Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kosmetyka samochodowa
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-08-2015, 10:42   #31
custom
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-01-2014
Model: RS6 4B , Octavia 3 RS 2.0TSI
Silnik: 4.2 BItURBO, 2,0tsi
Rocznik: 2002,2014
Postów: 21
Domyślnie Odp: Pielęgnacja kokpitu Mondeo mk4

najlepszym rozwiązaniem do wyczyszczenia plam po praniu jest użyć tego płynu do prania na mikrofibrze następnie APC I jakiś dresing.
do s-maxa teraz używam mainz cherish matt look - fajny przyjemny zapach trzyma min miesiąc i nareszcie prawie matt

custom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-10-2015, 20:08   #32
bruneros
ford::advanced
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 17-02-2014
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4 2.0 TDCI Ghia
Silnik: 2.0 TDCI 140KM
Rocznik: 2009
Postów: 203
Domyślnie Odp: Czyszczenie kokpitu

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie pisałbym gdybym nie wiedział co jest dobre Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. no i oczywiście sam używam od ponad 3 lat .
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
A czy allegro czy sklep detalingowy .... wybieraj sam
Przetestowałem ten preparat na kokpit i plastiki mondeo mk4... dziala zejeeefajnie. rewelacja. bardzo wydajny. polecam.
bruneros jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2017, 08:38   #33
koval1980
ford::average
 
Avatar koval1980
 
Imię: Radzio
Zarejestrowany: 19-03-2017
Skąd: CNA
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2007/2008
Postów: 197
Domyślnie Odp: Pielęgnacja kokpitu Mondeo mk4

Odkopię temat ... MK4 Titanium.

Umyłem kokpit SG Lime APC i chciałem położyć Mainz Cherish, ale efektu brak. No to wziąłem MadCow Mango i też nic, ani lepiej ani gorzej, ani ciemniej, ani jaśniej. Na twardych tworzywach drzwi owszem, pięknie się zaczerniło, ale kokpit i góra przednich drzwi to jakieś tworzywo z pianki. Czym to potraktować, żeby się lekko chociaż zaciemniło. PB NL lub Zymol się przyjmnie? PB NL miałem w Volvo, ale jak tylko kropelka deszczu spadła to juz było widać, więc zrezygnowałem z tego produktu. Zymola nie miałem, ale Nielsen faktycznie był fajny.
koval1980 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2017, 09:23   #34
jagmar
ford::average
 
Avatar jagmar
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 18-01-2014
Model: Mondeo Mk5 Titanium
Silnik: 2.0 EB
Rocznik: 2018
Postów: 58
Domyślnie Odp: Pielęgnacja kokpitu Mondeo mk4

Cytat:
Napisał koval1980 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Odkopię temat ... MK4 Titanium.

Umyłem kokpit SG Lime APC i chciałem położyć Mainz Cherish, ale efektu brak. No to wziąłem MadCow Mango i też nic, ani lepiej ani gorzej, ani ciemniej, ani jaśniej. Na twardych tworzywach drzwi owszem, pięknie się zaczerniło, ale kokpit i góra przednich drzwi to jakieś tworzywo z pianki. Czym to potraktować, żeby się lekko chociaż zaciemniło. PB NL lub Zymol się przyjmnie? PB NL miałem w Volvo, ale jak tylko kropelka deszczu spadła to juz było widać, więc zrezygnowałem z tego produktu. Zymola nie miałem, ale Nielsen faktycznie był fajny.
PB NL przyciemnia najmocniej - ale tak jak piszesz po kontakcie z wodą robią się białe plamy... Zymol przyciemnia mniej i ma (moim zdaniem) niezbyt fajny zapach...
jagmar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2017, 12:38   #35
koval1980
ford::average
 
Avatar koval1980
 
Imię: Radzio
Zarejestrowany: 19-03-2017
Skąd: CNA
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2007/2008
Postów: 197
Domyślnie Odp: Pielęgnacja kokpitu Mondeo mk4

Cytat:
Napisał jagmar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
PB NL przyciemnia najmocniej - ale tak jak piszesz po kontakcie z wodą robią się białe plamy... Zymol przyciemnia mniej i ma (moim zdaniem) niezbyt fajny zapach...
Tak, ale czy na kokpicie też jest widoczny efekt?
koval1980 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2017, 14:23   #36
jagmar
ford::average
 
Avatar jagmar
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 18-01-2014
Model: Mondeo Mk5 Titanium
Silnik: 2.0 EB
Rocznik: 2018
Postów: 58
Domyślnie Odp: Pielęgnacja kokpitu Mondeo mk4

tak oczywiście, że jest... chociaż u siebie w fordzie testuje różne produkty bo ciężko mi znaleźć taki produkt, który będzie mi odpowiadał...

w Audi PB NL robił świetną robotę... w fordzie już nie tak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jagmar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2017, 18:39   #37
koval1980
ford::average
 
Avatar koval1980
 
Imię: Radzio
Zarejestrowany: 19-03-2017
Skąd: CNA
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2007/2008
Postów: 197
Domyślnie Odp: Pielęgnacja kokpitu Mondeo mk4

No właśnie w Volvo też miałem kilka i wszystkie były dobre, ale w MK4 znowu mam kupować i testować? PB NL nie ma już testerów, więc albo całość albo odkupić? Czy ktoś innego coś?
koval1980 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-06-2017, 21:31   #38
ratmed24
ford::advanced
 
Avatar ratmed24
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 27-11-2012
Skąd: Nowa Sól
Model: było MDO MK1 HB Citreen Geel RS & mk2 TD -jest Fokus mk2 lift GHIA sedan
Silnik: 2,0 TDCI 136KM
Rocznik: 2008r
Postów: 251
Domyślnie Odp: Pielęgnacja kokpitu Mondeo mk4

polecam kosmetyki z abdl lub TK -czyli APC do czyszczenia plus dressing do zabezpieczenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. właśnie testuje w mk1 i mk2 i rewelka do tego co używałem wcześniej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________

było mdo mk1 td, mk1 citrine geel 1,8b, mk2 kombi 1,8td
jest Fokus mk2 2008 2,0TDCI GHIA
ratmed24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2017, 05:02   #39
rumunn95
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pielęgnacja kokpitu Mondeo mk4

Używam PB NL robi świetną robotę lecz na siedzeniach skórzanych zostają jakieś plamki w miejscach zagięcia

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-06-2017, 05:47   #40
rav 75
ford::professional
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 16-03-2016
Skąd: uć
Model: ford focus 3 i pół
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2017
Postów: 1,163
Domyślnie Odp: Pielęgnacja kokpitu Mondeo mk4

Lepszym wyborem od PB NL jest (w moim przekonaniu) Gyeon Preserve
rav 75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:16.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.