Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-09-2020, 19:13   #1
camkamil
ford::amateur
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 04-11-2017
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2008
Postów: 1
Domyślnie Podłączenie odtwarzacza do radia - AUX

Witam,

mam taki trochę dziwny problem z podłączeniem urządzeń do swojego radia (6000 CD rocznik auta 2008 ) przez fabryczne gniazdo AUX w schowku a mianowicie, część urządzeń działa poprawnie a część gra z bardzo niską jakością dźwięku.
Podłączałem już kilka urządzeń np. na 4 smartfony(różne modele) tylko na jednym dźwięk jest poprawny, stara mp3 też gra bez problemu poprawnie, nie jest to sprawa losowa, testowane kilkunastokrotnie. Sprawdzałem też na innym kablu, bez zmian, taka sama sytuacja
Ktoś ma jakiś pomysł gdzie szukać przyczyny, co jeszcze sprawdzić ?(może to kwestia odtwarzacza, testowałem włącznie muzyki z aplikacji, radia internetowego itp. zawsze to samo)
Pozdrawiam

camkamil jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-09-2020, 20:34   #2
peteypee
ford::professional
 
Zarejestrowany: 13-07-2014
Skąd: KRK
Model: Mondeo MK3/ mk4/ Jag XF
Silnik: 2.0, 2.0 Pb/ 4.2SC Pb+LPG
Rocznik: 2002 / 2008 / 2010
Postów: 1,295
Domyślnie Odp: Podłączenie odtwarzacza do radia - AUX

Pomijając same urządzenia, ( jeśli gdzie indziej gra też słabo) to może problem z samym wtykiem? Tym samym kablem podpinasz wszystko? Ja tak miałem zanim założyłem moduł bt. Podpiąłem telefon kablem mini jack i grało do du. Tym samym kablem podpinalem w innym aucie i było ok. Zmieniłem kabel i problem znikł. Okazało się że wtyk był krótki i jak na siłę dopychalem w gniazdo w schowku to czasem łapał oba kanały. Sprawdź jeszcze sama wtyczkę do gniazda w schowku czy nie poluzowana i dobrze siedzi.

Sama jakość tego aux nie powala i zawsze jest trochę gorzej z jakością.
Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
peteypee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-09-2020, 11:55   #3
camkamil
ford::amateur
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 04-11-2017
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2008
Postów: 1
Domyślnie Odp: Podłączenie odtwarzacza do radia - AUX

Dzięki za odpowiedź, wiem że jakoś auxa nie powala, ale wiem jak powinno grać poprawnie bo na moim służbowym telefonie gra ok, a na prywatnym już nie.
Porównuje na tym sam kablu, ale zmieniałem go też na innym żeby go wyeliminować.
Gniazdo jest ok.
camkamil jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:29.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.