Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-03-2019, 08:18   #21
skucha87
ford::beginner
 
Imię: Szymon
Zarejestrowany: 05-09-2013
Skąd: Wrocław
Model: Foucs: MK2 Sedan/MK4 Kombi
Silnik: 2.0 TDCI 136KM, 1.5EB 150KM
Rocznik: 2007/2019
Postów: 35
Domyślnie Odp: Mondeo mk5 /Focus mk4

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] : @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] : marny ze mnie negocjator, więc pewnie będzie gadka w stylu "Panie te auto i tak już jest po rabacie - bierzesz Pan albo sp***aj" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ten mi się jeszcze podoba (full wypas i 180 km w automacie, ale za drogo):
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

skucha87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-03-2019, 08:37   #22
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,161
Domyślnie Odp: Mondeo mk5 /Focus mk4

Idziesz z budżetem daleko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Co do negocjacji, to idź na pałę do Opla, peugeota, Skody / cokolwiek /. Pogadaj, pomarudź i niech Ci wydrukują ostateczną cenę za auto " z placu " z wyposażeniem. Później do Forda i pokaż co uzyskałeś. Niekoniecznie to pomoże, ale nie zaszkodzi. Dwa lata wstecz, ojciec kupował Astrę K / do produkcji / . Wydeptał ścieżki najpierw do VW, Forda , a na koniec do Opla. Po pierwszym tuptaniu wygrał Opel w relacji cena-wyposażenie. Później deptał, a w zasadzie jeździł pomiędzy dealerami Opla. W rezultacie ten "najtańszy" dealer był droższy od prawdziwie najtańszego o prawie 10 tys. Trzeba walczyć , zawracać 4 litery. Zawsze z głową do góry. Oni mają zadanie sprzedać jak najlepiej . No właśnie mają sprzedać .
__________________
Łe tam Panie, Fordy rdzewiejo, sie psujo i nie jado i palo jak smoki
Hansolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-03-2019, 09:05   #23
Fiesta Mk8 ST Line
ford::professional
 
Avatar Fiesta Mk8 ST Line
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 04-07-2018
Skąd: Tarnów
Model: Fiesta Mk8 ST-Line, Mondeo Mk5 Turnier PS
Silnik: 1.0 EB, 2.0 ropniok
Rocznik: 2018, 2019
Postów: 1,040
Domyślnie Odp: Mondeo mk5 /Focus mk4

Cytat:
Napisał skucha87 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] : @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] : marny ze mnie negocjator, więc pewnie będzie gadka w stylu "Panie te auto i tak już jest po rabacie - bierzesz Pan albo sp***aj" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ten mi się jeszcze podoba (full wypas i 180 km w automacie, ale za drogo):
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Tutaj jest coś namieszane w ogłoszeniu, uważaj. Po pierwsze pamiętaj że to cena netto. Po drugie ten samochód ze zdjęcia nie ma pakietu Design5 bo jest na 17" i nie ma adaptive Led. Po trzecie zdjęcia środka są z auta z pakietem RED a z zewnątrz tego pakietu brak. Po czwarte ta cena nawet przy wypisanym wyposażeniu nie jest jakaś rewelacyjna, bez problemu powinieneś uzyskać za nowe w salonie - 15% od cennika, a tutaj wychodzi gorzej.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Fiesta Mk8 ST Line jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-03-2019, 09:18   #24
slawekknepsi
ford::beginner
 
Imię: sławek
Zarejestrowany: 25-08-2012
Skąd: jastrzebie zdrój
Model: mondeo mk5
Silnik: 1.5 ecoboost
Rocznik: 2018
Postów: 44
Domyślnie Odp: Mondeo mk5 /Focus mk4

Cytat:
Napisał skucha87 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jest w Katowicach: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

W poniedziałek rano zadzwonię i zobaczymy czy cena nie nie wynika przypadkiem z leasingu/kredytu
REN CAR w Rybniku wejdź na stonę jest kombi mondeo białe nowe z 2017 za coś koło 88 000 . tylko wyposażenie słabe ,na salonie mają diesla chyba za 99 tys z 2018, ale nie pytałem za ile sprzeda.byłem w piątek
slawekknepsi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-03-2019, 11:04   #25
skucha87
ford::beginner
 
Imię: Szymon
Zarejestrowany: 05-09-2013
Skąd: Wrocław
Model: Foucs: MK2 Sedan/MK4 Kombi
Silnik: 2.0 TDCI 136KM, 1.5EB 150KM
Rocznik: 2007/2019
Postów: 35
Domyślnie Odp: Mondeo mk5 /Focus mk4

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] : dzięki za tipa, nie zwróciłem uwagi na te niezgodnosci w wyposazeniu
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] : widzialem te auto - wersja ambietne (strasznie bieda), to juz focusa lepiej wybrac


Generalnie namierzylem nowe mondeo za 97.6k w wersji edition, niestety poza moim budzetem (sprobuje jednak zadzwonic - moze cos ugram jeszcze): [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

i dwie foki, ale na firme/wynajem (ciekawe czy sprzedaliby na osobe prywatna, no i pytanie o ile wzroslaby cena):

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Bump: @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] : sprobujemy tą drogą - może coś z tego wyjdzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez skucha87 ; 03-03-2019 o 11:09
skucha87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-03-2019, 12:19   #26
potraff
ford::advanced
 
Avatar potraff
 
Imię: Wiktor
Zarejestrowany: 01-04-2014
Skąd: Sosnowiec
Model: Focus cztery z kartonem mleka a był mondeusz cztery
Silnik: EB
Rocznik: 2018
Postów: 445
Domyślnie Odp: Mondeo mk5 /Focus mk4

Przechodziłem obok tego Focusa z Katowic. Tam stoi za bodajże 91 nowe mondeo ale liftback. Nawet sobie do niego wsiadłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja bym brał nowe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a focus kombi jest spory. Zresztą focus mk4 vs mk3 sporo urusł, tzn miejsca w środku sporo więcej.
potraff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-03-2019, 13:56   #27
Fiesta Mk8 ST Line
ford::professional
 
Avatar Fiesta Mk8 ST Line
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 04-07-2018
Skąd: Tarnów
Model: Fiesta Mk8 ST-Line, Mondeo Mk5 Turnier PS
Silnik: 1.0 EB, 2.0 ropniok
Rocznik: 2018, 2019
Postów: 1,040
Domyślnie Odp: Mondeo mk5 /Focus mk4

Też mam ograniczony budżet i też zastanawiałem się między mondeo a focusem kombi. Po wielu miesiącach kombinacji i reaserchu zdecydowałem się na focusa. Zwłaszcza że wchodzi w grę tylko benzyna. Wolę fokę na wypasie niż bieda mondeo.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Fiesta Mk8 ST Line jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2019, 19:31   #28
skucha87
ford::beginner
 
Imię: Szymon
Zarejestrowany: 05-09-2013
Skąd: Wrocław
Model: Foucs: MK2 Sedan/MK4 Kombi
Silnik: 2.0 TDCI 136KM, 1.5EB 150KM
Rocznik: 2007/2019
Postów: 35
Domyślnie Odp: Mondeo mk5 /Focus mk4

Panowie,

Idę w focusa jednak. Nie będzie to żadna z ofert z otomoto, które wrzucałem.

Dostałem fajną cenę 89,5k (kombi st-line, rocznik 2019, 1.5 EB), w której dodatkowo doposażono auto o lakier magnetic grey, pakiet design 1, pakiet comfort, pakiet parking i pakiet winter.

Spróbuję jeszcze ugrać jakis gratis w postaci kompletu felg z oponami zimowymi (moze sie uda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ).

Dam znac finalnie na czym stanelo.

Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez skucha87 ; 04-03-2019 o 19:34
skucha87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2019, 20:09   #29
kopson
ford::advanced
 
Avatar kopson
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 09-09-2015
Skąd: małopolska, śląsk
Model: Focus Mk3, Skoda Karoq
Silnik: 1.6 EB 150>182KM, TSI 150KM
Rocznik: 2014,2022
Postów: 276
Domyślnie Odp: Mondeo mk5 /Focus mk4

Super. Nie ma to jak nowe auto. Przy takim budżecie to dobry wybór,
kopson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2019, 23:10   #30
Fiesta Mk8 ST Line
ford::professional
 
Avatar Fiesta Mk8 ST Line
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 04-07-2018
Skąd: Tarnów
Model: Fiesta Mk8 ST-Line, Mondeo Mk5 Turnier PS
Silnik: 1.0 EB, 2.0 ropniok
Rocznik: 2018, 2019
Postów: 1,040
Domyślnie Odp: Mondeo mk5 /Focus mk4

Gratulacje! Dobry wybór! Jak Wy to robicie? Po skonfigurowaniu takiego auta na stronie wychodzi 109150zł. Czyli dostałeś 18% rabatu. Ja chyba jakoś źle rozmawiam bo wyżej 16% I to przy wyższej kwocie wyjściowej nie potrafię uzyskać... Chyba że to auto z placu? I jakim cudem ma pakiet design 1? Widzę tylko design 2 i 5, co wchodzi w 1?

Wysłane z mojego SM-T580 przy użyciu Tapatalka
Fiesta Mk8 ST Line jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:40.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.