Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|dolnośląska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-07-2015, 20:12   #361
koval__
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał Marek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja tam się znów powtórzę,że polecam @MIREKTERAZPOLSKA Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W tym temacie masz też podanych kilku innych,wybór należy do Ciebie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No to zostało się umówić z Panem Mirkiem na termin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dzięki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-07-2015, 13:05   #362
damian_im2
ford::amateur
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 27-06-2015
Model: Focus
Silnik: TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 8
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Również polecam [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] szybko, fachowo i konkretnie.
damian_im2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-08-2015, 15:30   #363
luszczekl
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 10-10-2014
Skąd: Wrocław
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2011
Postów: 0
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Także polecam MIREKTERAZPOLSKA. Upały dają mu w kość, ale daje radę. Robiłem rozrząd z pompą wody ... kupka wymienionych części do wglądu (pewnie też do zabrania jakby ktoś chciał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ).
Pozdrawiam
luszczekl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-08-2015, 16:58   #364
codigo
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cześć,

Poniżej link do playlisty z filmami przedstawiającymi naprawę blacharską mojego BMW e24 635CSi, rocznik 1986, wykonaną w Yzzy Serwis S.C./Yzzy Auto Centrum na ul. Kępińskiej 2 we Wrocławu: https://www.youtube.com/watch?v=I_0g...MdtAYmeRXBFcFD
Postanowiłem zamieścić tę informację na tym forum, ponieważ wiem, że zajmują się Fordami. Filmów jest sporo, ale naprawdę myślę, że warto się z nimi zapoznać przed podjęciem decyzji o powierzeniu swojego samochodu temu warsztatowi.

Jeśli ktoś miałby problem ze odtworzeniem filmów, to wystarczy w YouTube wpisać "yzzy auto centrum".

Pozdrawiam,
Kamil

Ostatnio edytowane przez codigo ; 08-08-2015 o 23:30
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-08-2015, 05:18   #365
meder
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Witam.
Problem polega na tym, że silnik wkręca się tylko do 4 tyś, i nikt nie może sobie poradzić
4 mechaników, 2 serwisy. Mówią, że może to być rozrząd lużny łańcuszek, ale u każdego mechanika był sprawdzany i robiony, Dlatego potrzebuję pewniaka znającego się na rzeczy, Nie wskazuje zadnych błędów. Silnik 2,0 benzyna MK3. Nie wspomnę o innych naprawach i częściach. Głowica nowa, pierścienie, kolektor i inne.
Podajcie mi dobrego mechanika, który lubi wyzwania,
Pozdrawiam.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-08-2015, 11:49   #366
meder
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Witam.
Czy ktoś pomoże mi w moim problemie.
Pozdrawiam.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-08-2015, 21:13   #367
janek001
Zablokowany
 
Imię: janek
Zarejestrowany: 03-08-2012
Skąd: wrocław
Model: mondeo
Silnik: 2.0tdci
Rocznik: 2008 136km
Postów: 374
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

A do Mirka nie dasz , mocno sie reklamuje na forum , chyba ogarnie takiego klasyka
janek001 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-08-2015, 22:25   #368
MIREKTERAZPOLSKA
ford::professional
 
Imię: Mirosław
Zarejestrowany: 08-11-2011
Skąd: wrocław
Model: transit
Silnik: 2,2
Rocznik: 2009
Postów: 1,525
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał janek001 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A do Mirka nie dasz , mocno sie reklamuje na forum , chyba ogarnie takiego klasyka
Witam
Panie Janku
Mocno się reklamuje???
Złośliwość
Na pewno ogarnę takiego klasyka, tylko na tą chwilę mam walkę z dwoma innymi klasykami po innych warsztatach
1. Focus 1,6tdci po uszczelnieniu pompy oleju silikonem-jest w całym układzie smarowania silnika. Nigdy bym nie przypuszczał że mechanik może złożyć pompę oleju na silikon w taki sposób
2. Mondeo z pompą CR od transita-niby to samo, a jednak nie
W obu przypadkach czas naprawy się wydłużył.
Zapewniam że jak ogarnę temat tych aut, a kolega będzie dalej szukał pomocy to chętnie pomogę.
Przy okazji dziękuję bardzo wszystkim za dobre opinie.
Pozdrawiam i do zobaczenia.
Mirek
MIREKTERAZPOLSKA jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2015, 14:50   #369
Luttek
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 20-02-2015
Skąd: Wrocław
Model: Focus mk1 kombi
Silnik: 1.6 PB 100KM
Rocznik: 2004
Postów: 248
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Byłem u Mirka z pewną sprawą i zrobił na mnie dobre wrażenie, wstępnie się umówiłem na telefon za tydzień i termin naprawy ale nastąpiła cudowna samonaprawa więc nie ma potrzeby wizyty w warsztacie. Jakby co (odpukać) wrócę. W każdym razie nie sądzę że jest tak że gość ma na forum kumpli którzy pochwalają ten warsztat i polecają tylko dlatego że że znajomy. Może po prostu wie co robi i się zna?
Luttek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-08-2015, 06:00   #370
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Mnie już wkurza, że odezwałem się gdzie mają jechać. Byłem dziś z nadzieją, że uda się od ręki wymienić sprężyny i co? i dupa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie polecam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Swoją drogą czekam kiedy zbytnia popularność mu się czkawką odbije i pojawi się pierwszy niezadowolony tak jak to było w przypadku innych mechaników polecanych poprzez forum....

Co do reklamy to chyba się koledze pomyliło lub zapomniało co się na forum uprawiało a'propos jednego zakładu w Siechnicy..
Nazwy nie podam aby o kolesiostwo nie być posądzonym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Czego prócz śmierci boimy się najbardziej?
Uszczelki pod głowicą
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:05.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.