Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-05-2018, 15:43   #11
Sqaya
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ford Mondeo 2016, przebieg 58 tyś czy warto ?

Dzięki za odpowiedź. Mówicie, że golas itd. Ok zgadzam się ale nie sądzę żebym znalazł coś lepszego w tej cenie. Zaznaczam, że to jest mój max finansowy. A bardzo chce mieć MK5.

Zawieszenie i generalnie cały samochód będę chciał sprawdzić w ASO głownie ze względu, że auto miało różnych kierowców. Pytanie czy w tej cenie jest to dobry wybór.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-05-2018, 16:00   #12
kopson
ford::advanced
 
Avatar kopson
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 09-09-2015
Skąd: małopolska, śląsk
Model: Focus Mk3, Skoda Karoq
Silnik: 1.6 EB 150>182KM, TSI 150KM
Rocznik: 2014,2022
Postów: 276
Domyślnie Odp: Ford Mondeo 2016, przebieg 58 tyś czy warto ?

Oba auta wydają się OK (dla mnie grafitowy ładniejszy od białego), a silnik jest w sam raz do codziennej, normalnej jazdy - nie za słaby i nie za mocny do tego auta Wyposażenie nie jest najbogatsze, to fakt, ale nie jest też ubogie (trochę szkoda że nie ma fabrycznej navi). Przeciętnemu kierowcy z pewnością wystarczy. Ale gdyby był to full wypas, to cena z tego rocznika na pewno byłaby odpowiednio wyższa.
Jeśli szukasz MK5 to myślę, że warto obejrzeć.
kopson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-05-2018, 16:32   #13
adamze27
ford::beginner
 
Avatar adamze27
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 21-01-2018
Skąd: Puck
Model: Mondeo MkV
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2016
Postów: 0
Domyślnie Odp: Ford Mondeo 2016, przebieg 58 tyś czy warto ?

cóż,nowoczesne autko za niewielki pieniądze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. problemem może być późniejsza odsprzedaż Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. co do dużej nawigacji,mimo że mam to z niej nie korzystam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w każdą dłuzszą trasę zakładam zwykłą navi za 200zł,według mnie prowadzi lepiej niż zainstalowana w samochodzie
adamze27 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-05-2018, 17:42   #14
witek_p
ford::beginner
 
Imię: Witek
Zarejestrowany: 05-11-2016
Skąd: Katowice
Model: Honda Jazz II
Silnik: 1.4 PB
Rocznik: 2006
Postów: 20
Domyślnie Odp: Ford Mondeo 2016, przebieg 58 tyś czy warto ?

Cytat:
Napisał totek2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
.....Niestety auto z wypożyczalni miało milion różnych kierowców i mało który szanował ten samochód. Tym samym zawieszenie może być bardziej dobite niż w niemcu z przebiegiem 200tyś.
W ostatnich 3 latach miałem chyba z 5 aut z wypożyczalni na krótki termin. Czy auto miało 15kkm, czy 80kkm to zawsze stan zawieszenia/ wnętrza/ w zasadzie wszystkiego był praktycznie fabryczny.

Ja bym jechał oglądać jeżeli wersje odpowiadają.
witek_p jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-05-2018, 17:52   #15
analyzator
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-03-2010
Skąd: lublin
Model: Focus Kombi Red Edition / Lexus CT200h
Silnik: 1,5eb@heko / mambodżambo
Rocznik: 2017/2018
Postów: 190
Domyślnie Odp: Ford Mondeo 2016, przebieg 58 tyś czy warto ?

Trochę jeździłem autami z polskich wypożyczalni i nie miałem nigdy najmniejszego problemu.auta w stanie idealnym. Mój znajomy ma bliższa relacje z oddziałem takiej większej wypożyczalni i wg tego co mówią auta mają na gwarancji, wszystko porobione, procedury mają konkretne, nie opłaca im się oszczędzać. Bralbym auto po normalnej wypożyczalni bardzo chętnie. Po włoskiej czy hiszpańskiej to już niekoniecznie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
analyzator jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-05-2018, 18:58   #16
Kubuch
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 31-03-2009
Skąd: Bydgoszcz
Model: Golf 7 FL/Octavia 3 FL
Silnik: 1,4 TSI/1,0 TSI
Rocznik: 2017/2017
Postów: 448
Domyślnie Odp: Ford Mondeo 2016, przebieg 58 tyś czy warto ?

Tu nie chodzi o to, że wypożyczalnia nie szanuje aut bo szanuje i serwisuje. Tu chodzi o to jak je traktują klienci a traktują gorzej niż służbowe - wiem co mówię, pracowałem kiedyś w wypożyczalni.
Kubuch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-05-2018, 19:00   #17
witek_p
ford::beginner
 
Imię: Witek
Zarejestrowany: 05-11-2016
Skąd: Katowice
Model: Honda Jazz II
Silnik: 1.4 PB
Rocznik: 2006
Postów: 20
Domyślnie Odp: Ford Mondeo 2016, przebieg 58 tyś czy warto ?

Na początku tak było, bo nie było zapisów o udziale własnym w przypadku szkody z AC. W tej chwili w każdej umowie którą podpisywałem był udział własny od min 2 do 5 tyś przy szkodzie z własnej winy a to trochę jednak działa na wyobraźnię niektórych.
witek_p jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-05-2018, 06:49   #18
totek2
FCP member
 
Avatar totek2
 
Zarejestrowany: 23-10-2012
Skąd: Gdańsk/Zgorzelec
Model: Mondeo MK5 ST Line X AWD
Silnik: 2.0 180KM-> ~205
Rocznik: 2018
Postów: 2,893
Domyślnie Odp: Ford Mondeo 2016, przebieg 58 tyś czy warto ?

Cytat:
Napisał witek_p Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
przy szkodzie
no właśnie, przy szkodzie.
Samochód można dobijać nie mając szkód.
__________________
Trzeba być wytrwałym żeby się ze mną skontaktować, oczywiście nie gwarantuje to możliwości spotkania
totek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-05-2018, 06:54   #19
biner
ford::professional
 
Imię: slawek
Zarejestrowany: 18-01-2015
Skąd: gdansk
Model: MK5
Silnik: był 2,0 EB 203 AT=> 240 by mm32
Rocznik: 2015
Postów: 1,035
Domyślnie Odp: Ford Mondeo 2016, przebieg 58 tyś czy warto ?

Cytat:
Napisał totek2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
no właśnie, przy szkodzie.
Samochód można dobijać nie mając szkód.
dokładnie miałem Aurisa z przebiegiem 900 km dostała trochę w kość przez 5 dni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nigdy bym nie kupił z wypożyczalni.
biner jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-05-2018, 15:25   #20
adamze27
ford::beginner
 
Avatar adamze27
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 21-01-2018
Skąd: Puck
Model: Mondeo MkV
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2016
Postów: 0
Domyślnie Odp: Ford Mondeo 2016, przebieg 58 tyś czy warto ?

równie dobrze można kupić samochód od prywaciarza który fruwał po dziurach i dawał do odcinki...każdy zakup nie nowego auta to loteria
adamze27 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
ford , monedo



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:40.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.