Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford C-MAX

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-01-2017, 23:24   #1
LesiuLesiu
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-10-2008
Model: C-max Ghia
Silnik: 1,8 Tdci
Rocznik: 2008
Postów: 12
Domyślnie Czy były dostepnę mocowania isofix w przednim fotelu pasażera?

Witam.
Czy w c-maxie z 2008 były dostepnę mocowania isofix w przednim fotelu pasażera? Z tyłu na skrajnych fotelach mocowania są pod tapicerką (trzeba ją naciąć lub odchylić). Jak jest z przodu? Może ktoś ma oryginalnie mocowania na wierzchu?

Pozdrawiam


Ostatnio edytowane przez wojtekn ; 26-01-2017 o 12:29
LesiuLesiu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2017, 23:40   #2
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 16,987
Domyślnie Odp: Isofix

Cytat:
Napisał LesiuLesiu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Jak jest z przodu? ...
Nigdy nie było i technicznie niewykonalne.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2017, 12:22   #3
knt999
ford::beginner
 
Avatar knt999
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 29-04-2013
Skąd: Ruda Śląska
Model: MONDEO Titanium X
Silnik: 2.0 tdci 140KM
Rocznik: 2008
Postów: 22
Domyślnie Odp: Isofix

Cytat:
Napisał LesiuLesiu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam.
Czy w c-maxie z 2008 były dostepnę mocowania isofix w przednim fotelu pasażera? Z tyłu na skrajnych fotelach mocowania są pod tapicerką (trzeba ją naciąć lub odchylić). Jak jest z przodu? Może ktoś ma oryginalnie mocowania na wierzchu?

Pozdrawiam
A masz w ogóle wyłącznik poduszki pasażera - że chciałbyś na tym fotelu montować fotelik?
knt999 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2017, 00:20   #4
LesiuLesiu
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-10-2008
Model: C-max Ghia
Silnik: 1,8 Tdci
Rocznik: 2008
Postów: 12
Domyślnie Odp: Czy były dostepnę mocowania isofix w przednim fotelu pasażera?

Wyłącznika w tym momencie nie mam. Miał to być kolejny etap w przypadku kiedy "znalazły" by się mocowania z przodu.
LesiuLesiu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-05-2020, 20:25   #5
ChceMiecCMAXa
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 20-11-2017
Model: C-Max
Silnik: 1.8L Duratec HE PFI
Rocznik: 2007
Postów: 241
Domyślnie Czy moje fotele posiadają ISOFIX?

Przyszedł ten czas, kiedy muszę kupić fotelik samochodowy dla swojej pociechy. Chcę kupić fotelik z ISOFIX tylko nie wiem czy moje tylne fotele posiadają haki na montaż. Wiem, że haki znajdują się za warstwą materiału, który trzeba naciąć i zamontować specjalne nakładki, ale jak się upewnić czy moje fotele posiadają owe haki? Czy po numerze VIN, wyposażeniu, organoleptycznie? Samochód to C-Max 2007r FL wersja TITANIUM ( o ile to ma znaczenie, bo może fotele z ISOFIX były jako możliwość doposażenia, a nie standard? )
ChceMiecCMAXa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-05-2020, 16:11   #6
ChceMiecCMAXa
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 20-11-2017
Model: C-Max
Silnik: 1.8L Duratec HE PFI
Rocznik: 2007
Postów: 241
Domyślnie Odp: Czy były dostepnę mocowania isofix w przednim fotelu pasażera?

Odpowiem sobie sam, moje fotele posiadają haki ISOFIX. Dla innych, możecie to sprawdzić po przez demontaż listwy pod siedliskiem, trochę nadłamał się plastik ale trzema nadal.
ChceMiecCMAXa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-05-2020, 02:47   #7
EbbeSand
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 23-10-2015
Skąd: Wrocław
Model: Fiesta ST 1.6 Ti-VCT / C-MAX 1.8 FlexiFuel
Silnik: 1.6 / 1.8
Rocznik: 2011 / 2009
Postów: 7
Domyślnie Odp: Czy moje fotele posiadają ISOFIX?

Cytat:
Napisał ChceMiecCMAXa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przyszedł ten czas, kiedy muszę kupić fotelik samochodowy dla swojej pociechy. Chcę kupić fotelik z ISOFIX tylko nie wiem czy moje tylne fotele posiadają haki na montaż. Wiem, że haki znajdują się za warstwą materiału, który trzeba naciąć i zamontować specjalne nakładki, ale jak się upewnić czy moje fotele posiadają owe haki? Czy po numerze VIN, wyposażeniu, organoleptycznie? Samochód to C-Max 2007r FL wersja TITANIUM ( o ile to ma znaczenie, bo może fotele z ISOFIX były jako możliwość doposażenia, a nie standard? )
witaj
My mamy z 2008 w wersji titanium i mocowania sa ukryte w fotelach
W ASO za montaz wzieli o ile pamietam 150 zl + zestaw montazowy , tak ze oni wzieli dopowiedzialnosc jak by cos nie pyklo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

zawsze mozesz zadzwonic i sie spytac ile by to kosztowalo i sami sprawdza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
EbbeSand jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-05-2020, 12:30   #8
Petru23
ford::advanced
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 12-04-2015
Skąd: Kielce
Model: Focus C-Max
Silnik: 2.0L Duratec-HE PFI 145KM
Rocznik: 2006
Postów: 378
Domyślnie Odp: Czy były dostepnę mocowania isofix w przednim fotelu pasażera?

Nic nie trzeba nacinac
Ja z naciętymi fotelami podjechał kupić fotelik a koleś wsadzil palca z boku i odchylil materiał wraz z obiciem. I ucho isofix praktycznie całe na wierzchu.
Odbiorę jutro Forda od mecha to zdjęcie zrobię.
Petru23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-05-2020, 11:31   #9
ChceMiecCMAXa
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 20-11-2017
Model: C-Max
Silnik: 1.8L Duratec HE PFI
Rocznik: 2007
Postów: 241
Domyślnie Odp: Czy moje fotele posiadają ISOFIX?

Cytat:
Napisał EbbeSand Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
witaj
My mamy z 2008 w wersji titanium i mocowania sa ukryte w fotelach
W ASO za montaz wzieli o ile pamietam 150 zl + zestaw montazowy , tak ze oni wzieli dopowiedzialnosc jak by cos nie pyklo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

zawsze mozesz zadzwonic i sie spytac ile by to kosztowalo i sami sprawdza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rozumiem, że 150 zł za założenie tego "Oryginalny zestaw wykończeniowy" jak na tym zdjęciu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A jak poradziliście sobie z schowkiem pod nogami? Kolega w S-Maxie włożył kawał grubej deski, bo ma taki fotelik ISOFIX, który stopą opiera się o podłogę. Nie wiem czy wszystkie foteliki takie są.

Bump:
Cytat:
Napisał Petru23 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nic nie trzeba nacinac
Ja z naciętymi fotelami podjechał kupić fotelik a koleś wsadzil palca z boku i odchylil materiał wraz z obiciem. I ucho isofix praktycznie całe na wierzchu.
Odbiorę jutro Forda od mecha to zdjęcie zrobię.
Z chęcią to zobaczę, bo jakoś nie wyobrażam sobie tego, aby to wyglądało za "ładnie", estetycznie.
ChceMiecCMAXa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-05-2020, 12:53   #10
Petru23
ford::advanced
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 12-04-2015
Skąd: Kielce
Model: Focus C-Max
Silnik: 2.0L Duratec-HE PFI 145KM
Rocznik: 2006
Postów: 378
Domyślnie Odp: Czy były dostepnę mocowania isofix w przednim fotelu pasażera?

Nogę fotelika opiera się o dno schowka. Jak policja zobaczy, że jest na desce to będzie problem. Podczas uderzenia działają takie siły, że deska może strzelić.

Zaraz zrobię zdjęcia. I nie, nie wygląda to źle bo fotelik zasłania, przynajmniej ten co ja mierzyłem.

Prosze
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Petru23 ; 30-05-2020 o 14:10
Petru23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:14.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.