Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-05-2020, 11:50   #11
Adaml1986
ford::beginner
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 26-04-2020
Model: Escape
Silnik: 2.5
Rocznik: 2019
Postów: 15
Domyślnie Odp: Escape 2019 rok jak zrobic tylne lampy na europe

A nie da sie wstawic żarowek led z czerwonymi i srebrnymi diodami, ktore po przebiciu czerwonego klosza dadza pomarańczowy i przekodowac jakos stopu?

Adaml1986 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2020, 07:37   #12
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,163
Domyślnie Odp: Escape 2019 rok jak zrobic tylne lampy na europe

Cytat:
Napisał Adaml1986 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A nie da sie wstawic żarowek led z czerwonymi i srebrnymi diodami, ktore po przebiciu czerwonego klosza dadza pomarańczowy i przekodowac jakos stopu?
do lampy zdaje się dochodzą 3 przewody .Ale niestety nie wszystko to kodowanie trzeba jeszcze troszkę przy elektryce podziałać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy

Ostatnio edytowane przez leszcz ; 13-05-2020 o 09:06
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2020, 10:21   #13
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,028
Domyślnie Odp: Escape 2019 rok jak zrobic tylne lampy na europe

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...trzeba jeszcze troszkę przy elektryce podziałać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wczoraj robiłem takiego Escape 2019 i "szczęka mi zwisła"... Pomysłowość handlarzy nie zna granic!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ta sztuka - przy oryginalnych czerwonych tylnych lampach USA - miała włożone w "okienka" światła wstecznego dwukolorowe LED żółto/białe. Był migacz - choć dawał tak "po oczach", że współczuję każdemu na światłach za tym Escape - i były światła cofania... Światła cofania miały jasność świateł mijania prawie...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Generalnie "robiło to wrażenie"... Szczególnie fakt, że jakiemuś handlarzowi chciało się przewody kierunków wciągnąć do klapy...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 13-05-2020 o 10:24
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2020, 13:37   #14
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,163
Domyślnie Odp: Escape 2019 rok jak zrobic tylne lampy na europe

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
przewody kierunków wciągnąć do klapy
o loll
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2020, 20:13   #15
Adaml1986
ford::beginner
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 26-04-2020
Model: Escape
Silnik: 2.5
Rocznik: 2019
Postów: 15
Domyślnie Odp: model 2019 wymiana tylnych lamp na europejskie

Szczeże panowie też mysle o tym aby w miejsce wstecznego zrobic kierunek, ale wsteczny myśle przeniesc w miejsce prawego odblasku biorac lampe od fokusa mk2 lifta z bialym kloszem. Tylko przy tym ukladzie zostaje jeden problem gdy nacisne stop i włącze kierunek migaja oba. Czy to przekodowywac czy dac impuls od stopu z klapy i bedzie git

Bump:
Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
do lampy zdaje się dochodzą 3 przewody .Ale niestety nie wszystko to kodowanie trzeba jeszcze troszkę przy elektryce podziałać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W instalacji idacej do lampy sa 4 przewody dopiero w kostce od lampy wychodza 3. Jeden pin pozostaje wolny w instalacji i to ten co odpowiada za kierunki

Bump:
Cytat:
Napisał longtech Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Problem migających świateł stop razem z kierunkami rozwiązany i nie trzeba dociągać żadnych dodatkowych kabli. Wystarczy przekodować. Fachowiec zrobił to w 3 minuty.
Jaki koszt takiego przekodowania?
Adaml1986 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2020, 23:04   #16
kzmuda1
FCP member
 
Avatar kzmuda1
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 30-12-2012
Skąd: Nowa Dęba
Model: wszytkie fordy 2,7 lubie , Mach-e podstawa
Silnik: TDCI PB , obecnie 2.0 ecobost 243
Rocznik: 2020-----2023>>>>>
Postów: 430
Domyślnie Odp: model 2019 wymiana tylnych lamp na europejskie

dajcie to komuś , zróbcie to po ludzku, a nie tworzycie jakieś, dziwne rzeczy, czytam to wszystko , po dłuższej przerwie nieobecności i nie wierze , auto nie kosztuje 10tys zl, żeby tak drutowac,
__________________
DO KOŃCA ŻYCIA NA EMERYTURZE.. Ale jak mi się chce.. to pomogę .
kzmuda1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-05-2020, 18:10   #17
Escap
ford::advanced
 
Avatar Escap
 
Zarejestrowany: 25-05-2018
Model: Escape
Silnik: 2.0 EB 242KM 4x4
Rocznik: 2017
Postów: 310
Domyślnie Odp: model 2019 wymiana tylnych lamp na europejskie

Zrobienie kierunków tak jak powinny być nie jest trudne, trochę pracy i wszystko działa jak należy.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Escap jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-07-2020, 21:52   #18
Adaml1986
ford::beginner
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 26-04-2020
Model: Escape
Silnik: 2.5
Rocznik: 2019
Postów: 15
Domyślnie Odp: model 2019 wymiana tylnych lamp na europejskie

Mam problem tak jak wczesniej pisalem przerabialem lampy w 2019 roku z czerwonymi kloszami. Zrobilem ze wstecznego kierunki a zasilanie stopow poprowadzilem od srodkowego tego w klapie i wszystko gralo. Tak mi sie wydawalo stop dziala tylko jest problem bo tylko gdy odpali sie silnik swiatla stop po chwili przestaja swiecic. Jakies pomysły?
Adaml1986 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-07-2020, 12:41   #19
Escap
ford::advanced
 
Avatar Escap
 
Zarejestrowany: 25-05-2018
Model: Escape
Silnik: 2.0 EB 242KM 4x4
Rocznik: 2017
Postów: 310
Domyślnie Odp: model 2019 wymiana tylnych lamp na europejskie

Cytat:
Napisał Adaml1986 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam problem tak jak wczesniej pisalem przerabialem lampy w 2019 roku z czerwonymi kloszami. Zrobilem ze wstecznego kierunki a zasilanie stopow poprowadzilem od srodkowego tego w klapie i wszystko gralo. Tak mi sie wydawalo stop dziala tylko jest problem bo tylko gdy odpali sie silnik swiatla stop po chwili przestaja swiecic. Jakies pomysły?
A nie lepiej było zrobić to jak należy, czyli wymienić lampy na eu i pociągnąć przewody do kierunków. Teraz trzeba szukać, być może za duży pobór prądu i odcina w BCMie ?
Escap jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-07-2020, 20:28   #20
Adaml1986
ford::beginner
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 26-04-2020
Model: Escape
Silnik: 2.5
Rocznik: 2019
Postów: 15
Domyślnie Odp: model 2019 wymiana tylnych lamp na europejskie

Cytat:
Napisał Escap Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A nie lepiej było zrobić to jak należy, czyli wymienić lampy na eu i pociągnąć przewody do kierunków. Teraz trzeba szukać, być może za duży pobór prądu i odcina w BCMie ?
Pewnie byloby lepiej tak zrobic ale na tych czerwonych lampach wyglada znacznie lepuej. Takie moje zdanie. Dokladnie doszlem juz do tego ze za duży prad. Po odłączeniu jednego ze stopów pozostale dwa działaja bez zarzutu. Jutro zamontuje przekaźnik i powinno działac. Dzieki za sugestie
Adaml1986 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:00.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.