Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-01-2020, 16:32   #11
hindus
ford::expert
 
Avatar hindus
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 22-07-2014
Skąd: Wejherowo
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6 TDCI 90KM
Rocznik: 2008
Postów: 4,544
Domyślnie Odp: Regeneracja Xenonow ktos przerabial temat ?

To jeszcze pytanie jak się będą zachowywać po czasie (po paru latach).

hindus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-01-2020, 16:46   #12
maciekd6
ford::beginner
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 16-08-2016
Skąd: Wroclaw
Model: Focus MK2 FL Titanium HB
Silnik: 1.8 Benzyna
Rocznik: 2008
Postów: 20
Domyślnie Odp: Regeneracja Xenonow ktos przerabial temat ?

Cytat:
Napisał apetycznydawid Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Różnica w porównaniu do poprzednich to jakieś o 70% lepsza widoczność. (Żarników nie wymieniałem).
Co do jakości to nie ma co się przyczepić .
Z zakupu jestem mega zadowolony.
Wielkie dzieki wygladaja zacnie, chyba tez sie zdecyduje
maciekd6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-01-2020, 17:08   #13
apetycznydawid
ford::amateur
 
Imię: dawid
Zarejestrowany: 21-07-2019
Skąd: szczecin
Model: focus
Silnik: 1,6
Rocznik: 2008
Postów: 4
Domyślnie Odp: Regeneracja Xenonow ktos przerabial temat ?

Cytat:
Napisał hindus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To jeszcze pytanie jak się będą zachowywać po czasie (po paru latach).
Dam znać po paru latach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
apetycznydawid jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-01-2020, 18:57   #14
Lukasz2525
ford::expert
 
Zarejestrowany: 29-12-2011
Model: Focus mk2 fl
Silnik: 2.0 Tdci 136 km
Rocznik: 2008
Postów: 2,611
Domyślnie Odp: Regeneracja Xenonow ktos przerabial temat ?

Wydaje mi się, że mega dużo zapłaciłeś, ja co prawda 3 lata temu zapłaciłem 480 zł za wymianę odbłyśników, a kolega z forum za bodajże 600 zł wymieniał soczewki na hella, większe od oryginalnych. Ale ważne żebyś coś widział, mi w ogóle nie świeciło, jaśniej było od halogenów niż xenonów.
Lukasz2525 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-01-2020, 19:32   #15
maciekd6
ford::beginner
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 16-08-2016
Skąd: Wroclaw
Model: Focus MK2 FL Titanium HB
Silnik: 1.8 Benzyna
Rocznik: 2008
Postów: 20
Domyślnie Odp: Regeneracja Xenonow ktos przerabial temat ?

Cytat:
Napisał Lukasz2525 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wydaje mi się, że mega dużo zapłaciłeś, ja co prawda 3 lata temu zapłaciłem 480 zł za wymianę odbłyśników, a kolega z forum za bodajże 600 zł wymieniał soczewki na hella, większe od oryginalnych. Ale ważne żebyś coś widział, mi w ogóle nie świeciło, jaśniej było od halogenów niż xenonów.
Ja ciagle biore dwie opcje pod uwage, pelna regenracje w xenon-serwis.pl albo wlasnie wymiane na zamienniki 750 PLN vs 950 PLN.
maciekd6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-01-2020, 19:45   #16
Piotrek Wielos
ford::advanced
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 13-03-2007
Skąd: Jelenia Góra
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 tdci 140KM
Rocznik: 2005
Postów: 378
Domyślnie Odp: Regeneracja Xenonow ktos przerabial temat ?

Cytat:
Napisał maciekd6 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja ciagle biore dwie opcje pod uwage, pelna regenracje w xenon-serwis.pl albo wlasnie wymiane na zamienniki 750 PLN vs 950 PLN.
To za tyle można kupić nowe Depo tylko nie wiem jak z ich jakością wprzedlifcie
Piotrek Wielos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2020, 07:10   #17
maciekd6
ford::beginner
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 16-08-2016
Skąd: Wroclaw
Model: Focus MK2 FL Titanium HB
Silnik: 1.8 Benzyna
Rocznik: 2008
Postów: 20
Domyślnie Odp: Regeneracja Xenonow ktos przerabial temat ?

Klamka zapadla w przyszlym tygodniu wysylam do regeneracji do firmy o ktorej wczesniej pisalem, jak bedzie zrobione to dam znac moze kogos zaintresuje
maciekd6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-01-2020, 18:33   #18
Dariusz_B
ford::average
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 20-07-2017
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 186
Domyślnie Odp: Regeneracja Xenonow ktos przerabial temat ?

Ja dziś zakończyłem regenerację swoich lamp. Wymieniłem odbłyśniki, wyczyściłem soczewkę i poszły nowe żarniki. Widać, że świecą wyraźnie mocniej, ale już nie tak regularnie. Pojawiają się ciemniejsze paski, plamy w strumieniu. Wydaje mi się, że nowa metaliczna warstwa na odbłyśnikach generuje takie efekty, bo podmieniłem na stare żarniki i nic się nie zmieniło. Więc jedyny nowy element który jest podejrzany to właśnie odbłyśnik. Według mnie odbłyśnik po regeneracji musi mieć super idealną powierzchnię, bez wpyłek, zacieków, itp. U mnie niestety tak nie było i efekt jest średni, a myślałem, że będę miał światła jakby auto wyjechało prosto z salonu. Piszę, żebyście uważali na to co jest wkładane w wasze lampy, żeby uniknąć rozczarowań...
Niemniej jestem super zadowolony, że całą procedurę udało mi się wykonać samemu i to nawet estetycznie wyszło.
Dariusz_B jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2020, 07:16   #19
maciekd6
ford::beginner
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 16-08-2016
Skąd: Wroclaw
Model: Focus MK2 FL Titanium HB
Silnik: 1.8 Benzyna
Rocznik: 2008
Postów: 20
Domyślnie Odp: Regeneracja Xenonow ktos przerabial temat ?

Cytat:
Napisał Dariusz_B Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja dziś zakończyłem regenerację swoich lamp. Wymieniłem odbłyśniki, wyczyściłem soczewkę i poszły nowe żarniki. Widać, że świecą wyraźnie mocniej, ale już nie tak regularnie. Pojawiają się ciemniejsze paski, plamy w strumieniu. Wydaje mi się, że nowa metaliczna warstwa na odbłyśnikach generuje takie efekty, bo podmieniłem na stare żarniki i nic się nie zmieniło. Więc jedyny nowy element który jest podejrzany to właśnie odbłyśnik. Według mnie odbłyśnik po regeneracji musi mieć super idealną powierzchnię, bez wpyłek, zacieków, itp. U mnie niestety tak nie było i efekt jest średni, a myślałem, że będę miał światła jakby auto wyjechało prosto z salonu. Piszę, żebyście uważali na to co jest wkładane w wasze lampy, żeby uniknąć rozczarowań...
Niemniej jestem super zadowolony, że całą procedurę udało mi się wykonać samemu i to nawet estetycznie wyszło.
Dzieki za informacje, ja dzisiaj wyslalem swoje lampy na serwis do regeneracji, dam znac jak wyszlo moze pojawia sie w tym tygodniu a jesli nie to na poczatku przyszlego
maciekd6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-01-2020, 12:13   #20
maciekd6
ford::beginner
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 16-08-2016
Skąd: Wroclaw
Model: Focus MK2 FL Titanium HB
Silnik: 1.8 Benzyna
Rocznik: 2008
Postów: 20
Domyślnie Odp: Regeneracja Xenonow ktos przerabial temat ?

Odebralem dzisiaj z xenon-serwis lubon i trzeba przyznac ze roznica jest ogromna, troche wolniej sie poziomuja i nie tak plynnie ale to nie wplywa na caloksztalt. Wreszcie widac co jest przed autem
maciekd6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:22.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.