytowane przez Krzysztof_S ; 09-02-2012 o 18:03
Krzysztof_S jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2012, 20:20   #16
Laser-RUS
ford::average
 
Avatar Laser-RUS
 
Zarejestrowany: 11-10-2011
Skąd: Rosja
Model: S-Max Titanium Sport
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 113
Domyślnie Odp: Stylistyka titanium vs. titanium s

Cytat:
Napisał mayek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To ja jeszcze tu zapytam czy przy pakiecie Titanium S mozna założyć chlapacze
Nie da sie...

A po co w ogole chlapacze na maksie TitS?

Mam 2 esia (2 auta w wersji TitaniumS) i nie mialem okazji zalowac, natimiast koledzy czesto urywaja chlapacze...

Ostatnio edytowane przez Laser-RUS ; 09-02-2012 o 20:26
Laser-RUS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2012, 20:26   #17
Laser-RUS
ford::average
 
Avatar Laser-RUS
 
Zarejestrowany: 11-10-2011
Skąd: Rosja
Model: S-Max Titanium Sport
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 113
Domyślnie Odp: Stylistyka titanium vs. titanium s

Cytat:
Napisał conci1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,

Pojawia się tez taka opcja, aby założyć całe zewnętrzne wyposażenie w salonie, po kupnie auta. Cena wychodzi taka jak w cenniku forda, natomiast mogę odliczyć pełna stawkę podatku VAT.

Kuba
Czyli tylny zderzak, tylny spoiler, grill z nakladkami w cenie wyposazenia forda TitS (czyli w wersji Tit S mial bys jeszcze alkantare z nicmi+nakladki na desce, nakladki na pedaly alu i jeszcze pare drobiazgow), ale nie bedziesz mial gwarancje forda.

Ja bym sie nie zastanawial - tylko titanium s (w porownaniu do Tit+opcje do wyposazenia titS)

Ostatnio edytowane przez Laser-RUS ; 09-02-2012 o 20:44
Laser-RUS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2012, 20:49   #18
mayek
ford::advanced
 
Avatar mayek
 
Zarejestrowany: 19-01-2008
Skąd: Zabrze
Model: Kuga / Sharan
Silnik: 2.0 TDCi / 2.0 TDI
Rocznik: 2009 / 2015
Postów: 234
Domyślnie Odp: Stylistyka titanium vs. titanium s

Po to mi chlapacze bo jak odebrałem aktualnego S-Maxa to po miesiącu miałem spiaskowane tylne drzwi i nadkola po czym ASO stwierdziło ze nie założyłem chlapaczy
I szybko zakladalem
mayek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2012, 21:00   #19
Laser-RUS
ford::average
 
Avatar Laser-RUS
 
Zarejestrowany: 11-10-2011
Skąd: Rosja
Model: S-Max Titanium Sport
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 113
Domyślnie Odp: Stylistyka titanium vs. titanium s

Cytat:
Napisał mayek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po to mi chlapacze bo jak odebrałem aktualnego S-Maxa to po miesiącu miałem spiaskowane tylne drzwi i nadkola po czym ASO stwierdziło ze nie założyłem chlapaczy
I szybko zakladalem
ja nie mialem takiego problemu (titS), bo w serwisie mialem zalozona folie na progi tylne, a progi boczne dobrze chronia auto, natomiast chlapacze czesto sie urywaja (patrze na kolegow)
Laser-RUS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2012, 22:13   #20
Zoltyy
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 14-10-2010
Skąd: polnocne rubieze ;)
Model: byly dwa S-Maxy, jest Mazda CX-5
Silnik: był 2.5T, był 2.0 EB 240PS, jest 2.5 NA
Rocznik: był 2007, był 2012, jest 2016.
Postów: 473
Domyślnie Odp: Stylistyka titanium vs. titanium s

Zalozylem chlapacze do Titanium i szczerze mowiac niewiele daja - dol drzwi jak byl usyfiony tak nadal jest.
Chetnie zamowilbym Titanium z przodem od TitaniumS - jakos nie widzi mi sie stylistyka przodu Titanium po FL. Od pelnego pakietu odstraszaja mnie plastiki na bokach i zmniejszony przez to przeswit. O cenie 7.5 kPLN nie wspominajac.

Conci - gratuluje umiejetnosci negocjacji. Podziw.
__________________
Nie wiem, nie znam sie - nie bierzcie mnie na powaznie
Zoltyy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:16.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.