Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|małopolska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-09-2015, 19:16   #31
mskgs
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 10-07-2015
Skąd: Kraków
Model: Mazda 3
Silnik: 2.0 Skyactiv-G 150 KM
Rocznik: 2022
Postów: 313
Domyślnie Odp: ASO – KRAKÓW – Opinie

Moje doświadczenia:
Euro Car i Jasnogórska - totalna olewka klienta, brak profesjonalizmu. W obu tych serwisach nie udało mi się uzyskać informacji, jaka jest cena przeglądu (robocizny) jeżeli przywiozę swoje części... Za każdym razem słyszałem "zadzwonię jutro do pana z informacją" i nie oddzwaniali. Do Euro Caru nawet od razu się zapisałem na przegląd, ale zaznaczyłem, że chcę znać cenę zanim przyjadę. Zadzwoniłem nawet się upomnieć (po tym jak nie oddzwonili), na co kobieta, która odebrała telefon zdziwiona, bo nikt nie zapisał info, żeby oddzwonić. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zapewniła mnie, że następnego dnia zadzwoni, bo musi się dowiedzieć bla bla... Nie zadzwonili. Po prostu żenada i tyle.
Dzwonię do Wikara - krótka piłka, minuta rozmowy, przegląd i cena ustalona od strzała.
Niestety Wikara zostawiłem "na koniec", bo kiedyś pie*doły na gwarancji nie potrafili poprawić i szybciej sam sobie poradziłem... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Życie. Koniec końców i tak tam wylądowałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ostatnio edytowane przez mskgs ; 28-09-2015 o 19:21
mskgs jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-10-2015, 11:08   #32
mateusch
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-12-2009
Skąd: Kraków
Model: Grand C-Max Titanium
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2014
Postów: 57
Domyślnie Odp: ASO – KRAKÓW – Opinie

Cytat:
Napisał mskgs Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Euro Car i Jasnogórska - totalna olewka klienta, brak profesjonalizmu. W obu tych serwisach nie udało mi się uzyskać informacji, jaka jest cena przeglądu (robocizny) jeżeli przywiozę swoje części... Za każdym razem słyszałem "zadzwonię jutro do pana z informacją" i nie oddzwaniali.
To musze potwierdzić. Jest to kwestia nie samego serwisu, tylko dziwnego systemu, gdzie telefon zazwyczaj odbiera jakaś pani, która nie potrafi/nie umie/nie może zrobić nic więcej jak zapisanie na przegląd czy naprawę. Wszystko inne trafia do doradców, którzy są konkretni ale niestety zarobieni. Najlepiej dzwonić bezpośrednio do doradców (jeśli masz numer) a nie na numer na stronie, który chyba jest czymś w rodzaju call center.
Tak odnośnie kosztów przeglądów: Grand C-Max 40 000 KM - 360 zł robocizna
mateusch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-11-2015, 09:08   #33
yogmen
ford::amateur
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 08-11-2012
Skąd: Kraków
Model: Ford Focu MKIII
Silnik: 1.6 125KM
Rocznik: 2012
Postów: 8
Domyślnie Odp: ASO – KRAKÓW – Opinie

Cytat:
Napisał mateusch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To musze potwierdzić. Jest to kwestia nie samego serwisu, tylko dziwnego systemu, gdzie telefon zazwyczaj odbiera jakaś pani, która nie potrafi/nie umie/nie może zrobić nic więcej jak zapisanie na przegląd czy naprawę. Wszystko inne trafia do doradców, którzy są konkretni ale niestety zarobieni. Najlepiej dzwonić bezpośrednio do doradców (jeśli masz numer) a nie na numer na stronie, który chyba jest czymś w rodzaju call center.
Tak odnośnie kosztów przeglądów: Grand C-Max 40 000 KM - 360 zł robocizna
I tak i nie. Główny numer jest na coś w styly Call Center. Ale jak poszperasz na stronie to chyba z końcówką 05 jest na serwis i tam odbierają konkretni ludzie.

Ja też dzwoniłem i pytałem o cene przeglądu jak przywiozę swoje części i o dziwo oddzwonili - co prawda jeden dzień opuźnienia ale jest - rozumiem że są zarobieni bo na prawdę jest trochę papierkologii.

Szkoda tylko że gość najbardziej z nich kumaty już tam nie pracuje :/
yogmen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-12-2015, 20:17   #34
kocur
ford::average
 
Avatar kocur
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 04-10-2013
Skąd: Kraków
Model: RAV4 Hybrid
Silnik: 2.5
Rocznik: 2023
Postów: 151
Domyślnie Odp: ASO – KRAKÓW – Opinie

Dzwoniłem dokładnie 18 razy do ASO na Jasnogórskiej i 14 razy na Powstańców żeby się dowiedzieć szczegółów promocji wycieraczek.

4 numery do działu części - w ciągu 2 dni, próba co godzinę - nikt nie odebrał.


A pani na centrali zarówno w jednym jak i w drugim twierdzi że nie może przełączyć ?!?!?!?!?! FUNKCJA PRZEŁĄCZANIA ROZMÓW DZIAŁA OD 20 LAT !!!!!


Masakra to mało powiedziane.
__________________
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
kocur jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2017, 08:26   #35
Cons
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-06-2016
Skąd: Kraków
Model: Fiesta ST MK7
Silnik: 1.6 182
Rocznik: 2014
Postów: 90
Domyślnie Odp: ASO – KRAKÓW – Opinie

ja od początku w Wikar się serwisuję i poza zdziwieniem, że chcę aby wlali mi mój olej (wymagało to od nich chwili zastanowienia i konsultacji) i drobnymi perypetiami z tym związanymi albo, że nie chcę aby myli mi samochód to jest wporzo. Mają tam jedną babeczkę która ogarnia całkiem dobrze. Akurat jak wymieniałem olej to jej nie było, stąd pewnie musieli się 'konsultować' (nawet do niej dzwonił gostek i błagalnym tonem wypytywał kiedy przyjedzie bo mają tutaj 'sprawę')
Cons jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2017, 20:33   #36
artur1970
ford::expert
 
Avatar artur1970
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 07-08-2012
Skąd: Kraków
Model: było Mondeo mk4, jest Fiesta mk7, EDGE
Silnik: 1.25 , 2.0
Rocznik: 2014, 2019
Postów: 3,027
Domyślnie Odp: ASO KRAKÓW Opinie

Cytat:
Napisał Cons Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mają tam jedną babeczkę która ogarnia całkiem dobrze.

Widzisz ile kobiet zachwala ten salon Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

public relations Wikar - akcja rozkwita Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale to tylko dobrze o Was świadczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
artur1970 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-02-2017, 06:49   #37
kocur
ford::average
 
Avatar kocur
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 04-10-2013
Skąd: Kraków
Model: RAV4 Hybrid
Silnik: 2.5
Rocznik: 2023
Postów: 151
Domyślnie Odp: ASO – KRAKÓW – Opinie

Dobrze że się przelogować zdążyłyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
kocur jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-02-2017, 07:37   #38
Cons
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-06-2016
Skąd: Kraków
Model: Fiesta ST MK7
Silnik: 1.6 182
Rocznik: 2014
Postów: 90
Domyślnie Odp: ASO KRAKÓW Opinie

Cytat:
Napisał artur1970 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widzisz ile kobiet zachwala ten salon Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

public relations Wikar - akcja rozkwita Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale to tylko dobrze o Was świadczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
o kim? o mnie, że niby w Wikarze pracuję? Chyba coś Ci się pomieszało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rozróżnienie użytkownika który udziela się na forum od reklamodawcy jest łatwe do zweryfikowania a takimi stwierdzeniami jak powyższe to mnie obrażasz

Ostatnio edytowane przez Cons ; 03-02-2017 o 07:41
Cons jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-02-2017, 12:20   #39
artur1970
ford::expert
 
Avatar artur1970
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 07-08-2012
Skąd: Kraków
Model: było Mondeo mk4, jest Fiesta mk7, EDGE
Silnik: 1.25 , 2.0
Rocznik: 2014, 2019
Postów: 3,027
Domyślnie Odp: ASO KRAKÓW Opinie

Przecież napisałem jasno. Sam wskazałeś - co zacytowałem - jest tam babeczka co ogarnia.

Nigdzie nie pisałem, że Ty tam pracujesz.
Smiałem się z osób zalogowanych ostatnio i pierwszy ich post zachwala Wikar.
artur1970 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-02-2017, 13:29   #40
Cons
ford::average
 
Zarejestrowany: 25-06-2016
Skąd: Kraków
Model: Fiesta ST MK7
Silnik: 1.6 182
Rocznik: 2014
Postów: 90
Domyślnie Odp: ASO KRAKÓW Opinie

Cytat:
Napisał artur1970 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przecież napisałem jasno. Sam wskazałeś - co zacytowałem - jest tam babeczka co ogarnia.

Nigdzie nie pisałem, że Ty tam pracujesz.
Smiałem się z osób zalogowanych ostatnio i pierwszy ich post zachwala Wikar.
To zwracam honor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cons jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
aso , kraków , opinie , serwis



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:07.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.