Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-03-2018, 22:23   #11
peteypee
ford::professional
 
Zarejestrowany: 13-07-2014
Skąd: KRK
Model: Mondeo MK3/ mk4/ Jag XF
Silnik: 2.0, 2.0 Pb/ 4.2SC Pb+LPG
Rocznik: 2002 / 2008 / 2010
Postów: 1,295
Domyślnie Odp: Doświetlanie zakrętów czy można przerobić?

Tez nie wiem jaka to oszczędność...z doświadczenia wiem ze rzadko używane zenony prędzej/czesciej padają (przetwornice). Co do doswietlania to jak koledzy pisali one swieca w bok wiec jako drl słabo się spisza bo od przodu praktycznie ich nie widać. Albo w długie modul albo w halogeny lub dołożyć jakieś drl. Osobiście gdybym miał zakładać drl to zrobiłbym to na halogenach z modułem żeby świeciły słabiej ale ja wole skandynawskie i nie oszczędzam swoich zenonowGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

peteypee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2018, 22:31   #12
adamze27
ford::beginner
 
Avatar adamze27
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 21-01-2018
Skąd: Puck
Model: Mondeo MkV
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2016
Postów: 0
Domyślnie Odp: Doświetlanie zakrętów czy można przerobić?

Cytat:
Napisał peteypee Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale ja wole skandynawskie i nie oszczędzam swoich zenonow
ksenon zapala ci się przed odpaleniem samochodu czy po?
adamze27 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-03-2018, 22:37   #13
peteypee
ford::professional
 
Zarejestrowany: 13-07-2014
Skąd: KRK
Model: Mondeo MK3/ mk4/ Jag XF
Silnik: 2.0, 2.0 Pb/ 4.2SC Pb+LPG
Rocznik: 2002 / 2008 / 2010
Postów: 1,295
Domyślnie Odp: Doświetlanie zakrętów czy można przerobić?

Przed. Wkurzające trochę ale da się z tym żyć. Czekam na kabel i będę próbował przełączyć albo aktualizować modul żeby zalaczaly się po uruchomieniu. Puki co z automatu jak wsiadam najpierw włączam postoje a jak odpalę to światła.
peteypee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-03-2018, 01:17   #14
atari
ford::professional
 
Zarejestrowany: 30-08-2008
Skąd: Szczecin
Model: mondeo
Silnik: 2.0 TDCI 140KM -> 163KM
Rocznik: 2011
Postów: 1,097
Domyślnie Odp: Doświetlanie zakrętów czy można przerobić?

tego chyba zadnym kablem nie zmienisz, jesli jedziesz na automacie to zawsze zapalaja sie przed, niestety...
atari jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-03-2018, 07:57   #15
adamze27
ford::beginner
 
Avatar adamze27
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 21-01-2018
Skąd: Puck
Model: Mondeo MkV
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2016
Postów: 0
Domyślnie Odp: Doświetlanie zakrętów czy można przerobić?

Cytat:
Napisał peteypee Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przed. Wkurzające trochę ale da się z tym żyć. Czekam na kabel i będę próbował przełączyć albo aktualizować modul żeby zalaczaly się po uruchomieniu. Puki co z automatu jak wsiadam najpierw włączam postoje a jak odpalę to światła.
też tak mam i też odpalam na postojowych bo szkoda ksenonów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dziwne jest to ze w innych samochodach zauważyłem że światła odpalają się po 2-3 sekundach od startu silnika a tutaj lipa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. poza tym przy odpalaniu na 0 światłą mi się nie samopoziomują
adamze27 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-03-2018, 08:11   #16
peteypee
ford::professional
 
Zarejestrowany: 13-07-2014
Skąd: KRK
Model: Mondeo MK3/ mk4/ Jag XF
Silnik: 2.0, 2.0 Pb/ 4.2SC Pb+LPG
Rocznik: 2002 / 2008 / 2010
Postów: 1,295
Domyślnie Odp: Doświetlanie zakrętów czy można przerobić?

Z poziomowaniem nie mam problemów czy na na skandynawskich "0" czy na zwykłych, auto...czy tez włącze po odpaleniu po prostu jak włącze zenona to się poziomuje. Skandynawskich nie wyłączam bo na nich głównie jezdzę. Na auto przełączam tylko do mycia lampGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gdzieś czytałem na forum że da się to zmienić tylko zdaje się trzeba albo aktualizowąć którys moduł albo przestawić w ccc, pewnie jedno i drugie. Przyznam że to najlepsze wyjście bo jakoś specjalnie nie oszczedzam świateł ale wkurza to czasami. ostatnio jak włacze zapłon to czekam na poziomowanie (jak odpale w trakcie to nie wypoziomują się) i wtedy odpalam.

Ostatnio edytowane przez peteypee ; 28-03-2018 o 10:20
peteypee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:16.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.