Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > LPG

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-08-2006, 12:55   #1
22joker22
ford::average
 
Zarejestrowany: 20-05-2006
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie po wymianie zaworu odpowietrzenia gasnie jak zimny

witam
niedawno bylem na kompie i regulacji gazu, mechanik stwierdzil ze gdzies lapie lewe powietrze i zrobil co mogl z regulacja, faktycznie mialem na jalowym podniesione obroty...wymienilem zawor odpowietrzenia skrzyni korbowej bo mialem problemy z poranna jazda, wyregulowalem obroty (przy pomocy srubki regulacyjnej w krokowcu - wiem ze tam sie nic nie kreci ale krokowiec mam na wykonczeniu i musialem sie ratowac jakos) na benzynie tak na 850-900, obroty sa stabilne i dobrze chodzi ale za to na gazie jak jest zimny to mi gasnie, po lekkim rozgrzaniu obroty trzyma na poziomie 500 dopiero jak sie mocno rozgrzeje choc nie zawsze obroty sa na poziomie 900obr/min.....czy to mozliwe ze ze gazownik mi ustawil instalacje pod duze dawki powietrza, ktore mogl dodatkowo dostawac w okolicy tego zaworku i teraz mi gasnie bo ma zly sklad mieszanki ?? Instalacja BRC...moge sam podregulowac na parowniku ?? tylko jaka srubka ??

22joker22 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-08-2006, 14:52   #2
Struna
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar Struna
 
Zarejestrowany: 03-10-2004
Skąd: Kraków/Skawina
Model: Volvo XC90
Silnik: 2.9 biTutbo
Rocznik: 2004
Postów: 6,092
Domyślnie

jest to możliwe - powinieneś wykonać ponowną regulację gazu - najlepiej przy pomocy analizatora spalin.
Struna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:28.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.