Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|dolnośląska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-06-2017, 06:42   #11
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: Sprawdzenie poduszek w Mondeo gdzie ?

Cytat:
Napisał Marek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gdzie byś nie oddawał to dogadaj wszystko przed diagnozowaniem.
A gdzie go tu poleciłem? Najpierw poszukaj w temacie Warsztat we Wrocławiu postów o Carosie, a później dopiero pisz. Na przepraszam za pisanie głupot w moim kierunku pewnie braknie ci odwagi!



EDIT:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Masz poczytaj Sobie.
Tobie mogę teraz zarzucić,że w co drugim poście Caros polecasz....przypadek? Nie sądzę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Niestety taki urok forum, że niezadowolonych pełno. Kiedyś Wszyscy do Tomanka jeździli, a teraz jest be. Na Carosa masz przykłady powyżej,Mirek też niedobry.Auto Rap na terenowej-pewnie zaraz napiszesz,że też polecam za często a też ostatnio ktoś się na niego żalił??

__________________
Czego prócz śmierci boimy się najbardziej?
Uszczelki pod głowicą

Ostatnio edytowane przez Marek ; 01-06-2017 o 07:05
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-06-2017, 08:33   #12
Luttek
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 20-02-2015
Skąd: Wrocław
Model: Focus mk1 kombi
Silnik: 1.6 PB 100KM
Rocznik: 2004
Postów: 248
Domyślnie Odp: Sprawdzenie poduszek w Mondeo gdzie ?

Potrafię przeprosić gdy coś zrobię nie tak.
Ale w tym wypadku nie mam za co.
Faktycznie, w tym temacie nie napisałeś o Mirku – za to w temacie o którym sam wspominasz, tzn. „Warsztat we Wrocławiu” widzę to o czym napisałem – co drugi post „Mirek” „Mirek” – i o tym pisałem. Faktycznie, przyłapałeś mnie – mam za co przepraszać :-)
Mnie tylko chodzi o pewnego rodzaju uczciwość.
Podsyłasz jakieś linki, na poparcie swojej tezy, ale słabo Ci poszło – a może po prostu nie było odpowiedniej bazy na forum żebyś mógł ją udowodnić ?
Zatem konkretnie:
- link pierwszy, dobrze mi znany temat, bo sam uczestniczyłem w tej dyskusji, gdzie „niezadowolony” klepał bzdury że nie mają wyciskarki do „cukierków”. Napisałem, i nie tylko ja, że to bzdura, bo sam wymieniałem cukierek u nich chwilę wcześniej i mieli… W ¾ postów w tym temacie ludzie chwalili i polecali warsztat, ale Ty wyciągnąłeś jeden bzdurny, człowieka, który pewnie nie dogadał się z serwisem i nie wiedział o czym pisze.
- link drugi, post jakiejś frustratki, sprzed 10 lat (!!!!) która na tym forum napisała 3 posty, a w temacie na pytanie o co konkretnie poszło, już nie odpisała. Również w tym temacie większość polecała ten warsztat, choć ktoś tam wspominał o jakichś niedociągnięciach to i tak sam polecał.
- link trzeci, gdzie „niezadowolony” narzekał na ceny. A tak naprawdę chodzi o to że Caros przy każdej robocie przestrzega procedur Forda i np. przy rozrządzie wymienia koła ebonitowe na metalowe, tak jak zaleca Ford. Stąd te koszty. Itp. itd. Również w tym temacie większość polecała ten warsztat, ale Ty klasycznie wstrzeliłeś się polecając Mirka.
Zatem, bądźmy poważni, czytajmy i wyciągajmy sami wnioski, kto co i jak pisze.
Naprawdę sądzisz że mam za co przepraszać?
I kończąc. Pan Andrzej z Terenowej – może i ktoś narzekał, nie zwróciłem uwagi, zwróciłem za to uwagę że polecali i narzekali że „zapchany”.
Pan Mirek, zdania nie zmieniam że to dobry chłop, ale dla mnie nie do przyjęcia jest rzucanie słuchawką, nie odbieranie, nie oddzwanianie, obiecywanie że zrobię, odezwię się – i nic z tego nie wynika.
Może się mylę, ale chyba widzę w Twoim poście jakiś atak na siebie, ale nie zamierzam wdawać się i rozkręcać ****oburzy. Pozdrawiam serdecznie.
Luttek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-06-2017, 08:42   #13
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: Sprawdzenie poduszek w Mondeo gdzie ?

Cytat:
Napisał Luttek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
„niezadowolony” klepał bzdury że nie mają wyciskarki do „cukierków”.
Skoro mu powiedzieli,że nie mają to co miał napisać?

Poza tym te tematy są potwierdzeniem mojego poprzedniego postu o narzekaniu na Caros.

Podsumowując...Ty możesz polecać w co drugim poście Caros i jest ok. a do mnie się przypieprzasz, że polecam choć tego nigdzie nie napisałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Brawo Ty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jak już chcesz być taki skrupulatny to zobacz z kiedy są moje posty i czy tylko Mirka polecam bo jak możesz zauważyć po poprzednich tematach nie tylko o nim mam dobre zdanie.
Poza tym mało mnie interesuje co robi Caros podczas wymiany i ile za to kasuje. Napisałem,że były narzekania swego czasu i to się potwierdza. Jak widać bardzo Cię to boli...
__________________
Czego prócz śmierci boimy się najbardziej?
Uszczelki pod głowicą
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-06-2017, 08:47   #14
Luttek
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 20-02-2015
Skąd: Wrocław
Model: Focus mk1 kombi
Silnik: 1.6 PB 100KM
Rocznik: 2004
Postów: 248
Domyślnie Odp: Sprawdzenie poduszek w Mondeo gdzie ?

Cytat:
Podsumowując...Ty możesz polecać w co drugim poście Caros i jest ok. a do mnie się przypieprzasz, że polecam choć tego nigdzie nie napisałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Brawo Ty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak, w tym miejscu przyznaję Ci rację i przepraszam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Jak już chcesz być taki skrupulatny to zobacz z kiedy są moje posty i czy tylko Mirka polecam bo jak możesz zauważyć po poprzednich tematach nie tylko o nim mam dobre zdanie.
Wiem.
Luttek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-06-2017, 11:19   #15
kosteg
ford::professional
 
Avatar kosteg
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 28-03-2008
Skąd: Wrocław -> blachy LB ;)
Model: BMW 3 touring
Silnik: 2.0 D
Rocznik: 05'
Postów: 1,726
Domyślnie Odp: Sprawdzenie poduszek w Mondeo gdzie ?

Coraz dziwniejsze dyskusje powstają wokół polecania warsztatów.

Rozumiem, że możecie mieć odmienne zdanie ale takie przepychanki absolutnie niczemu nie służą. Jesteśmy wszyscy po jednej stronie barykady (jako klienci) i powinniśmy możliwie obiektywnie wypisywać opinie i tyle. Wnioski mogą wyciągnąć sobie osoby to przeglądające...
__________________
Ford Mondeo Kombi 93' 1.8b+LPG -> oddał za mnie życie
Saab 9-5 SportKombi Vector v6 3.0 TiD 02' -> trudna miłość ...
Ford Mondeo Kombi 05'/06' 2.0 TDCi -> weryfikator cierpliwości
kosteg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-06-2017, 11:31   #16
Luttek
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 20-02-2015
Skąd: Wrocław
Model: Focus mk1 kombi
Silnik: 1.6 PB 100KM
Rocznik: 2004
Postów: 248
Domyślnie Odp: Sprawdzenie poduszek w Mondeo gdzie ?

Cytat:
Napisał kosteg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Coraz dziwniejsze dyskusje powstają wokół polecania warsztatów.

Rozumiem, że możecie mieć odmienne zdanie ale takie przepychanki absolutnie niczemu nie służą. Jesteśmy wszyscy po jednej stronie barykady (jako klienci) i powinniśmy możliwie obiektywnie wypisywać opinie i tyle. Wnioski mogą wyciągnąć sobie osoby to przeglądające...
Ależ ja uważam dokładnie tak samo.
Nie chcę się z nikim przepychać. Po prostu lekko mnie zirytowało zdanie że "narzekano" na Carosa, na podstawie paru bzdurnych wpisów, które i tak znam.
Żeby nie było, nie jestem właścicielem, nie mam tam kolegów itp.
Chodziło tylko o jakiś obiektywizm i miarę rzeczy.
Luttek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-06-2017, 13:32   #17
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: Sprawdzenie poduszek w Mondeo gdzie ?

Czy były narzekania? BYŁY! Do tego odnosił się mój post.
Wrzuciłem linki tylko do trzech tematów na szybko i zapewne więcej też się znajdzie o nich w innych tematach tak samo jak o każdym innym mechaniku.
Idealnych nie ma.
Również napiszę, że nie mam żadnych korzyści z polecania konkretnych warsztatów. Wszystkie opinie są po oddaniu tam aut do naprawy, a przez kilkanaście lat i około 10 fordów trochę się te złomy pierniczyły. Chciałem/nie chciałem poznałem większość zakładów.

Do Carosa nie dotarłem ale na Warsztatowej przed Carosem jest Auto-Zone i też polecałem bo akurat z polecenia namiar dostałem
__________________
Czego prócz śmierci boimy się najbardziej?
Uszczelki pod głowicą
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-06-2017, 21:05   #18
Luttek
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 20-02-2015
Skąd: Wrocław
Model: Focus mk1 kombi
Silnik: 1.6 PB 100KM
Rocznik: 2004
Postów: 248
Domyślnie Odp: Sprawdzenie poduszek w Mondeo gdzie ?

Koniec tego sporu :-)

Ostatnio edytowane przez Luttek ; 02-06-2017 o 05:11
Luttek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:26.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.