Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Fotorelacje z napraw

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-11-2018, 09:47   #41
hindus
ford::expert
 
Avatar hindus
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 22-07-2014
Skąd: Wejherowo
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6 TDCI 90KM
Rocznik: 2008
Postów: 4,533
Domyślnie Odp: [MODERNIZACJA] Focus MK2 Wymiana zegarów na polift + aktualizacja ROM

Da radę, masz wszystko czego trzeba.

hindus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-11-2018, 09:50   #42
gibaj
ford::professional
 
Avatar gibaj
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 01-10-2017
Skąd: LBL
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 1,502
Domyślnie Odp: [MODERNIZACJA] Focus MK2 Wymiana zegarów na polift + aktualizacja ROM

Jeszcze nie mam ale rozglądam się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Muszę tylko znaleźć licznik eu bo ceny kosmiczneGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rozumiem że manetka wystarczy tylko lewa? Ta od komp?
gibaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-11-2018, 09:51   #43
hindus
ford::expert
 
Avatar hindus
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 22-07-2014
Skąd: Wejherowo
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6 TDCI 90KM
Rocznik: 2008
Postów: 4,533
Domyślnie Odp: [MODERNIZACJA] Focus MK2 Wymiana zegarów na polift + aktualizacja ROM

No na prawej nie robisz nic z komputera, tylko w lewej potrzebujesz dodatkowe funkcje sterowania. Zapytaj, może @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ma coś pod ręką.
hindus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-11-2018, 09:54   #44
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,427
Domyślnie Odp: [MODERNIZACJA] Focus MK2 Wymiana zegarów na polift + aktualizacja ROM

Trzy razy już o to pytał i zawsze na tym się kończyło.
Widać po wpisach na forum, że ma za dużo czasu, a i tak nic konkretnego z tego nie będzie.
Przeczytałby od początku cały temat to też nie byłoby tych pytań, raptem 40wpisów a pytania powtarzają się.
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-11-2018, 10:02   #45
gibaj
ford::professional
 
Avatar gibaj
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 01-10-2017
Skąd: LBL
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 1,502
Domyślnie Odp: [MODERNIZACJA] Focus MK2 Wymiana zegarów na polift + aktualizacja ROM

Śledzisz mnie?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na razie szukam kogoś w mojej okolicy kto by mi to zrobił
gibaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-11-2018, 10:04   #46
hindus
ford::expert
 
Avatar hindus
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 22-07-2014
Skąd: Wejherowo
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6 TDCI 90KM
Rocznik: 2008
Postów: 4,533
Domyślnie Odp: [MODERNIZACJA] Focus MK2 Wymiana zegarów na polift + aktualizacja ROM

Spośród wszystkich modów które robiłem, od podmiany licznika łatwiejsze było tylko założenie żarówek do oświetlenia skarpetek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hindus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-11-2018, 10:06   #47
gibaj
ford::professional
 
Avatar gibaj
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 01-10-2017
Skąd: LBL
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 1,502
Domyślnie Odp: [MODERNIZACJA] Focus MK2 Wymiana zegarów na polift + aktualizacja ROM

Ok więcej nie pytam bo co niektórym to szkodzi widzęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
gibaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-11-2018, 11:40   #48
gruby33
ford::average
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 11-08-2017
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6 Benzyna
Rocznik: 2008
Postów: 95
Domyślnie Odp: [MODERNIZACJA] Focus MK2 Wymiana zegarów na polift + aktualizacja ROM

Cytat:
Napisał gibaj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeszcze nie mam ale rozglądam się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Muszę tylko znaleźć licznik eu bo ceny kosmiczneGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rozumiem że manetka wystarczy tylko lewa? Ta od komp?
Ty masz Diesla więc w okolicach 100zł licznik EU znaleźć nie powinno być problemu. Cco innego do benzyny. Ja się trochę naszukałem ale udało mi się wyrwać za 160zł chyba z przebiegiem poniżej 100 tysięcy. Pamiętaj tylko, że przebieg musi być mniejszy bo możesz go podnieść ale obniżyć już nie będzie tak łatwo.
gruby33 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-11-2018, 11:50   #49
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,427
Domyślnie Odp: [MODERNIZACJA] Focus MK2 Wymiana zegarów na polift + aktualizacja ROM

Za 100zł Diesla EU kupię każdą ilość, przebieg nie gra roli Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-11-2018, 18:10   #50
civicplff
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-05-2018
Model: focus mk2 kombi
Silnik: 1.6 ti sida benzyna
Rocznik: 2009
Postów: 173
Domyślnie Odp: [MODERNIZACJA] Focus MK2 Wymiana zegarów na polift + aktualizacja ROM

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] dziękuję za pomoc zegary uaktualnione wszystko poszło w 3 min.

Jednak wskaźnik temperatury dalej pokazuje ok 88°C a w ECU 46°C w forscanie chyba zmienię czujnik temperatury.

Ostatnio edytowane przez civicplff ; 26-11-2018 o 21:57
civicplff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:16.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.