Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-04-2009, 20:53   #1
grzechol
ford::beginner
 
Imię: grzechu
Zarejestrowany: 15-08-2005
Skąd: Gorzów Wlkp.
Model: Ford Mondeo HB MK4
Silnik: 2,2 TDCi - 200 KM
Rocznik: 2011
Postów: 26
Domyślnie grill, klamki, listwa podszybia- chromowane

witam
Słuchajcie, można sobie wstawić ten grill dolny co jest bez znaczka z przodu zamiast tego czarnego plastiku?? Nie chodzi mi o ten główny grill z przodu, tylko o ten mniejszy w zderzaku na dole... Szukam i nie mogę nigdzie znaleźć takiego grila, to taka kratka aluminiowa chyba tak??? Czy można w ogóle coś takiego sobie zamienić??
Aha a druga rzecz to poszukuje klamek z chyba górną częścią chromowaną, gdzieś można takie kupić?? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mojej żonie podobają się świecidełka na autku.... chcę kupić też takie listwy chromowe boczne i przykleić pod szybami, robił to ktoś??
pozdrowionka

grzechol jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2009, 21:12   #2
FOX2
ford::average
 
Avatar FOX2
 
Zarejestrowany: 21-01-2009
Skąd: Toruń, W-wa
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCi 125HP
Rocznik: 2003
Postów: 82
Domyślnie Odp: grill, klamki, listwa podszybia- chromowane

Porozmawiaj z użytkownikiem: wojoo
Przerabiał temat "chromu" na zewnątrzGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może nawet będzie coś miał "na zbyciu"
Pozdrawiam
__________________
"Whether you think you can or whether you think you can't, you're right." - Henry Ford
"Don't never let somebody tell you, you can't do something"
"It is hard to fail, but it is worse never to have tried to succeed"
FOX2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2009, 21:26   #3
maestro06
ford::professional
 
Avatar maestro06
 
Zarejestrowany: 02-11-2008
Skąd: Opole
Model: Mondeo MkIII
Silnik: TDDI by VTECH
Rocznik: 2002
Postów: 1,343
Domyślnie Odp: grill, klamki, listwa podszybia- chromowane

Cytat:
Napisał grzechol Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
witam
Słuchajcie, można sobie wstawić ten grill dolny co jest bez znaczka z przodu zamiast tego czarnego plastiku?? Nie chodzi mi o ten główny grill z przodu, tylko o ten mniejszy w zderzaku na dole... Szukam i nie mogę nigdzie znaleźć takiego grila, to taka kratka aluminiowa chyba tak??? Czy można w ogóle coś takiego sobie zamienić??
Aha a druga rzecz to poszukuje klamek z chyba górną częścią chromowaną, gdzieś można takie kupić?? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mojej żonie podobają się świecidełka na autku.... chcę kupić też takie listwy chromowe boczne i przykleić pod szybami, robił to ktoś??
pozdrowionka
przerabiałem temat chromu w niewielkiej części tylko oryginalne chromy w podszybia kosztuja ok 200 pln używki i pochodzą z wersji titanium klamki też z tej wersji ale nie wiem jak ceny, musiałbyś poszukać na allegro, ja przyklejałem pod szybami listwy chrom kupione od tak na allegro, efekt fajny i trzymają się super i nie odbarwiają się choć niektórzy wolą wstawiać oryginały (gdyby było mnie na nie stać to bym doradzał oryginały, ale jeśli niskim kosztem to polecam ten sposób) zdjęcie zaraz wrzuce to sam ocenisz
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 103_3147.JPG (81.1 KB, 585 wyświetleń)
maestro06 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2009, 21:37   #4
grzechol
ford::beginner
 
Imię: grzechu
Zarejestrowany: 15-08-2005
Skąd: Gorzów Wlkp.
Model: Ford Mondeo HB MK4
Silnik: 2,2 TDCi - 200 KM
Rocznik: 2011
Postów: 26
Domyślnie Odp: grill, klamki, listwa podszybia- chromowane

maestro06
Super wygląda ten Twój mondziak, ładnie to zrobiłeś !! Własnie coś takiego chciałem zrobić w swoim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
Bo mam własnie mondka z 2005 roku już po tym 2 lifcie, mam te tylne lampy już nowe (super wyglądają swoją drogąGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) Ale chciałem jeszcze dorobić ten grilek na dole w zderzaku z przodu, bo mam jeszcze ten stary, czarny plastikowy, poza tym chciałem zrobić to listwę chromową na podszybiu z boku i te klamki w części chromowe założyć. Super to wygląda, szczególnie na ciemniejszych kolorach, ja mam taki grafitowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
grzechol jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2009, 21:44   #5
maestro06
ford::professional
 
Avatar maestro06
 
Zarejestrowany: 02-11-2008
Skąd: Opole
Model: Mondeo MkIII
Silnik: TDDI by VTECH
Rocznik: 2002
Postów: 1,343
Domyślnie Odp: grill, klamki, listwa podszybia- chromowane

Dzięki za słowa uznania, o grillu ktoś już pisał na forum więc coś powinieneś znaleźć, chyba właśnie podchodziły tylko do tych po lifcie, jakbyś chciał kleić te zwykłe listwy z allegro to na super glue łapią idealnie tylko wymierz szerokość tych listew w podszybiu bo ja mam listwy 9mm ale wydaje mi się że 12mm takie jak mam niżej były by lepsze, lepiej je widać z daleka i zakrywają całe te czarne na podszybiu, ale pomierz na wszelki wypadek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w sumie na podszybia potrzebujesz max 4 metry i zostaną jakieś skrawki
maestro06 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2009, 22:01   #6
grzechol
ford::beginner
 
Imię: grzechu
Zarejestrowany: 15-08-2005
Skąd: Gorzów Wlkp.
Model: Ford Mondeo HB MK4
Silnik: 2,2 TDCi - 200 KM
Rocznik: 2011
Postów: 26
Domyślnie Odp: grill, klamki, listwa podszybia- chromowane

ale jak to kleiłeś?? na te gumowe uszczelki ?? 12 mm to chyba za dużo, jutro popatrzę jak to wygląda.... ale ten kawałek pionowy z boku to wydaje mi się że ma ok 7-8 mm
grzechol jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2009, 22:08   #7
maestro06
ford::professional
 
Avatar maestro06
 
Zarejestrowany: 02-11-2008
Skąd: Opole
Model: Mondeo MkIII
Silnik: TDDI by VTECH
Rocznik: 2002
Postów: 1,343
Domyślnie Odp: grill, klamki, listwa podszybia- chromowane

Cytat:
Napisał grzechol Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale jak to kleiłeś?? na te gumowe uszczelki ?? 12 mm to chyba za dużo, jutro popatrzę jak to wygląda.... ale ten kawałek pionowy z boku to wydaje mi się że ma ok 7-8 mm
no ja mam 9 mm Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i sam widzisz efekty a kleiłem normalnie na te gumowe uszczelki mocno dociskając po 3-4 sec w każdym miejscu tak, żeby listwa na całej długości ładnie się trzymała i mimo, że robiłem to jeszcze w zimie ( nie odpowiednie warunki) to do tej pory bez problemowo się wszystko trzyma, teraz jest o wiele cieplej więc na bank nie będziesz miał problemów z przyklejeniem tego, a o który kawałek pionowy Ci chodzi?
maestro06 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2009, 22:10   #8
RECONDO
ford::expert
 
Avatar RECONDO
 
Zarejestrowany: 02-08-2006
Skąd: Camp Eagle
Model: MONDEO
Silnik: 1,8 PB
Rocznik: 2001
Postów: 2,730
Domyślnie Odp: grill, klamki, listwa podszybia- chromowane

Mam na zbyciu komplet klamek z chromem, ale zapewne trzeba by było polakierować.
__________________
MJJ HUMAN NATURE
NTM - NARODOWY TEST MIECIA czyli ile dodatków uda się upchać do jednego złomka!
RECONDO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2009, 22:18   #9
grzechol
ford::beginner
 
Imię: grzechu
Zarejestrowany: 15-08-2005
Skąd: Gorzów Wlkp.
Model: Ford Mondeo HB MK4
Silnik: 2,2 TDCi - 200 KM
Rocznik: 2011
Postów: 26
Domyślnie Odp: grill, klamki, listwa podszybia- chromowane

jak one wyglądają te klamki?? możesz je tu wkleić albo mi na maila przesłać?? Ile za nie byś chciał??
grzechol jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2009, 22:20   #10
puniu
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 10-05-2004
Skąd: Tomaszów Maz.
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2002
Postów: 463
Domyślnie Odp: grill, klamki, listwa podszybia- chromowane

Cytat:
Napisał RECONDO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam na zbyciu komplet klamek z chromem, ale zapewne trzeba by było polakierować.
jaka cena?? poprosze na pw
__________________
mam i ja
puniu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:28.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.