Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|opolska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-05-2010, 14:24   #11
piotrekopole
ford::beginner
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 26-11-2009
Skąd: opole
Model: focus
Silnik: 1.6 ti-vct
Rocznik: 2005
Postów: 42
Domyślnie Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia

Cytat:
Napisał tom_ameise Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam!
co do ASO:
- Chwaliński OK
- Ford Bustan Nysa niestety nie polecam bo totalna lipa i na dodatek nie szanują klienta a główny ich mechanik wszystkie rozumy zjadł!
co do innych:
- w Wyszkowie ślaskim koło Nysy "Tomek" jest super - dokładnie to konkretny gość!
oraz w okolicach Strzelce Opolskie też jest w porząku.

Jeżeli ktoś chce na miary to niech pisze.
Mam nadzieję że "krzywdy" mi nie zrobią za Reklame oraz Antyreklame Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam

A po czym tak bardzo się zawiodłeś na Bustanie? Co prawda nie robiłem u nich jakiś wielkich napraw ale póki co nie narzekam. No i już nie mówie o porównaniu cen ASO w Opolu. A co do braku szacunku do klienta to raczej napisał bym tak o ASO z Opola niż z NysyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jedyne co to musze się zgodzić że główny mechanik chyba udaje że zna sie więcej niż naprawdę potrafi ale ogólnie jest ok.
Pozdro

piotrekopole jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-05-2010, 13:59   #12
Pyjter24
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-03-2009
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDCi
Rocznik: 2003
Postów: 43
Domyślnie Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia

Wie może ktoś gdzuie w opolu lub w okolicach mogę dobrze naprawić samochód po stłuczce- jest ubezpieczony w PZU a wina w tej kolizji policja osadziła pojazdowy który wjechał mi do tyłu. Chodzi mi przede wszystkim o dobra jakość wykonania, żeby np nie było potem rożnych odcieni, lub niektóre rzeczy by były nie wymienione. Prosze o wskazówki.
Pyjter24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-05-2010, 15:35   #13
Komor
ford::advanced
 
Avatar Komor
 
Imię: M
Zarejestrowany: 17-04-2009
Model: Modeo MK5
Silnik: 2.0 TDCi 180 KM
Rocznik: 2017
Postów: 366
Domyślnie Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia

Jak chcesz robić bezgotówkowo daj do ASO w Dąbrowie i o nic się nie martw.
Malują dobrze, auto zastępcze dostajesz od ręki.
Komor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-06-2010, 22:39   #14
Pyjter24
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-03-2009
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDCi
Rocznik: 2003
Postów: 43
Domyślnie Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia

Cytat:
Napisał Komor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak chcesz robić bezgotówkowo daj do ASO w Dąbrowie i o nic się nie martw.
Malują dobrze, auto zastępcze dostajesz od ręki.
Jutro będę do nich dzwonić i się zorientuję co mi zaoferują. Zastanawiam się tylko czy fachowość obsługi lakierniczej jest na wysokim poziomie, podobno dawają 3 lata gwarancjiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pyjter24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-06-2010, 08:22   #15
piotrekopole
ford::beginner
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 26-11-2009
Skąd: opole
Model: focus
Silnik: 1.6 ti-vct
Rocznik: 2005
Postów: 42
Domyślnie Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia

Cytat:
Napisał Pyjter24 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jutro będę do nich dzwonić i się zorientuję co mi zaoferują. Zastanawiam się tylko czy fachowość obsługi lakierniczej jest na wysokim poziomie, podobno dawają 3 lata gwarancjiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Daj po lakierowaniu znać jak dobrali kolor i ogólnie jak wygląda naprawa bo różne opinie słyszałem na temat lakierników w DąbrowieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli ktoś w przyszłości chciałby podjechać troche dalej niż Opole i okolice to znajomy robił auto w ASO Bustan w Nysie (wymiana nowego tylnego błotnika z lakierowaniem i lakierowanie zderzaka) i byłem w szoku jak zobaczyłem jak dobrze dobrali kolor, śladu nie ma.
piotrekopole jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-06-2010, 13:30   #16
Komor
ford::advanced
 
Avatar Komor
 
Imię: M
Zarejestrowany: 17-04-2009
Model: Modeo MK5
Silnik: 2.0 TDCi 180 KM
Rocznik: 2017
Postów: 366
Domyślnie Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia

Nie dawają, ale dają 2 lata Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Kolor dobrany bardzo dobrze, teraz lakieruje u nich kilka nowych akcesoriów.
Komor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-06-2010, 00:29   #17
maestro06
ford::professional
 
Avatar maestro06
 
Zarejestrowany: 02-11-2008
Skąd: Opole
Model: Mondeo MkIII
Silnik: TDDI by VTECH
Rocznik: 2002
Postów: 1,343
Domyślnie Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia

Cytat:
Napisał Komor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie dawają, ale dają 2 lata Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Kolor dobrany bardzo dobrze, teraz lakieruje u nich kilka nowych akcesoriów.
Ty byś się wreszcie Macku odezwał i pochwalił co spasowało i kiedy montaż Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dziś znowu spotkałem Twojego brata w aso Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
maestro06 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-06-2010, 09:46   #18
Komor
ford::advanced
 
Avatar Komor
 
Imię: M
Zarejestrowany: 17-04-2009
Model: Modeo MK5
Silnik: 2.0 TDCi 180 KM
Rocznik: 2017
Postów: 366
Domyślnie Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia

Autko dzisiaj odstawione do Dąbrowy, po południu odbieram z 2 dodatkami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale bez dyfuzorka narazie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Też Cie widziałem dzisiaj kolo tygryska, ale jechałem inną foką mkI Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Komor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-07-2010, 19:22   #19
macieq11
ford::average
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 14-08-2004
Skąd: Kluczbork
Model: Focus 1.6 TDCI
Silnik: 1.6 TDCI 116 KM @
Rocznik: 2012
Postów: 84
Domyślnie Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia

Potwierdzam
Chwaliński jest OK (w Częstochowie spuścili mnie po rancie i tylko skasowali - właśnie w ASO Chwaliński potwierdzili nieróbstwo poprzednika naprawili i kasę ściągnęli z Częstochowy na podstawie faktury Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jedyne czego nie liczy to czas - nad tym musi popracować.
macieq11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-08-2010, 11:30   #20
opiat
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 08-08-2010
Skąd: Opole
Model: Focus Mk1
Silnik: 1.6 benzyna
Rocznik: 2004
Postów: 4
Domyślnie Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia

Witam serdecznie,
To mój pierwszy post na tym forum więc w razie czego proszę o wyrozumiałość Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Od jakiegoś czasu rozglądam się za Focusem i chyba w końcu znalazłem to czego szukałem (2002,1.6 benzyna). Dziś jadę go obejrzeć i jeśli będzie ok, chciałem z nim pojechać do jakiegoś mechanika (dziś to już chyba raczej niemożliwe, ale może jutro by się udało). Mógłby mi ktoś polecić jakiegoś dobrego fachowca (Opole/okolice), który sprawdziłby wszystko co trzeba? Jedyne co znam to Chwaliński, ale może ktoś zna jakiś lepszy/inny serwis. Nie jestem specjalistą więc zapytam, czy przy kupnie wystarczą ogólne oględziny mechanika, czy sprawdzenie komputerem jest konieczne?

pozdrawiam, opiat
opiat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:59.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.