Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-02-2020, 23:02   #11
Matych
ford::expert
 
Avatar Matych
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 13-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 2.0TDCI PS 209 by HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 3,755
Domyślnie Odp: Jak sprawdzić czy posiadam active noise control ANC

Cytat:
Napisał mondeo70235 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja mam i nie są wyczuwalne ręką jak zamawiałem to dostałem w pakiecie
Tak to ciekawe, zważywszy że były montowane wtedy tylko w Vignale.

Matych jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2020, 23:07   #12
Kamil19961996
ford::amateur
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 24-02-2020
Skąd: Szczecin
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0 tdci 150km
Rocznik: 2015
Postów: 5
Domyślnie Odp: Jak sprawdzić czy posiadam active noise control ANC

WF0FXXWPCFFM75432
U mnie w rodzinie posiadamy 2 mondziakia, obydwa z radiem sony i navi lecz tylko jeden ma klejone szyby, obydwa wersja titanium
Kamil19961996 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-02-2020, 10:01   #13
Matych
ford::expert
 
Avatar Matych
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 13-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 2.0TDCI PS 209 by HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 3,755
Domyślnie Odp: Jak sprawdzić czy posiadam active noise control ANC

ANC nie występowało przed liftem nigdzie oprócz Vignale fabrycznie,ford zmieniał konfiguracje rocznikowo jak chciał.W 2016/ 2017 szyby z dodatkową warstwą akustyczną były w specyfikacji do nagłośnienia premium (sony) w 2015 był np.dostępny system bagażowy z szynami w podłodze kombi taki jak np w audi potem zniknął.ALE POWTARZAM JESZCZE RAZ NIE SPOTKAŁEM SIĘ NIGDY ŻEBY ANC WYSTĘPOWAŁ POZA VIGNALE FABRYCZNIE.
Matych jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-02-2020, 12:32   #14
Fiesta Mk8 ST Line
ford::professional
 
Avatar Fiesta Mk8 ST Line
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 04-07-2018
Skąd: Tarnów
Model: Fiesta Mk8 ST-Line, Mondeo Mk5 Turnier PS
Silnik: 1.0 EB, 2.0 ropniok
Rocznik: 2018, 2019
Postów: 1,040
Domyślnie Odp: Jak sprawdzić czy posiadam active noise control ANC

od 2019 r był oferowany w dieslach EcoBlue na pewno w ST-Line, nie wiem czy Titanium też.
Fiesta Mk8 ST Line jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-02-2020, 21:08   #15
mondeo70235
ford::professional
 
Avatar mondeo70235
 
Imię: KRIS
Zarejestrowany: 26-10-2008
Skąd: ŚLĄSKIE
Model: MONDEO MK5 ST LINE
Silnik: 2,0 TDCI 218KM 476NM
Rocznik: 2016
Postów: 1,303
Domyślnie Odp: Jak sprawdzić czy posiadam active noise control ANC

jak konfugurowałem auto dostałem to w pakiecie z BLIS i wentylowane siedzenia standardowo dawali do vignale więc jesli kolego nie wierzysz przesle ci specyfikacje samochodu
__________________
BYŁO- SCORPIO MK1 2,9 PB - CZARNE /MONDEO MK1 2,0+LPG - SREBRNE /FOCUS MK1 1,8 PB+LPG - BORDOWY /MONDEO MK3 2,0 TDCI - CZARNY / MONDEO MK4 2,2 TDCI TITANIUM S - SZARY /JEST MONDEO MK4 TITANIUM S - BIAŁY / JEST MONDEO MK5........ - CZARNY
mondeo70235 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-02-2020, 05:11   #16
PRIMANUS
ford::average
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 11-11-2012
Skąd: Poznań
Model: Transit 2.0 EcoBlue 170KM + Mondeo ST-LineX 2.0 EcoBlue 190KM A8 AWD + Puma ST 1.5 EcoBoost 200KM
Silnik: 2.0 EcoBlue + 1.5 EcoBoost
Rocznik: Transit 2016, Mondeo 2019, Puma 2021
Postów: 139
Domyślnie Odp: Jak sprawdzić czy posiadam active noise control ANC

Cytat:
Napisał mondeo70235 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak konfugurowałem auto dostałem to w pakiecie z BLIS i wentylowane siedzenia standardowo dawali do vignale więc jesli kolego nie wierzysz przesle ci specyfikacje samochodu
Ale ja Ci wierzę i nie zarzucam konfabulacji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Sam zostałem wprowadzony przez FORD-a w błąd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Po prostu w mojej specyfikacji auta ten system też jest, w umowie sprzedaży też jest, a fizycznie okazało się, że go nie ma...

Dlatego prośba do Ciebie: jeśli wiesz gdzie fizycznie znajdują się te "ukryte mikrofony" - daj znać, albo wrzuć jakieś foto...

Jedno jest pewne... jeśli mikrofonów nie ma, to systemu ANC też nie ma... bo cudów nie ma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
PRIMANUS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-02-2020, 07:56   #17
Matych
ford::expert
 
Avatar Matych
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 13-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 2.0TDCI PS 209 by HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 3,755
Domyślnie Odp: Jak sprawdzić czy posiadam active noise control ANC

Cytat:
Napisał mondeo70235 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak konfugurowałem auto dostałem to w pakiecie z BLIS i wentylowane siedzenia standardowo dawali do vignale więc jesli kolego nie wierzysz przesle ci specyfikacje samochodu
Ale problem polega na tym że w 2016 roku nikt nie oferował takiego pakietu,ba żaden, cennik go nie oferował, jeszcze raz powtarzam ten system był oferowany tylko do Vignale do liftu a kolega Vignale nie ma, tylko ST line ,i nikt w fabryce nie robił prezentów.Na papierze możesz mieć wiele, raczej ktoś tu czaruje,w tym przypadku chyba sprzedawca.Pokaż proszę ten papier ze specyfikacji twojego samochodu.

Cytat:
Napisał PRIMANUS Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale ja Ci wierzę i nie zarzucam konfabulacji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Sam zostałem wprowadzony przez FORD-a w błąd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Po prostu w mojej specyfikacji auta ten system też jest, w umowie sprzedaży też jest, a fizycznie okazało się, że go nie ma...

Dlatego prośba do Ciebie: jeśli wiesz gdzie fizycznie znajdują się te "ukryte mikrofony" - daj znać, albo wrzuć jakieś foto...

Jedno jest pewne... jeśli mikrofonów nie ma, to systemu ANC też nie ma... bo cudów nie ma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bo Ford wycofał się z tego, pewnie tnąc koszty.Sam widziałem w początkowych katalogach i cennikach to jako wyposażenie do diesli ,a teraz cudownie zniknęło.
Matych jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-02-2020, 10:07   #18
Kamil19961996
ford::amateur
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 24-02-2020
Skąd: Szczecin
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0 tdci 150km
Rocznik: 2015
Postów: 5
Domyślnie Odp: Jak sprawdzić czy posiadam active noise control ANC

A więc co zawiera pakiet izolacji akustycznej wersja 1?
Kamil19961996 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-02-2020, 12:05   #19
Polarny
ford::professional
 
Avatar Polarny
 
Zarejestrowany: 17-05-2007
Skąd: Wrocław/Warszawa
Model: Mondeo Mk5
Silnik: 2.0 TDCI @205KM
Rocznik: 2016
Postów: 1,346
Domyślnie Odp: Jak sprawdzić czy posiadam active noise control ANC

Mikrofonu ukryte pod podsufitką są w tych samych miejscach co to nie ukryte.
W sumie nie dotykałem nigdy podsufitki w tych miejscach osobom, które były u mnie i miały ten system, ale z całą pewnością napiszę, że w tym miejscu da się łatwo wyczuć wycięte kółko we wzmocnieniu.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - jeżeli to nie problem, podeślij proszę VIN swojego auta, w którym miał być system ANC, a finalnie go nie ma. Chętnie popatrzyłbym sobie.
__________________
Modyfikacje w Fordach
| Wroc - W-wa - Rze - ZG - Łdź |
Polarny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-02-2020, 15:30   #20
PRIMANUS
ford::average
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 11-11-2012
Skąd: Poznań
Model: Transit 2.0 EcoBlue 170KM + Mondeo ST-LineX 2.0 EcoBlue 190KM A8 AWD + Puma ST 1.5 EcoBoost 200KM
Silnik: 2.0 EcoBlue + 1.5 EcoBoost
Rocznik: Transit 2016, Mondeo 2019, Puma 2021
Postów: 139
Domyślnie Odp: Jak sprawdzić czy posiadam active noise control ANC

Cytat:
Napisał Polarny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - jeżeli to nie problem, podeślij proszę VIN swojego auta, w którym miał być system ANC, a finalnie go nie ma. Chętnie popatrzyłbym sobie.
WF0FXXWPCFKM39614

Daj znać co tam wyszperałeś...
PRIMANUS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:50.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.