Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|podkarpacka

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-07-2016, 01:08   #11
hoho99
ford::amateur
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 28-05-2016
Skąd: Rzeszów
Model: MKIV
Silnik: TDCi 2.0
Rocznik: 2011
Postów: 3
Domyślnie Odp: Myjnia ręczna Rzeszów

Cytat:
Napisał psylo_rz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moja procedura trwa kilka minut dłużej niż standardowe mycie
O dzięki! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Brzmi to rozsądnie, przetestuje napewno.

hoho99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-07-2016, 16:31   #12
psylo_rz
ford::amateur
 
Avatar psylo_rz
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 04-09-2015
Skąd: Rzeszów
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 Duratec 145 KM
Rocznik: 2008
Postów: 6
Domyślnie Odp: Myjnia ręczna Rzeszów

Cytat:
Napisał weuek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Podziwiam szybkość. Dla mnie to nieosiągalne.
Robię to tak często, że już chyba nabrałem wprawy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mondziaka oblatuję K2 Spectrumem i Shiny Garage Black 2 Black w około 10 minut właśnie.

Cytat:
Napisał cudaczek17 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja nie lubię się spieszyć,ale trochę wolniej.Wtedy zrobić wolniej a dokładnie i dobrze.Żeby zrobić dokładnie całe auto z odkurzaniem,umyciem i osuszeniem oraz kosmetyką to w 10 minut tego nie zrobisz samGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oj racja, sam jak się nie śpieszę to potrafię 3h spędzić na placu obok myjni. No cóż, jedni łowią ryby a inni dbają o auta dla "odmóżdżenia" po ciężkim tygodniu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
PS. te 10 minut, o których pisałem to tylko nałożenie QD i dressingu, nie uwzględnia mycia, osuszenia itd.

Ostatnio edytowane przez psylo_rz ; 10-07-2016 o 16:40
psylo_rz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-07-2016, 11:16   #13
cudaczek17
ford::average
 
Avatar cudaczek17
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 07-06-2013
Skąd: Rzeszów
Model: FOCUS C MAX
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 72
Domyślnie Odp: Myjnia ręczna Rzeszów

Cytat:
Napisał psylo_rz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Robię to tak często, że już chyba nabrałem wprawy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mondziaka oblatuję K2 Spectrumem i Shiny Garage Black 2 Black w około 10 minut właśnie.



Oj racja, sam jak się nie śpieszę to potrafię 3h spędzić na placu obok myjni. No cóż, jedni łowią ryby a inni dbają o auta dla "odmóżdżenia" po ciężkim tygodniu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
PS. te 10 minut, o których pisałem to tylko nałożenie QD i dressingu, nie uwzględnia mycia, osuszenia itd.
Zgadzam się z tobą że pobyt na myjni działa odstresowująco na człowieka.Ale kiedy autko gotowe po umyciu i kosmetyce to nawet przy zmęczeniu daje dużo frajdy i zadowolenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja zawsze dbam żeby autko było czyste i pachnące, no oczywiście bez przesady. Lepsze samopoczucie podczas jazdy to rzecz bezcenna. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
cudaczek17 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2019, 14:06   #14
groznalola
ford::amateur
 
Imię: Kornelia
Zarejestrowany: 19-12-2019
Skąd: Kraków
Model: Ford Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 0
Angry Odp: Myjnia ręczna Rzeszów

Cytat:
Napisał psylo_rz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moja procedura trwa kilka minut dłużej niż standardowe mycie, więc oczywiście nie stosuję jej kiedy do stanowiska jest kolejka. Raczej preferuję jeździć na [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] wtedy, kiedy jest pusto. Wygląda to tak:

1) Standardowe mycie ciepłą wodą z proszkiem
2) Spłukanie
3) Spryskanie auta wodą z proszkiem raz jeszcze
4) Następnie swoją własną czystą rękawicą myję nadwozie i szczotką felgi
5) Spłukuję po raz kolejny
6) Wosk na ciepło + osmoza

Dalsze kroki mogą być wykonane poza stanowiskiem do mycia:
7) Osuszanie ręcznikiem fluffy
8 ) Jeśli czas na to pozwala (dodatkowe ~10 minut) nakładam quick detailera i dressing na opony

...i to wszystko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jakby coś to kompletnie nie polecam używania szczotek na myjniach samoobsługowych - tych szczotek z pianą. Ludzie nie czytają i myją tym koła, przez co do szczotki wpadają kamyczki a potem rysują auto... ech.



A ja mam inne pytanie, też o Rzeszów. Która myjnia w Rzeszowie ma ten system, że w nocnych godzinach tj. po 22 wydłuża czas mycia za zł?
groznalola jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-09-2020, 15:41   #15
tyreek
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 03-09-2020
Model: Ford Focus
Silnik: 2,0
Rocznik: 2015
Postów: 2
Domyślnie Odp: Myjnia ręczna Rzeszów

Ja korzystam z tej niedawno otwartej na stacji paliw Watkem przy ul.Armii Krajowej i jest ok.
tyreek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-03-2021, 08:00   #16
Ralphvon
ford::amateur
 
Avatar Ralphvon
 
Imię: Ralph
Zarejestrowany: 28-02-2021
Skąd: Rzeszów
Model: Mondeo
Silnik: 1,5 EcoBoost
Rocznik: 2017
Postów: 0
Domyślnie Odp: Myjnia ręczna Rzeszów

Spróbujcie tej przy serwisie MBM, ul. Niepodległości. Wg mnie jest ok.
Ralphvon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:44.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.