Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|zachodniopomorska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 31-07-2016, 15:31   #21
Okruszon
ford::amateur
 
Avatar Okruszon
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 04-08-2015
Skąd: ZST
Model: S-max
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2006
Postów: 3
Domyślnie Odp: Aktywacja tempomatu Mondeo MK4 - Szczecin

Poczekam z tym na po urlopie bo teraz brakuje mi doby :/

Okruszon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2016, 18:51   #22
mefisto72
ford::average
 
Imię: Darth Mondeo
Zarejestrowany: 08-08-2012
Skąd: Gryfino-Pniewo
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2000cm benzin/lpg
Rocznik: 2012
Postów: 91
Domyślnie Odp: Aktywacja tempomatu Mondeo MK4 - Szczecin

Chyba w Szczecinie nie mamy magika do tych tematówGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mefisto72 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2016, 19:01   #23
Tvvardy
ford::professional
 
Avatar Tvvardy
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 28-05-2012
Skąd: Szczecin
Model: OOOO A6
Silnik: V6
Rocznik: Adekwatny do wieku
Postów: 1,761
Domyślnie Odp: Aktywacja tempomatu Mondeo MK4 - Szczecin

Cytat:
Napisał mefisto72 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chyba w Szczecinie nie mamy magika do tych tematówGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak nie jak tak. Pewne rzeczy robię ja.

Ostatnio edytowane przez Tvvardy ; 31-07-2016 o 19:40
Tvvardy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2016, 19:09   #24
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,161
Domyślnie Odp: Aktywacja tempomatu Mondeo MK4 - Szczecin

Cytat:
Napisał Okruszon Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Powiedzcie czy jest ktoś bliżej kto mógł by się tym zająć
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ..... masz w kilka min opanowane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-08-2016, 06:32   #25
AdamJ.
ford::advanced
 
Avatar AdamJ.
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-09-2010
Skąd: Szczecin
Model: BMW E38 - siódema ;)
Silnik: 3,5 V8
Rocznik: 1998
Postów: 371
Domyślnie Odp: Aktywacja tempomatu Mondeo MK4 - Szczecin

Cytat:
Napisał mefisto72 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chyba w Szczecinie nie mamy magika do tych tematówGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U Nas tez wykonasz taka usługę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Gdyby Bóg wolał przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach.
"...Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."Colin McRae
AdamJ. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-08-2016, 14:04   #26
Okruszon
ford::amateur
 
Avatar Okruszon
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 04-08-2015
Skąd: ZST
Model: S-max
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2006
Postów: 3
Domyślnie Odp: Aktywacja tempomatu Mondeo MK4 - Szczecin

Cytat:
Napisał AdamJ. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U Nas tez wykonasz taka usługę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No to chyba zostanie wycieczka do ZS.. niestety raczej już po urlopie bo póki co brakuje kilku godzin na dobę żeby się ogarnąć ze wszystkim :/ Chyba, że jest opcja wieczorową porą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Okruszon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-02-2018, 21:17   #27
Nawitel
ford::amateur
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 04-02-2018
Skąd: Gorzow
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2011
Postów: 5
Domyślnie Odp: Aktywacja tempomatu Mondeo MK4 - Szczecin

Witam , jestem z Gorzow Wlkp. Czy jest ktoś w mojej okolicy kto mógłby pomoc w montażu tempomatu, nie posiadam jeszcze części, jedynie dobre chęci i trochę groszaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ford Mondeo Mk4 2010 po lifcie
Nawitel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-02-2018, 21:43   #28
kirhoff
FCP member
 
Avatar kirhoff
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 08-06-2012
Skąd: Kamień Pomorski
Model: kuga
Silnik: 2.0 TDCI 140>163
Rocznik: 2010
Postów: 468
Domyślnie Odp: Aktywacja tempomatu Mondeo MK4 - Szczecin

Cytat:
Napisał Nawitel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam , jestem z Gorzow Wlkp. Czy jest ktoś w mojej okolicy kto mógłby pomoc w montażu tempomatu, nie posiadam jeszcze części, jedynie dobre chęci i trochę groszaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ford Mondeo Mk4 2010 po lifcie
Musisz zakupić przyciski tempomatu on/off poszukaj tu na forum w dziale sprzedam lub na znanym portalu aukcyjnym.Później zapraszam na montaż i aktywację.
kirhoff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2018, 07:56   #29
Nawitel
ford::amateur
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 04-02-2018
Skąd: Gorzow
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2011
Postów: 5
Domyślnie Odp: Aktywacja tempomatu Mondeo MK4 - Szczecin

Znalazłem przyciski z 2008 r w opisie aukcji jest napisane ze pasuje do modelu przed i po liftingu, przyciski on off czy to możliwe?
Nawitel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-02-2018, 09:52   #30
krystianen
FCP member
 
Avatar krystianen
 
Imię: Krystian
Zarejestrowany: 30-04-2013
Skąd: Poznań - Swarzędz
Model: Ford FOCUS MK3
Silnik: 2.0 TDCi 163KM - POWERSHIFT
Rocznik: 2013
Postów: 663
Domyślnie Odp: Aktywacja tempomatu Mondeo MK4 - Szczecin

Klawisze dziala albo z poliftem albo z przedliftem nie ma universalnych. Mam klawisze do twojego auta. Jak chcesz moge zrobic komplet klawisze+montaz+aktywacja.
__________________
Fordplus.pl
IDS | GFDRS | UCDS - Doposażanie | Programownie sterowników | IMMO // WSZYSTKIE MODELE EUROPA-USA
////// ZMIANA MOCY - MONTAŻ TEMPOMATU - SPOLSZCZENIA - NAWIGACJE - PRZERÓBKI LAMP //////

609 535 500 | krystian@fordplus.pl
krystianen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:41.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.